Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 14:00

      Malmö FF (hemma) P-03


      16:00
    • 16:00

      Träning A-laget


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Höörs IS vit (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 4Fre
    • 18:20

      Harrie FF blå (hemma) P-07


      20:20
    • 18:30

      Bollkallar P-05


      21:00
    • 19:00

      Lunds BK vit (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      IK Wormo (hemma) A-laget


      21:00
  • 5Lör
    • 10:00

      Höörs IS blå (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Lunds BK gul (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 11:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 11:00

      Lunds BK vit (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Furulunds IK svart (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      Kvarnby IK röd (borta) P-09


      13:30
    • 11:30

      Trelleborgs FF blå (borta) P-09


      13:30
    • 13:00

      Kågeröds BoIF (hemma) P-07


      15:00
    • 14:20

      Lunds FF grön (hemma) P-08


      16:20
  • 6Sön
    • 09:00

      Knattespel P-10


      13:00
    • 13:00

      Match Nike P-09


      14:00
    • 13:30

      IF Lödde 4 (borta) P-05


      15:30
    • 14:00

      Åkarps IF 1 (hemma) P-06


      16:00
  • 7Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Styrelsemöte Eslövs BK


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 10Tor
    • Heldag

      Halör Cup 2018 P-08

    • Heldag

      Ödåkra Cupen P-09

    • 10:30

      Träning A-laget


      12:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 11Fre
    • Heldag

      Halör Cup 2018 P-08

  • 12Lör
    • Heldag

      Halör Cup 2018 P-08

    • 06:00

      EBK 1 (hemma) P-07


      19:00
    • 13:00

      LB07 (borta) A-laget


      15:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      EBK P07 Randig (hemma) P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      GOF IF (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
      Husarängen - Eslöv
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 18Fre
    • 19:00

      Helsingborg Östra IF (borta) P-07


      21:00
    • 19:00

      IF Lödde (borta) P-03


      21:00
  • 19Lör
    • 10:00

      Match Furulund Hemma P-09


      11:00
    • 10:00

      Marieholms IS (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 10:00

      IF Limhamn Bunkeflo 1 (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Torns IF (hemma) P-06


      12:00
    • 13:30

      Bollkallar A-laget P-09


      16:00
    • 14:00

      Löddespel omg 2 P-11


      15:30
    • 14:00

      Malmö City (hemma) A-laget


      16:00
  • 20Sön
    • 09:00

      GIF Nike blå (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Bjärreds IF grön (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Träning P-11


      12:45
    • 11:30

      Hörby FF svart (hemma) P-09


      13:30
    • 11:30

      Eslöv BK - Hörby FF P-09


      13:00
    • 12:00

      Staffanstorp United FC Ungdom vit (borta) P-04


      14:00
    • 12:45

      Lunds BOIS vit (borta) P-07


      14:45
    • 13:00

      Eslöv BK - Genarp IF P-09


      14:00
    • 13:00

      Genarps IF (hemma) P-09


      15:00
  • 21Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Harrie FF blå (hemma) P-09


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 25Fre
    • 18:15

      Harrie FF blå (hemma) P-06


      20:15
    • 18:30

      Harlösa IF/GOF IF/Löberöds IF (hemma) P-04


      20:30
    • 18:30

      Dösjöbro IF röd (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      Malmö City FC gul (borta) P-03


      21:00
  • 26Lör
    • 10:00

      Knattespel P-10


      13:30
    • 10:00

      IF Lödde gul (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      14:00
    • 11:00

      Dalby GIF blå (borta) P-09


      13:00
    • 11:30

      Dösjöbro IF vit (hemma) P-07


      13:30
    • 13:00

      Bjärreds IF grön (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Hörby FF (borta) A-laget


      16:00
  • 27Sön
    • 10:30

      Kvarnby IK vit (hemma) P-05


      12:30
    • 11:30

      Staffanstorp United FC Ungdom blå (hemma) P-08


      13:30
    • 12:00

      BK Höllviken röd (borta) P-09


      13:00
    • 13:00

      Husie IF 2 (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Löberöds IF (borta) P-05


      17:00
    • 18:00

      Städning, vårmarknad P-03


      19:30
  • 28Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 31Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30