Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Spöland Vännäs IF

Följ

Spöland Vännäs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Spöland Vännäs IF
Välj sektion/lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
  • 2Lör
    • 07:30

      Inventering ICA P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-junior


      20:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05/06 IB


      19:30
    • 18:30

      Träning P-junior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 10:00

      Uppstart P-13 P-13


      11:00
    • 11:00

      Gimonäs Umeå IF P07 T/T (hemma) P-07


      13:00
    • 12:30

      Ersboda SK 1 (hemma) P-08


      14:30
    • 13:00

      Vindelns IF (borta) P-junior


      15:00
    • 13:30

      Röbäcks IF F09 (hemma) F-09


      15:00
    • 14:00

      Hemma match mot umedalen F-08


      15:30
    • 15:00

      Storumans IK Div 5 (hemma) P-08


      17:00
    • 15:15

      Mariehem SK (P09) Vit 2 (borta) P-09


      17:00
    • 15:30

      Robertsfors IK /Bygdeå 07-08 (hemma) F-06/07


      17:30
    • 16:15

      Gimonäs Umeå IF P06 Svart (borta) P-junior


      18:15
    • 18:00

      Sandåkerns SK Damjun vit (hemma) Dam Junior


      20:00
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-junior


      20:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:30

      Match lag gul P-11


      10:30
    • 10:00

      Uppstart F-13 Dam Junior


      11:30
    • 10:00

      Match F-12


      11:00
    • 11:30

      Sandviks IK P-09 Gul (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      Match F-12


      13:00
    • 13:00

      Tegsödra Umeå IF F-10 Blå Blå (hemma) F-10


      14:30
    • 13:00

      Bygdeå GIF 06/07/08 (borta) P-07


      15:00
    • 13:15

      Röbäcks IF P10 1 (hemma) P-10


      15:15
  • 24Sön
    • 10:00

      Match F-11


      11:00
    • 10:00

      Uppstart P-13 P-13


      11:00
    • 10:00

      Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd (hemma) P-08


      12:00
    • 10:15

      Träning P-13


      11:00
    • 10:15

      Bortamach mot Mariehem F-08


      12:00
    • 11:00

      Match lag svart P-11


      12:00
    • 11:00

      Ersboda SK röd (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Match F-11


      12:00
    • 11:30

      Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 1 (hemma) P-12


      12:30
    • 11:30

      Hörnsjö IF P11/12 (hemma) P-12


      12:30
    • 13:00

      Avslutning/ info nästa säsong A-lag IB Herrar


      15:00
    • 14:00

      Sandviks IK SIK/OIK (borta) Dam Junior


      16:00
    • 14:00

      Sävar IK F09 (borta) F-09


      15:30
    • 15:00

      Avslutning och upptakt Herrar Utv


      16:00
    • 16:00

      Sörfors IF F06/07 (borta) F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Sandviks IK P04 (hemma) P-junior


      20:00
    • 18:15

      Gimonäs Umeå IF P08 Tomtebo A/D (borta) P-08


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:00

      Domarutbildning F-06/07


      21:15
    • 18:30

      Träning P-junior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:15

      Gimonäs Umeå IF P2012 CSÅ Svart (borta) P-12


      12:15
    • 11:30

      Sandåkerns SK F07 Vit (hemma) F-06/07


      13:30
    • 13:30

      Sandviks IK Gul (hemma) F-09


      14:00
    • 14:00

      Mariehem SK (F10) Vit (borta) F-10


      15:30
  • 31Sön
    • 10:00

      Match F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:30

      Tegsödra Umeå IF P-06 Vit (borta) P-junior


      12:30
    • 11:00

      Match mot Robertsfors P-11


      12:00
    • 11:15

      Match F-12


      12:15
    • 11:30

      Sandåkerns SK P09 Vit (borta) P-09


      13:30
    • 12:30

      Match F-12


      13:30
    • 13:00

      Hörnefors IF P12 (borta) P-12


      15:00
    • 13:15

      Täfteå IK P10 (hemma) P-10


      15:15
    • 14:00

      Match mot Gimonäs Umeå P2011 Sjöfru P-11


      15:00
    • 15:00

      Hemma match mot obbola ik F-08


      19:00
    • 15:00

      Täfteå IK P08 Vit (hemma) P-08


      17:00
    • 15:30

      HTF P10 (borta) P-10


      17:30
    • 16:00

      Umedalens IF IFK Umeå (borta) Dam Junior


      18:00
    • 18:00

      Sandviks IK 06 Svart (hemma) P-junior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Sandviks IK P07 Lag 2 Svart (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      Mariehem SK (P08) (borta) P-08


      20:30