Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skara HF
Välj lag

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
  • 3Ons
    • 18:00

      Träning F16


      19:30
    • 18:00

      IF Hallby HK (borta) F-04


      20:00
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 19:00

      IK Sävehof (borta) A-lag


      21:00
  • 5Fre
    • 12:00

      Potatiscupen F14


      00:00
    • 12:00

      Irstablixten 2019 F13


      00:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 18:00

      Irstablixten F12


      00:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Potatiscupen F14

    • Heldag

      Irstablixten 2019 F13

    • Heldag

      Irstablixten F12

    • 10:00

      Skövde HF Röd (borta) F16


      12:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Potatiscupen F14


      15:00
    • 00:00

      Irstablixten 2019 F13


      18:00
    • 00:00

      Irstablixten F12


      19:00
    • 12:00

      HK Brätte (hemma) F16


      14:00
    • 13:45

      HK Brätte (hemma) F16


      15:45
  • 8Mån
    v.15
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning F8


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:00

      IK Sävehof (hemma) A-lag


      21:00
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
  • 12Fre
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 13Lör
    • 18:00

      Föräldrarfest F13


      23:00
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.16
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:00

      IK Sävehof (borta) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 16Tis
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
  • 18Tor
    • 09:00

      Rödspette U-lag


      23:00
    • 09:00

      Rödspette F-04


      23:00
    • 10:00

      Rödspette F18


      23:00
  • 19Fre
    • 08:00

      Rödspette F-04


      23:00
    • 08:00

      Rödspette U-lag


      23:00
    • 08:35

      VfL Bad Schwartau:2 (hemma) F16


      09:35
    • 10:20

      Borlänge HK (hemma) F16


      11:20
    • 15:35

      HTU (borta) F16


      16:35
    • 17:55

      Notodden Håndballag (borta) F16


      18:55
    • 20:50

      Sunde il (borta) F16


      21:50
    • 21:25

      Ganddal IL (borta) F16


      22:25
  • 20Lör
    • 08:00

      Rödspette U-lag


      23:00
    • 08:00

      Rödspette F-04


      23:00
    • 09:10

      HTS/BW96 Handball (hemma) F16


      10:10
    • 09:45

      TuS 97 Bielefeld-Jöllenbeck:2 (hemma) F16


      10:45
    • 14:25

      Gedsted forenede IK (borta) F16


      15:25
    • 15:00

      Roskilde Håndbold:1 (borta) F16


      16:00
  • 21Sön
    • 08:00

      Rödspette F-04


      23:00
    • 08:00

      Rödspette U-lag


      23:00
    • 09:45

      NAIS Handbollsförening (borta) F16


      10:45
    • 10:20

      Huddinge HK:2 (borta) F16


      11:20
    • 12:40

      Oppegård IL (borta) F16


      13:40
  • 22Mån
    v.17
    • 08:00

      Rödspette F18


      19:00
    • 08:00

      Rödspette U-lag


      19:00
    • 08:00

      Rödspette F-04


      19:00
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:40

      Handbollsavslutning F14


      21:00
    • 18:00

      Avslutning F-04


      21:00
    • 18:00

      Säsongsavslutning F11


      20:00
    • 18:00

      Avslutning F10


      20:00
    • 18:00

      Avslutning F16


      21:00
    • 18:00

      Träning F8


      20:00
    • 18:00

      Avslutning F9


      20:00
    • 18:00

      Handbollsavslutning U-lag


      21:00
    • 18:00

      Avslutning F13


      20:00
  • 26Fre
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Jobb i garderoben på Jula F14


      00:00
      Julahotellet
  • 27Lör
    • 00:00

      Jobb i garderoben på Jula F14


      01:00
      Julahotellet
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.18
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
  • 30Tis
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00