Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skara HF
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 16:00

      Träning A-lag


      18:00
    • 16:30

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 19:00

      Tibro HK 2 (borta) F14


      20:00
  • 2Lör
    • 10:30

      KFUM Trollhättan IA (hemma) F16


      12:30
    • 11:30

      Skövde HF Vit (hemma) F14


      12:30
    • 13:00

      HK Brätte (borta) F14


      14:00
    • 13:00

      Handbollsfestival F9


      16:00
    • 14:00

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F11


      16:00
    • 15:00

      HK Guldkroken Hjo (hemma) F11


      17:00
    • 17:00

      Höörs HK H 65 (borta) A-lag


      19:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Domare F13


      12:00
    • 09:00

      HK Country (hemma) F11


      11:00
    • 11:00

      HK Brätte (hemma) F11


      13:00
    • 11:15

      Minihandboll F10


      17:00
    • 13:00

      HK Aranäs vit (hemma) U-lag


      15:00
    • 15:00

      Mix F-04


      19:00
  • 4Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag


      20:00
    • 17:00

      Träning F8


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F7


      18:00
    • 18:00

      Träning F11


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:30

      GF Kroppskultur (borta) U-lag


      20:30
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 19:20

      Kungälvs HK (borta) U-lag


      21:20
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Försäljning "Lila Rabatten" F13


      19:30
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 09:00

      Knattehandboll i Tibro F8


      14:00
    • 11:00

      Träning F13


      15:00
    • 13:45

      IFK Karlsborg (borta) F14


      15:45
    • 13:45

      Mix F-04


      19:00
  • 10Sön
    • 12:00

      Träning A-lag


      14:00
    • 12:15

      Skåre HK (borta) F16


      14:15
    • 13:45

      IF Hallby HK (borta) F16


      15:45
    • 18:15

      HB 78 (borta) U-lag


      20:15
  • 11Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:15

      Se på A-lagets bortamatch mot Önnered F13


      20:00
    • 18:15

      Önnereds HK (borta) A-lag


      20:15
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 17:00

      Träning F8


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:00

      HK Brätte (borta) U-lag


      21:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 17:00

      Träning F7


      18:00
    • 18:00

      Träning F11


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 19:00

      HK Lidköping F 19 (borta) F16


      21:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:00
  • 15Fre
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 18:30

      Träning F12


      20:30
    • 19:00

      VästeråsIrsta HF (hemma) A-lag


      21:00
  • 16Lör
    • 11:45

      Minihandboll F10


      17:30
    • 12:00

      Domare F9 F13


      17:30
    • 13:00

      Skåre HK (hemma) F16


      15:00
    • 14:00

      IFK Hammarö Vit (borta) F14


      16:00
    • 14:30

      Skövde HF Grön 07 (borta) F13


      16:30
    • 16:00

      IFK Bankeryd (borta) F13


      18:00
    • 18:00

      USM steg 4 F16


      00:00
  • 17Sön
    • 00:00

      USM steg 4 F16


      19:00
    • 10:00

      Skara HF VIT (hemma) F11


      12:00
    • 11:15

      Skövde HF Röd (borta) F13


      13:15
    • 11:25

      Skövde HF Grön (borta) F16


      13:25
    • 12:30

      KFUM Trollhättan 2 (borta) F13


      14:30
    • 14:00

      HK Lidköping 1 (hemma) F12


      16:00
    • 16:00

      KFUM IK Ulricehamn (hemma) F12


      18:00
    • 16:30

      HK Brätte (borta) F14


      18:30
    • 17:30

      Skövde HF Vit (borta) F14


      19:30
  • 18Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning med Magnus Skara HF


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus F10


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus F9


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus F7


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus F8


      19:00
    • 18:00

      Träning med Magnus F13


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus F12


      19:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus F14


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 17:00

      Träning F8


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte F10


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:30

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning F7


      18:00
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:00

      Träning U-lag


      19:30
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:00
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 12:00

      Mix F-04


      14:00
    • 12:00

      Skövde HF Grön 05 (hemma) F14


      14:00
    • 13:30

      Partille IF Handbollsklubb (borta) F16


      15:30
    • 13:30

      HK Country (borta) F13


      15:30
    • 14:30

      IF Hallby HK (hemma) F13


      16:30
  • 24Sön
    • 10:00

      Mariestads AIF (hemma) F16


      12:00
    • 11:00

      HK Lidköping 1 (hemma) F13


      13:00
    • 12:00

      IFK Hammarö (hemma) F16


      14:00
    • 13:00

      Falköpings AIK HK F12 1 (hemma) F13


      15:00
    • 16:00

      Skövde HF (hemma) U-lag


      18:00
    • 17:35

      IFK Bankeryd (borta) F14


      19:35
    • 18:40

      HK Country (borta) F14


      20:40
  • 25Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:00

      Borås HK 84 (borta) F-04


      21:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 17:00

      Träning F8


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F7


      18:00
    • 18:00

      Träning F11


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      IK Sävehof (borta) A-lag


      20:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:00
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 17:30

      Jobb i garderoben på Jula F14


      00:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
  • 30Lör
    • 00:00

      Jobb i garderoben på Jula F14


      01:00
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 11:30

      IF Hellton Karlstad (hemma) F16


      13:30
    • 12:00

      Minicup i Vilanhallen F9


      17:00
    • 13:00

      IFK Karlsborg (hemma) F16


      15:00
    • 13:00

      Domare för F8 F13


      16:00
    • 13:00

      Domare för F8 F14


      16:00
    • 14:00

      IF Hellton Karlstad (borta) F14


      16:00
    • 14:00

      Mix F-04


      19:00
    • 16:15

      Kärra HF 2 F16 (borta) U-lag


      18:15
  • 31Sön
    • 17:00

      Falköpings AIK HK 2 (borta) F14


      19:00
    • 17:30

      IK Sävehof (hemma) A-lag


      19:30
    • 17:30

      Träning F8


      19:30
    • 18:10

      HK Lidköping 2 (hemma) F14


      20:10