Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Domsjö IF

Följ

Domsjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Domsjö IF
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 00:00

      Träningsläger 31/7-1/8 F-04


      15:00
    • Heldag

      Bakning bilbingo P-06

    • 17:30

      Transport Midnordic F-07


      17:30
    • 17:30

      Själevad 2 (borta) F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:15
    • 18:00

      Nätra GIF (borta) P-11


      19:00
    • 18:30

      Själevad 1 (borta) F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
    • 19:15

      Träning Damlag


      20:30
  • 2Fre
    • Heldag

      Mid Nordic cup F-05

    • Heldag

      MidNordic Cup P-06

    • Heldag

      Mid Nordic Cup F-08

    • 08:00

      Mid Nordic cup P-08


      19:00
    • 08:00

      Cup Midnordic F-07


      00:00
    • 17:10

      Brunflo FK (hemma) F-08


      18:10
    • 20:30

      Medskogsbrons BK (borta) F-08


      21:30
  • 3Lör
    • Heldag

      Mid Nordic cup F-05

    • Heldag

      MidNordic Cup P-06

    • Heldag

      Mid Nordic Cup F-08

    • Heldag

      Cup Midnordic F-07

    • 08:00

      Mid Nordic Cup P-08


      19:00
    • 09:40

      Alnö IF 2 (hemma) F-08


      10:40
    • 11:00

      Lotter på stan F-09


      16:00
    • 15:00

      Luleå SK (borta) Damlag


      17:00
    • 15:30

      Remsle UIF Blå (borta) F-08


      16:30
  • 4Sön
    • Heldag

      Mid Nordic cup F-05

    • Heldag

      MidNordic Cup P-06

    • Heldag

      Mid Nordic Cup F-08

    • 00:00

      Cup Midnordic F-07


      19:00
    • Heldag

      Transport hem från Midnordic F-07

    • 08:00

      Mid Nordic Cup P-08


      19:00
    • 10:00

      Match F09 Domsjö 2 - BK Örnen Matchplan 7 mot 7


      10:00
    • 10:00

      Match Domsjö 2 - BK Örnen F-09


      12:00
    • 11:00

      Hägglunds 2 (borta) P-10


      12:00
    • 11:30

      Match F-11 Matchplan 5 mot 5


      13:00
    • 12:00

      Match F09 Domsjö 1 - Arnäs 1 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:00

      Match Domsjö 1 - Arnäs 1 F-09


      14:00
    • 13:00

      Själevad 1 (hemma) P-10


      14:30
    • 13:00

      Själevad 1 (hemma) Matchplan 5 mot 5


      14:30
    • 13:40

      Sundsvalls FF (hemma) F-08


      14:40
    • 14:00

      Umedalens IF 2 (hemma) Damlag


      16:00
    • 14:30

      Sidensjö (hemma) Matchplan 5 mot 5


      16:00
    • 14:30

      Sidensjö (hemma) P-10


      16:00
    • 14:30

      Själevad 2 (borta) P-09


      16:00
    • 16:00

      F07 Match Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:30

      Domsjö svart (hemma) Matchplan 5 mot 5


      19:00
    • 16:30

      Bemanning hemmamatch F10 F-10


      18:00
    • 17:00

      Hägglunds 2 (hemma) F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Pojk Junior


      18:30
    • 17:00

      Kramfors-Alliansen (hemma) P-05


      19:00
    • 18:00

      Domsjö IF P07 Svart - Moelvens FC P05/07 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Moelvens FC P05/07 (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Hägglunds 3 (hemma) F-10


      19:00
    • 18:00

      Bemanning hemmamatch F10 F-10


      19:30
  • 5Mån
    v.32
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      cafeteria ansv, P-11


      00:00
    • 17:20

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning F-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Skorpeds SK (borta) Herrlag


      21:00
    • 19:15

      Träning F-04


      20:30
  • 6Tis
    • Heldag

      cafeteria ansv, P-11

    • 17:00

      Bilbingobemanning 2019 F-11


      21:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:40
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:45

