Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
    • 20:30

      Träning A-laget


      22:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 08:00

      Gya cupen P-10


      13:00
    • 09:00

      EBK 1 (hemma) P-07


      19:00
    • 10:00

      Träningsmatch Linero P-09


      12:00
    • 11:30

      träningsmatch P-06


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:15
    • 13:00

      Wormo (borta) A-laget


      15:00
  • 4Sön
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Årsmöte Eslövs BK


      12:00
    • 13:00

      Träning P-09


      14:00
    • 13:00

      Träning och föräldrainfo 2018 P-09


      14:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 19:15

      Träning P-03


      21:00
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45
  • 8Tor
    • 17:00

      Lagfoto P-12


      19:00
    • 17:15

      Lagfoto och träningskläder 8e Mars kl 17:15! P-11


      18:00
    • 17:30

      Fotografering inför 2018 P-09


      18:15
    • 17:30

      Lagfotografering P-10


      18:00
    • 18:00

      Lagfoto P-04


      19:00
    • 18:10

      Fotografering P-05


      18:40
    • 18:30

      Lagfotografering P-03


      19:00
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
    • 20:30

      Träning A-laget


      22:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Gya Cup P-11


      13:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 12:00

      Höörs IS (borta) P-03


      14:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:15
    • 15:00

      Högaborgs BK (borta) A-laget


      17:00
  • 11Sön
    • 09:00

      Träningsmatch mot Lunds BOIS P-04


      14:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:00

      Träning P-09


      14:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 12Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Landskrona BOIS (borta) P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
      Ekenäs
    • 18:00

      Dösjöbro IF (borta) P-03


      20:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45
  • 15Tor
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
    • 20:30

      Träning A-laget


      22:00
  • 16Fre
    • 17:30

      Träningsmatch P-09


      19:00
    • 19:00

      GIF Nike (hemma) A-laget


      21:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:15
    • 14:00

      IF Lödde (hemma) P-03


      16:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:00

      Träning P-08


      14:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 19Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Domarutbildning P-05


      20:00
    • 17:30

      Domarutbildning P-04


      20:00
    • 17:30

      Domarutbildning P-03


      20:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45
  • 22Tor
    • 18:00

      Föräldramöte P-07


      20:00
    • 18:00

      Föräldrar- och spelarmöte P-03


      19:00
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
    • 20:30

      Träning A-laget


      22:00
  • 23Fre
    • 07:30

      Träningsläger A-laget


      00:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Träningsläger A-laget

    • 08:00

      Stensson CUP P-10


      12:00
    • 08:30

      Sten stensson Cup P-11


      13:00
    • 11:30

      Stensson Cup Grupp B P-10


      15:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:15
    • 15:00

      Kvarnby IK (hemma) A-laget


      17:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Träningsläger A-laget


      14:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-05


      15:00
    • 13:00

      Träning P-09


      14:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:30

      Glumslövs FF (borta) P-03


      17:30
    • 15:30

      Höörs IS (hemma) P-03


      16:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 26Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:15

      BK Höllviken (hemma) A-laget


      21:00
  • 29Tor
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:15
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 30Fre
    • 16:00

      Future Cup 2018 P-03


      00:00
  • 31Lör
    • Heldag

      Future Cup 2018 P-03

    • 10:50

      Halmstads BK (hemma) P-03


      11:50
    • 16:40

      IFK Lidingö (hemma) P-03


      17:40