Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      Kulladals FF 1 (hemma) P-03


      21:30
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      14:00
    • 09:00

      GIF Nike vit (borta) P-07


      11:00
    • 10:00

      Harrie FF blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Höörs IS (9m) (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Uppåkra IF grön (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      Spanska Akademin FF (hemma) P-07


      14:00
    • 13:40

      Vellinge IF blå (hemma) P-08


      15:40
    • 14:00

      Trollenäs IF röd (borta) P-06


      16:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Linero IF röd (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      Värpinge IF vit (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Lunds BK Vit (borta) P-03


      13:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:30

      BK Höllviken svart (hemma) P-09


      13:30
    • 14:00

      Höganäs BK (borta) A-laget


      16:00
    • 15:00

      Linero IF gul (hemma) P-09


      17:00
  • 8Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Hörby FF svart (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 9Tis
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      IF Limhamn Bunkeflo B2 (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Ekeby GIF (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 12Fre
    • 18:00

      Vandring på stan P-09


      00:00
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
  • 15Mån
    v.42
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Spelarmöte P-03


      20:00
  • 17Ons
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 18Tor
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 08:00

      Stora Vikingacupen P-09


      14:00
  • 22Mån
    v.43
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
  • 28Sön
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15