Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Domsjö IF

Följ

Domsjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Domsjö IF
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 00:00

      Ica Supermarket Bjästa Cup 2019 P-10


      15:00
    • Heldag

      Prutat och klart X-häften P-11

    • 10:00

      Arnäs 1 (borta) P-11


      11:00
    • 10:00

      Domsjö IF P07 Blå - Sidensjö IK P07 Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:00

      Sidensjö IK P07 (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Härnösands SK F05 (borta) F-05


      13:00
    • 12:00

      Höga Kusten (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Domsjö IF P07 Svart - Köpmanholmen-Bjästa FF Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 14:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      Modo FF lag 2 (hemma) P-08


      16:00
    • 14:30

      Moelven - Domsjö If1 F-07


      16:00
    • 14:30

      Remsle UIF FF -05 (hemma) F-05


      16:30
    • 14:30

      Dif 05/06-Remsle F-06


      16:30
    • 15:00

      Hägglunds 1 (borta) F-11


      16:00
    • 15:00

      Match Sidensjö - Domsjö 1 F-09


      17:00
    • 16:00

      BK Örnen (borta) F-11


      17:00
    • 16:00

      Bollsta IK P 05/07 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Sandviks IK (hemma) Damlag


      18:00
    • 16:00

      Match P-06 Domsjö - Bollsta IK 9 mot 9


      18:00
    • 16:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      Modo FF lag 1 (hemma) P-08


      18:00
    • 16:30

      Domsjö svart (hemma) Matchplan 5 mot 5


      19:00
    • 17:00

      Kubbe-Norrflärke IF (borta) Herrlag


      19:00
    • 18:00

      F07 Match Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Domsjö IF 2 - Anundsjö IF / Skorped F-07


      20:00
  • 2Mån
    v.36
    • Heldag

      Bemanning hangarcafe P-07

    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:20

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 19:15

      Träning F-05


      20:30
  • 3Tis
    • Heldag

      Bemanning hangarcafe P-07

    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Själevads vit (borta) F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      KB65 (hemma) P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:40
    • 18:00

      KB65 (hemma) Matchplan 5 mot 5


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:15
    • 18:30

      Själevads grön (borta) F-10


      19:30
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
    • 20:00

      Försäljning extra rabatthäften F-07


      20:00
  • 4Ons
    • Heldag

      Bemanning hangarcafe P-07

    • 00:00

      Sista betaldag Prutat och klart P-07


      00:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:20

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Arnäs 3 (borta) P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
  • 5Tor
    • Heldag

      Bemanning hangarcafe P-07

    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Hägglunds 1 (hemma) P-10


      19:00
    • 18:00

      Hägglunds IoFK 1 (hemma) Matchplan 5 mot 5


      19:00
    • 18:00

      Match F08 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:40
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Match mot Kb65 P-05


      19:30
    • 18:30

      Själevads IK F 08 (hemma) F-08


      20:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
  • 6Fre
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:00
    • 17:00

      Hägglunds IoFK P 07 lag 2 (borta) P-07


      19:00
    • 18:30

      BK Örnen Örnsköldsvik F08 blå (borta) F-08


      20:30
  • 7Lör
    • 10:00

      P09 Match Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:00

      ÅFF F-05


      15:30
    • 10:00

      Arnäs 3 (hemma) P-09


      11:30
    • 11:00

      Match Moelven - Domsjö 2 F-09


      13:00
    • 11:30

      BK Örnen 1 (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      P09 Match Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:30

      Lagjobb V75, föräldrar. P-05


      19:30
    • 14:00

      IF Team Hudik (hemma) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Clemensnäs IF (borta) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle, entré, cafeteria Damlagsmatch Bemanning F-07


      17:00
    • 17:00

      Moffe BK /Älgarna (hemma) Pojk Junior


      19:00
  • 8Sön
    • 10:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:00

      Mellansel (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      KB65 - Domsjö IF 2 F-07


      13:00
    • 11:00

      Hägglunds 2 (borta) P-10


      12:00
    • 12:00

      Hägglunds IoFK (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:00

      Arnäs IF P-05 (borta) P-05


      14:00
    • 13:00

      Forsmo IF/Långsele AIF (borta) F-05


      15:00
    • 13:00

      Forsmo-Dif 05/06 F-06


      15:00
    • 13:00

      Arnäs IF 2 (hemma) Matchplan 5 mot 5


      14:30
    • 13:00

      Arnäs 2 (hemma) P-10


      14:30
    • 15:30

      Kramfors-Alliansen (borta) P-06


      17:30
    • 16:00

      Domsjö IF 1 - Själevads IK F-07


      18:00
    • 16:00

      F07 Match Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 17:00

      BK Örnen F 05 (hemma) F-05


      19:00
    • 17:00

      Modo FF F03/04 (borta) F-04


      19:00
    • 18:00

      Bik Sportklubb P05 (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Kramfors-Alliansen blå (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Match F09 Domsjö 1 - Arnäs 1 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Match Domsjö 1 - Arnäs 1 F-09