      Bilbingo Bilbingo


      22:00
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
  • 7Ons
    • Heldag

      cafeteria ansv, P-11

    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:20

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      19:45
    • 19:00

      Kramfors Alliansen P04 (borta) Pojk Junior


      21:00
    • 19:00

      Arnäs IF F04 (borta) F-04


      21:00
  • 8Tor
    • 00:00

      cafeteria ansv, P-11


      21:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning Herrlag


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      20:00
    • 18:00

      Långpannekaka F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:40
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 19:00

      Domsjö IF/Modo FF P03 - BIK Pojk Junior


      21:00
    • 19:15

      Träning F-04


      20:30
    • 19:30

      Hörnsjö IF (borta) Damlag


      21:30
  • 9Fre
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:00
    • 23:00

      Prutat och klart häften P-06


      23:10
  • 10Lör
    • 10:00

      Matcher F-11 Matchplan 5 mot 5


      14:30
    • 10:00

      Själevad 2 (hemma) F-11


      11:00
    • 10:00

      Lotter på stan 2019 P-10


      18:00
    • 10:15

      Själevads 1 (borta) P-11


      11:15
    • 11:00

      UDM Final F-06


      13:00
    • 11:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF P05 (borta) P-05


      13:00
    • 11:20

      Själevads 2 (borta) P-11


      12:20
    • 11:30

      Själevad 1 (hemma) F-11


      12:30
    • 13:00

      Arnäs (hemma) F-11


      14:00
    • 13:00

      Gemensamt möte med styrelsen Fotbollssektionen


      22:00
    • 13:00

      DM-final F-05


      15:00
    • 14:00

      Match Arnäs 2 - Domsjö 1 F-09


      16:00
    • 14:30

      BK Örnen 1 (borta) F-10


      15:30
    • 15:30

      Match Arnäs 1 - Domsjö 2 F-09


      17:30
    • 16:15

      BK Örnen 2 (borta) F-10


      17:15
    • 16:45

      BK Örnen Blå (borta) P-08


      18:00
    • 18:00

      Höstens rabatthäften P-05


      19:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Arnäs IF F-05 blå (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Arnäs P-07 1 (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      BK Örnen 1 (borta) P-09


      11:30
    • 12:00

      Själevads IK (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Gideälvdal (hemma) Matchplan 5 mot 5


      14:30
    • 13:00

      Härnösands FF/Älandsbro (borta) P-05


      15:00
    • 13:00

      Gideälvdal (hemma) P-10


      14:30
    • 14:00

      Själevad 2 (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      IFK Östersund (hemma) Damlag


      16:00
    • 14:00

      P09 Match Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      Försäljning rabatthäften F-07


      14:00
    • 14:00

      Bollkalle uppdrag F-08


      17:00
    • 14:30

      Själevad 2 (hemma) Matchplan 5 mot 5


      16:00
    • 14:30

      Själevad 2 (hemma) P-10


      16:00
    • 15:00

      Bik Sportklubb F06 (borta) F-06


      17:00
    • 16:00

      Själevad 1 (hemma) Matchplan 5 mot 5


      17:30
    • 16:00

      F07 Match Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      Match P-06 Domsjö - Arnäs 9 mot 9


      19:00
    • 16:00

      Domsjö IF 1 - Arnäs IF F-07


      18:00
    • 16:00

      Själevad 1 (hemma) P-10


      17:30
    • 16:30

      Själevads IK - Domsjö IF 2 F-07


      18:30
    • 17:00

      Arnäs IF P-06 (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Husums IF FK (hemma) P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Pojk Junior


      19:00
    • 18:00

      Hägglunds IoFK F08 lag 2 (borta) F-08


      20:00
    • 18:00

      Prutat och klart F-10


      19:00
    • 18:30

      Björna IF (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Pok/Dreamstar P-08


