Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:30
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 11:30

      Träning U14


      12:30
    • 11:45

      Träning U11


      13:00
    • 12:00

      Vilhelmina IK (borta) U13


      13:45
    • 13:00

      Träning U14


      14:00
    • 14:00

      Team 45 (borta) U16


      16:15
    • 14:30

      Husum HK (hemma) Dam


      16:30
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 19:30

      Träning Målvakter


      21:15
  • 2Mån
    v.49
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U12


      21:00
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 3Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
      Kopparhallen - Clemensnäs
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      17:45
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:15

      Skellefteå AIK Dam (borta) U16


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 4Ons
    • 00:00

      Leverans av papper U9


      00:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 16:00

      Hämta papper U16


      21:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning U18


      19:15
    • 19:30

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
  • 5Tor
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:15
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning Tjejlaget U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 20:00

      Matchmöte Dam


      20:30
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Lycksele SK (borta) U18


      21:30
  • 7Lör
    • 08:00

      Öjebyns Glas Cup U12


      00:00
    • 09:00

      Träning U11


      10:15
    • 09:55

      Skellefteå AIK Röd (hemma) Tjej U9


      10:55
    • 10:15

      Skellefteå AIK Svart (borta) U12


      11:15
    • 10:30

      Skellefteå AIK Hockey Svart (borta) U9


      11:30
    • 10:30

      Match TKH 12


      11:45
    • 10:30

      Träning Tjej U9


      11:45
    • 11:40

      Skellefteå AIK Vit (hemma) Tjej U9


      12:40
    • 12:00

      Träning U16


      13:15
    • 13:30

      Nolby IK (hemma) Dam


      15:45
    • 14:45

      Piteå HC/Storfors AIK Vit (hemma) U12


      15:45
    • 16:15

      Träning U14


      17:15
    • 19:15

      Luleå HF Vit (hemma) U12


      20:15
  • 8Sön
    • 00:00

      Öjebyns Glas Cup U12


      19:00
    • 08:30

      Piteå HC Röd (borta) U12


      09:30
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:30
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 11:45

      Träning U11


      12:45
    • 12:15

      Skellefteå AIK svart (borta) U10


      13:15
    • 13:00

      Malmbergets AIF (hemma) U12


      14:00
    • 13:00

      Team 45 (hemma) U16


      15:15
    • 13:45

      Burträsk HC (borta) U10


      14:45
    • 14:15

      Skellefteå AIK vit (hemma) U10


      15:15
    • 15:45

      Träning U13


      17:00
    • 17:00

      Träning U18


      18:00
    • 17:15

      Träning Tjejlaget U12


      18:45
    • 18:00

      Skellefteå AIK Hockey Svart (borta) U14


      19:15
    • 18:45

      Träning U18


      20:00
  • 9Mån
    v.50
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U12


      21:00
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 20:45

      Träning U16


      22:00
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 10Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      17:45
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 11Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Piteå HC (hemma) U18


      21:30
  • 12Tor
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning Tjejlaget U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Bolidens FFI (hemma) Herr


      21:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Dam


      22:00
  • 13Fre
    • 13:00

      Kommunens friåkning U13


      15:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 17:30

      Fredagsmys U10


      23:00
    • 19:00

      Norsjö HC (hemma) Herr


      22:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Iscamp tv puck 05-06 Tjejlaget U12

    • 08:45

      Träning U12


      09:45
    • 10:00

      Träning TKH 12


      11:00
    • 11:00

      Burträsk HC (borta) U11


      14:00
    • 11:15

      Träning U13


      12:15
    • 12:30

      Träning U14


      13:30
    • 13:45

      Träning U16


      15:00
    • 16:15

      HaparandaTornio UHC (hemma) U18


      18:15
  • 15Sön
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:30
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 10:30

      IF Björklöven Vit (hemma) Tjejlaget U12


      12:30
    • 11:15

      Tegs SK Röd (borta) U12


      12:30
    • 12:00

      Norsjö/Malå (borta) U16


      14:00
    • 12:45

      Kalix HC (hemma) U18


      14:45
    • 13:30

      IF Björklöven GRÖN (hemma) Tjejlaget U12


      15:00
    • 14:15

      Tegs SK Vit (borta) U12


      15:30
    • 14:45

      Tegs SK Hockey Ungdom (borta) U13


      16:15
    • 15:30

      Träning U11


      16:45
    • 16:00

      Tegs SK Hockey Ungdom (borta) U14


      17:00
    • 17:00

      Träning U9


      18:30
  • 16Mån
    v.51
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
  • 17Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      17:45
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 18Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:00

      Utkörning av granar U16


      21:00
    • 19:30

      Umeå Kings HC (borta) Herr


      22:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 19:45

      Bolidens FFI (hemma) U13


      21:15
  • 21Lör
    • 12:00

      Boliden FFi (borta) U11


      15:00
    • 14:00

      Lycksele SK (borta) Tjejlaget U12


      16:00
    • 16:15

      SK Lejon Skellefteå (hemma) U16


      18:00
  • 22Sön
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:30
    • 12:15

      Skellefteå AIK Hockey GUL (borta) Tjejlaget U12


      14:00
    • 13:00

      Arvidsjaur Hockey (borta) U14


      14:00
    • 17:45

      Kågedalens AIF (hemma) U12


      19:15
    • 17:45

      Kågedalens AIF (hemma) U12


      19:15
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00