Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      19:00
  • 2Lör
    • 10:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      11:30
    • 11:10

      Träning P-10


      12:10
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
    • 12:15

      Lödde IF (borta) A-laget


      13:15
    • 16:00

      DM match mot Bellevue P-05


      17:30
    • 16:00

      Sparbankscup P-06


      21:00
    • 16:00

      EBK 1 (hemma) P-07


      19:00
  • 3Sön
    • 08:50

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      12:00
    • 09:00

      Gya cup P-11


      12:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:30

      Träning P-09


      14:00
    • 12:50

      EBK 1 (hemma) P-07


      19:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 14:00

      Landskrona BoIS (borta) U16


      16:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 4Mån
    v.10
    • 10:00

      Träningsmatch dösjöbro P-06


      12:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Coop invigning P-06


      19:00
    • 17:00

      Inställd träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-laget


      18:30
  • 9Lör
    • 11:10

      Träning P-10


      12:10
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
    • 13:00

      Lunds BK (borta) A-laget


      14:00
    • 14:30

      Träningsmatch mot Lunds Bois P-04


      16:30
    • 16:00

      DM match mot Staffanstorp P-05


      17:30
  • 10Sön
    • 10:00

      Träningsmatch Linero P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:30

      Träningsmatch P-09


      13:00
    • 12:00

      Furulunds IK (borta) U16


      14:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 11Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:45
    • 18:30

      Träning A-laget


      19:45
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
      Berga konstgräs ute
    • 17:30

      Tr Match Teckomatorp P-09


      19:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Träningsmatch mot askeröd P-06


      12:00
    • 11:10

      Träning P-10


      12:10
    • 11:30

      DM match mot Kulladal P-05


      13:00
    • 12:00

      Dösjöbro IF (hemma) U16


      14:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
    • 15:00

      IFK Trelleborg (borta) A-laget


      17:00
    • 17:00

      Aktivitet A-laget


      00:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Aktivitet A-laget


      12:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:30

      Träning P-09


      14:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
  • 18Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:45

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte P-08


      20:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
    • 19:30

      Torns IF (borta) A-laget


      21:00
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 23Lör
    • 08:00

      9 manna tränings cup P-06


      15:00
    • 10:00

      Staffanstorps United (borta) A-laget


      11:30
    • 10:00

      Tr match FC Trelleborg P-09


      16:00
    • 11:00

      EBK 1 (hemma) P-07


      16:00
    • 11:10

      Träning P-10


      12:10
    • 12:00

      Träningen Ekevallahallen är inställd P-07


      13:30
  • 24Sön
    • Heldag

      Spelarmöte P-08

    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      EBK 1 (hemma) P-07


      17:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:00

      IF Lödde (borta) U16


      14:00
    • 12:30

      Träning P-09


      14:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
  • 25Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 19:00

      GIF Nike (borta) A-laget


      20:30
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-laget


      18:30
  • 30Lör
    • 09:00

      Sten Stensson cup P-11


      16:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-06


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
  • 31Sön
    • 08:00

      Stensson Cup P-10


      16:00
    • 12:00

      Pizzalunch P-11


      13:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:30

      Träning P-09


      14:00
    • 15:00

      BK Höllviken (borta) U16


      17:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00