Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara FC

Följ

Skara FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skara FC
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 11:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Döma P08 P-05


      12:30
    • 11:00

      Saleby/trässberg/N.härene (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Vinninga AIF (hemma) P-07


      15:00
    • 15:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) U15


      17:00
    • 15:00

      IFK Tidaholm (hemma) F-05/-06


      17:00
    • 16:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-05


      18:00
    • 16:00

      Jung-Kvänum 10 IF (borta) Seniortrupp Damer


      18:00
    • 17:30

      Falköpings FK Svart (borta) P-09


      19:30
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:00

      Poolspel 7/9 P-10


      14:00
    • 09:30

      Poolspel F-10


      12:40
    • 10:30

      Träning PF-13


      11:30
    • 11:00

      Skövde KIK (borta) Seniortrupp Damer


      13:00
    • 11:00

      Mölltorp/Brevik/Trix (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-05/-06


      13:00
    • 13:30

      Domare P09 P-06


      15:00
    • 14:00

      Skultorps IF (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Gerdskens BK Svart (borta) U15


      16:00
  • 8Sön
    • 08:30

      Poolspel F-11


      13:30
    • 09:00

      Vinninga AIF (hemma) P-11


      13:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 11:00

      IFK Skövde FK blåvit (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Döma P08 P-05


      12:30
    • 12:00

      Ulvåkers IF (borta) P-05


      14:00
    • 12:00

      Vallens IF (borta) U19


      14:00
    • 13:00

      Döma P08 P-05


      14:30
    • 13:00

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-05


      15:00
    • 13:00

      Råda BK vit (hemma) P-08


      15:00
    • 14:15

      IFK Falköping FF Vit (borta) P-09


      16:15
    • 14:30

      Bollstinor F-05/-06


      17:00
    • 15:00

      Fagersanna/Mölltorp-Brevik (hemma) Seniortrupp Damer


      17:00
    • 16:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Sils IF Vit (borta) P-07


      19:00
    • 18:30

      Råda BK Grön (borta) F-09


      20:30
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Vinninga AIF (borta) F-07/-08


      20:00
    • 18:00

      Götene FK U 2 (9:9) (hemma) Seniortrupp Damer


      20:00
    • 18:30

      IFK Mariestad Blå (hemma) P-06


      20:30
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 09:00

      Poolspel 15/9 P-10


      13:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      IFK Skövde FK Blå (borta) P-09


      12:00
    • 10:30

      Domare P09 P-06


      12:30
    • 11:00

      Alingsås IF FF (hemma) U19


      13:00
    • 11:00

      Vartofta SK (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK (hemma) F-09


      13:00
    • 13:00

      Råda BK Vit (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Tidaholms GoIF (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Lundsbrunns IF (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Vara SK (hemma) U15


      17:00
    • 15:00

      IFK Emtunga (hemma) Seniortrupp Damer


      17:00
    • 15:30

      Råda BK svart (borta) P-08


      17:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07/-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Vinninga AIF (9:9) (borta) Seniortrupp Damer


      19:45
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Poolspel 21/9 P-10


      14:00
    • 10:30

      Träning PF-13


      11:30
    • 11:00

      Mariestads BK (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Allsvensk match i Göteborg P-05


      20:00
    • 12:30

      Sils IF Röd (borta) F-09


      14:30
    • 13:30

      Poolspel F-10


      16:00
    • 15:00

      Axvalls IF (borta) Seniortrupp Damer


      17:00
  • 22Sön
    • 08:45

      Levene/Skogslunds IF (hemma) P-11


      13:00
    • 09:00

      STN (hemma) P-11


      13:00
    • 09:00

      Poolspel F-11


      13:00
    • 09:00

      Poolspel (preliminärt) F-11


      15:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Domaruppdrag F-07/-08


      13:00
    • 10:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Ekedalens SK (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Råda BK (hemma) Seniortrupp Damer


      13:00
    • 11:00

      Döma P08 P-05


      12:30
    • 13:00

      Döma P08 P-05


      14:30
    • 13:00

      IFK Mariestad Blå (hemma) P-05


      15:00
    • 13:00

      Träning U19


      14:30
    • 13:00

      Ik Gauthoid (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Bollkallar och kiosk P-07


      17:15
    • 14:30

      Domare P09 P-06


      16:30
    • 15:00

      Ulvåkers IF (hemma) Seniortrupp Herrar


      17:00
    • 15:00

      Rackeby IK (hemma) F-07/-08


      17:00
    • 15:00

      Råda BK Grön (hemma) P-09


      17:00
    • 15:30

      Vänersborgs FK (borta) U15


      17:30
    • 16:00

      Tidaholms GoIF (borta) P-09


      18:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
  • 28Lör
    • 10:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      12:00
    • 10:30

      Träning PF-13


      11:30
    • 11:00

      Sils IF (borta) Seniortrupp Damer


      13:00
    • 11:00

      IFK Uddevalla (hemma) U19


      13:00
    • 11:00

      Tomtens IF (hemma) P-05


      13:00
    • 13:00

      Trollhättans FK (hemma) U15


      15:00
    • 13:00

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-06


      15:00
    • 15:00

      Väring/Ulvåker (borta) F-05/-06


      17:00
  • 29Sön
    • 08:00

      Avslutningsdag F-09


      21:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Skövde AIK rödvit (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (borta) F-07/-08


      13:00
    • 13:00

      Tymer/Lerdala (borta) P-06


      15:00
    • 15:00

      Våmbs IF Vit (hemma) F-05/-06


      17:00
    • 15:00

      Wargöns IK (hemma) Seniortrupp Damer


      17:00
    • 15:00

      Åsarp-Trädet FK (borta) Seniortrupp Herrar


      17:00
    • 16:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-09


      18:00
  • 30Mån
    v.40