      21:00
    • 23:00

      Höstens häften Flick Junior


      23:00
  • 12Mån
    v.33
    • Heldag

      Anmälan prutat o klart häften F-06

    • 00:00

      Prutat och klart P-07


      00:00
    • Heldag

      Anmälan prutat o klart häften F-08

    • 10:00

      Dreamstar/"Prutat och klart" P-11


      23:59
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Bakning till Hangarcaféet F-11


      17:00
    • 17:00

      Cafeteria Lykke Olsson och Siri Forsgren F-11


      19:00
    • 17:20

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Bollkalle, bemanning herrmatch P-07


      20:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Arnäs IF F-05 gul (borta) F-05


      20:00
    • 18:00

      Arnäs gul- Dif 05/06 F-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Kubbe-Norrflärke IF (hemma) Herrlag


      20:30
    • 19:00

      Cafeteria Signe Sigg och Tyra Sondell F-11


      21:00
    • 19:15

      Träning F-04


      20:30
    • 20:30

      Träning P-06


      21:30
  • 13Tis
    • 17:00

      Cafeteria Charlie Bergman och Silver Engvall F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:40
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:45

      Bilbingo Bilbingo


      22:00
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
    • 19:00

      Cafeteria Lilly Berglund A och Mathilde Skröder F-11


      21:00
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Cafeteria Melony Linder och Klara Olofsson F-11


      19:00
    • 17:00

      Pok-häften F-11


      17:00
    • 17:20

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Utdelning av rabatthäften P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Pok-häften F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Modo FF F03/04 (hemma) F-04


      20:30
    • 19:00

      Skorpeds SK (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Cafeteria Wilma Rocksén och Minella Söderlund F-11


      21:00
  • 15Tor
    • Heldag

      Bakning bilbingo P-06

    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Cafeteria Hilda Holmström och Isa Östfalk F-11


      19:00
    • 17:30

      Själevad 2 (borta) F-11


      18:30
    • 17:30

      Arnäs (borta) F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:40
    • 18:00

      Anundsjö IF/ Skorped - Domsjö IF 1 F-07


      20:00
    • 18:30

      Gideälvdal UF (hemma) F-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
    • 19:00

      Cafeteria Nellie Alterlind och Ellen Gidlund F-11


      21:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 08:45

      Spölands fotbollscup F-10


      16:15
    • 09:00

      Sammandrag Billsta P-12


      12:00
    • 09:30

      Spöland Vännäs IF (borta) F-10


      10:00
    • 09:30

      Betsele IF (borta) F-10


      10:00
    • 10:30

      Lagjobb Gullängets Mekaniska P-05


      15:00
    • 11:00

      Lotter på stan F-08 F-08


      13:30
    • 11:00

      Betsele IF (hemma) F-10


      12:00
    • 12:00

      BK Örnen 2 (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      Moälvsserien omg 2 F-12


      17:00
    • 12:00

      BK Örnen Blå (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:30

      Röbäcks IF (hemma) F-10


      13:30
    • 13:30

      Lotter på stan F-08 F-08


      16:00
    • 14:00

      Match F09 Domsjö 2 - Arnäs 2 Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      Domsjö svart (hemma) F-10


      15:00
    • 14:00

      Match Domsjö 2 - Arnäs 2 F-09


      16:00
    • 15:30

      Spöland Vännäs IF (borta) F-10


      16:30
    • 15:30

      Röbäcks IF (hemma) F-10


      16:30
    • 16:00

      Match Domsjö 1 -Själevad F-09


      18:00
    • 16:00

      Match F09 Domsjö 1 - Själevad Matchplan 7 mot 7


      18:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Match F-08 Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:00

      Träning F-04


      11:30
    • 10:30

      Modo FF F08/09 (hemma) F-08


      12:30
    • 11:00

      Hägglunds 3 (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Hägglunds 4 (borta) P-10


      12:00
    • 12:00

      BK Örnen P 07 (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Domsjö IF P07 Svart - BK Örnen P 07 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:30