      20:00
    • 20:00

      Redovisning Pok/Dreamstar P-08


      21:00
  • 9Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Cafeteriavecka Bemanning & Bakning F-07


      00:00
    • 17:20

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Föräldramatch P13 Matchplan 5 mot 5


      18:30
    • 17:45

      Träning F-04


      19:00
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 10Tis
    • Heldag

      Cafeteriavecka Bemanning & Bakning F-07

    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      18:45
    • 18:00

      Sista dag för inbetalning av extrahäften P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:40
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
  • 11Ons
    • Heldag

      Cafeteriavecka Bemanning & Bakning F-07

    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:20

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:45

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Sidensjö IK P05 (hemma) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
  • 12Tor
    • 00:00

      Cafeteriavecka Bemanning & Bakning F-07


      20:30
    • 17:00

      Avslutning P-11


      19:00
    • 17:00

      Avslutning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      18:45
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:40
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
  • 13Fre
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:00
    • 18:00

      Tematräning ÅFF P-05


      19:30
    • 19:00

      Kramfors Alliansen P04 (borta) Pojk Junior


      21:00
  • 14Lör
    • 11:00

      Själevads IK (borta) F-04


      13:00
    • 11:00

      Moelven/Anundsjö (borta) F-05


      13:00
    • 12:00

      Härnösands SK Lag2 (hemma) F-06


      14:00
    • 12:00

      Hägglunds IoFK (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Match F06 9 mot 9


      16:00
    • 13:30

      Föräldramatch F-06


      16:30
    • 16:30

      Anundsjö (borta) P-09


      18:00
  • 15Sön
    • 10:00

      P07- BK Örnen Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:00

      BK Örnen P 07 (hemma) P-07


      12:00
    • 12:00

      Husums IF FK (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 13:00

      Själevad 1 (borta) P-09


      15:30
    • 13:00

      Match BK Örnen - Domsjö 1 F-09


      15:00
    • 14:00

      Match F-08 Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:30

      Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 (hemma) F-08


      16:30
    • 15:00

      Sunnanå SK (borta) Damlag


      17:00
    • 15:00

      Match Sidensjö - Domsjö 2 F-09


      17:00
    • 15:30

      Bk Örnen Vit - Domsjö If 1 F-07


      17:00
    • 16:00

      Domsjö IF 2 - Husum IF F-07


      18:00
    • 16:00

      Match P-06 Domsjö--Björna 9 mot 9


      18:00
    • 16:00

      F07 Match Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      Björna IF P 05-07 (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Härnösands FF/Älandsbro (hemma) P-05


      19:00
  • 16Mån
    v.38
    • 17:30

      Lagavslutning P-09


      19:30
    • 17:45

      Säsongsavslutning F-04


      19:00
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
  • 17Tis
    • 16:45

      Träning F-05


      17:45
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:40
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
  • 18Ons
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
  • 19Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      17:45
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:05
    • 18:30

      Föräldramöte F-08


      19:00
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
  • 20Fre
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:00
    • 19:00

      Umeå IK FF 2 (borta) Damlag


      21:00
  • 21Lör
    • 00:00

      Avslutning F-13


      00:00
    • 10:00

      Arnäs IF blå (borta) F-08


      12:00
    • 12:00

      Domsjö IFs fotbollsavslutning F-10


      15:00
    • 12:45

      Ungdomsavslutning P-09


      15:00
    • 13:00

      Gemensam avslutning med övriga ungdomslag P-10


      15:00
    • 13:00

      Säsongsavslutning F-11


      15:00
    • 13:00

      Fotbollsavslutning F-08


      15:00
    • 13:00

      Fotbollsavslutning P-08


      15:00
    • 13:00

      Gemensam avslutning F-07


      15:00
    • 13:00

      Fotbollsavslutning 2019 Domsjö IF


      15:00
    • 17:00

      Härnösands FF (hemma) Pojk Junior


      19:00
  • 22Sön
    • 12:00

      Själevads IK vit (borta) F-05


      14:00
    • 12:00

      Själevad-Dif 05/06 F-06


      14:00
    • 13:00

      Bollflickor F-09


      16:00
    • 14:00

      Umedalens IF (hemma) Damlag


      16:00
    • 16:00

      F07 Match Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      Domsjö IF 1 - KB65 F-07


      18:00
    • 17:00

      Sollefteå GIF FF Lag vit (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Hägglunds IoFK P-05 (borta) P-05


      19:00
  • 23Mån
    v.39
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
  • 24Tis
    • 17:45

      Träning Pojk Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:05
    • 18:15

      Kramfors-Alliansen (borta) P-05


      20:15
    • 18:15

      Kramfors-DIF P-05


      20:00
  • 25Ons
    • 17:30

      Avslutning F-05


      19:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:00

      Avslutning F-09


      22:30
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:00
    • 19:00

      Höstläger F-05


      00:00
  • 28Lör
    • Heldag

      Höstläger F-05

    • 14:00

      Härnösands SK (borta) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Flurkmarks IK (borta) Damlag


      16:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.40