      KB65 (hemma) Matchplan 5 mot 5


      14:00
    • 12:30

      KB65 (hemma) P-10


      14:00
    • 13:00

      Bollflickor F-09


      16:00
    • 14:00

      Själevads 2 (hemma) P-11


      15:30
    • 14:00

      Match P11 Matchplan 5 mot 5


      16:00
    • 14:00

      Domsjö IF P07 Blå - Köpmanholmen-Bjästa FF Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Notvikens IK DFF (hemma) Damlag


      16:00
    • 15:00

      Träning Pojk Junior


      16:15
    • 16:00

      Själevads IK P04/05 (borta) P-05


      18:00
    • 16:00

      F07 Match Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      Domsjö IF 2 - Arnäs IF F-07


      18:00
    • 16:00

      BK Örnen (borta) F-11


      17:00
    • 16:00

      KB 65 (borta) P-09


      17:30
    • 17:00

      Arnäs IF P-05 (hemma) P-05


      19:00
    • 17:30

      Sunnanå SK 2 (hemma) Damlag


      19:30
    • 18:00

      Match F06 9 mot 9


      20:00
    • 18:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Husums IF FK (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      BK Örnen P06 (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      BK Örnen F 06 (hemma) F-06


      20:30
  • 19Mån
    v.34
    • Heldag

      Bemanning Hangarcafé P-06 P-06

    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:20

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Sidensjö IK 2 (borta) Herrlag


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:15

      Domsjö IF F05 Blå (hemma) F-05


      20:30
    • 19:15

      Träning F-04


      20:30
  • 20Tis
    • Heldag

      Bemanning Hangarcafé P-06 P-06

    • 00:00

      sista betaldag lagavgift 40 % P-07


      00:00
    • 17:00

      Domsjö svart (hemma) Matchplan 5 mot 5


      19:00
    • 17:00

      Bilbingo F-05


      21:00
    • 17:00

      Bemanning hemmamatch F10 F-10


      18:30
    • 17:30

      BK Örnen 2 (hemma) F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Bemanning hemmamatch F10 F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:40
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Själevads vit (hemma) F-10


      19:30
    • 18:45

      Bilbingo Bilbingo


      22:00
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
  • 21Ons
    • Heldag

      Bemanning Hangarcafé P-06 P-06

    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:20

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Själevads IK (hemma) F-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Arnäs 3 (borta) P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:15

      Träning P-05


      21:00
    • 19:15

      Träning P-06


      20:45
  • 22Tor
    • Heldag

      Bemanning Hangarcafé P-06 P-06

    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:40
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
    • 19:15

      Träning F-04


      20:30
  • 23Fre
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:00
    • 18:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF P05 (borta) P-05


      20:00
    • 18:45

      Högakusten (borta) Pojk Junior


      20:45
  • 24Lör
    • Heldag

      Hörnettdagen F-13

    • Heldag

      Hörnettdagen P-13

    • 10:00

      Lotter på stan P-07


      15:00
    • 11:00

      Sollefteå GIF FF Lag blå (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Match Moelven - Domsjö 1 F-09


      13:00
    • 11:30

      Arnäs (hemma) F-11


      12:30
    • 11:30

      Matcher F-11 Matchplan 5 mot 5


      14:00
    • 12:00

      Match F-07 9 mot 9


      14:00
    • 12:30

      Bk Örnen vit - Domsjö if 2 F-07


      14:00
    • 12:30

      Moelvens FC (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Match P11 Matchplan 5 mot 5


      16:00
    • 13:00

      BK Örnen (hemma) F-11


      14:00
    • 13:00

      Arnäs 2 (hemma) P-11


      14:30
    • 14:00

      Selånger FK (borta) Damlag


      16:00
    • 14:30

      Arnäs 1 (hemma) P-11


      16:00
  • 25Sön
    • Heldag

      Höstbeting P-09

    • 11:00

      Hägglunds (borta) P-09


      12:30
    • 12:00

      Arnäs P-07 2 (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Själevads IK (borta) P-07


      14:00
    • 13:30

      Modo FF (borta) F-10


      14:30
    • 14:00

      KB 65 (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Hägglunds IoFK F08 Lag 1 (borta) F-08


      16:00
    • 14:00

      P09 Match Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      Match F06 9 mot 9


      16:00
    • 14:00

      Myckle IK (borta) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF F03-04 (hemma) F-05


      16:00
    • 14:30

      Härnösands SK Lag1 (hemma) F-06


      16:30
    • 14:30

      Hägglunds IoFK 4 (hemma) Matchplan 5 mot 5


      16:00
    • 14:30

      Hägglunds 4 (hemma) P-10


      16:00
    • 16:00

      Anundsjö (hemma) P-10


      17:30
    • 16:00

      Match Själevad - Domsjö 2 F-09


      18:00
    • 16:00

      Domsjö IF 1 - Husum IF F-07


      18:00
    • 16:00

      Match P-06 Domsjö - Sollefteå 9 mot 9


      18:00
    • 16:00

      F07 Match Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      Sollefteå GIF FF P06 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Anundsjö (hemma) Matchplan 5 mot 5


      17:30
    • 16:30

      Modo FF lag 2 (borta) P-08


      18:30
    • 17:00

      Bollkalle, cafeteria o insläpp herrlagsmatch P-08


      19:00
    • 17:00

      Skorpeds SK (hemma) Herrlag


      19:00
    • 17:30

      Match F-11 Matchplan 5 mot 5


      18:30
    • 17:30

      Modo (hemma) F-11


      18:30
    • 18:00

      Mellansels IF (borta) F-10


      19:00
  • 26Mån
    v.35
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Bakning cafeteriaveckan F-06


      17:00
    • 17:00

      Cafeteriaveckan F-06 F-06


      20:00
    • 17:20

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      P08 Matchplan 7 mot 7


      21:00
    • 19:15

      BK Örnen Vit (hemma) P-08


      20:30
    • 19:15

      BK Örnen Vit (borta) P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning F-04


      20:30
  • 27Tis
    • 17:00

      Bilbingobemanning P-05


      21:00
    • 17:00

      Cafeteriaveckan F-06 F-06


      20:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Sista dag att betala in för rabatthäften P-05


      19:00
    • 18:00

      Anmälan om att sälja extra rabatt häften P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:40
    • 18:30

      Match Långsele-DIF 0506 F-06


      20:30
    • 18:30

      Långsele AIF (borta) F-05


      20:30
    • 18:30

      Sollefteå GIF FF Lag vit (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Bilbingo Bilbingo


      22:00
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Cafeteriaveckan F-06 F-06


      20:00
    • 17:20

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Arnäs 1 (borta) P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 29Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Cafeteriaveckan F-06 F-06


      20:00
    • 17:00

      Domsjö svart (hemma) Matchplan 5 mot 5


      19:30
    • 17:00

      Bemanning hemmamatch F10 F-10


      18:30
    • 17:30

      BK Örnen 1 (hemma) F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Match Domsjö 2 - Själevad F-09


      19:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Match F09 Domsjö 2 - Själevad Matchplan 7 mot 7


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:40
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Själevads IK (borta) Damlag


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:15
    • 18:30

      Mellansels IF (hemma) F-10


      19:30
    • 18:30

      Bemanning hemmamatch F10 F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Träning Pojk Junior


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 30Fre
    • 18:00

      Betalning av Prutat&Klart häften P-06


      19:00
    • 18:00

      Modo (borta) F-11


      19:00
  • 31Lör
    • 09:00

      Ica Supermarket Bjästa Cup 2019 P-10


      00:00
    • 10:00

      Hägglunds (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      P09 Match Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:00

      Själevads IK F06 Grön (borta) F-06


      12:00
    • 10:50

      Lotter på stan F10 F-10


      16:00
    • 11:30

      Arnäs 1 (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      Arnäs IF F04 (hemma) F-04


      14:00
    • 12:00

      P09 Match Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 17:00

      Arnäs IF 1 (hemma) Pojk Junior


      19:00