Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 17:00

      Match mot Norrby P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 10:30

      Alingsås IF FF (borta) P-08


      12:30
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      IFK Örby Blå (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Sandareds IF (hemma) F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) U17


      21:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning U17


      19:00
  • 11Lör
    • 08:00

      Sammandrag P-10


      14:00
    • 08:00

      Sammandrag P-11


      14:00
    • 09:15

      Sammandrag 1 F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Svenljunga IK (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Svenljunga IK (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      IFK Hällingsjö (hemma) P-10


      12:00
    • 11:30

      Svenljunga IK (hemma) P-10


      13:30
    • 11:30

      IFK Hällingsjö (borta) P-11


      13:30
    • 13:00

      Bollkallar P-09


      16:00
    • 14:00

      Råå IF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 12Sön
    • 12:00

      Rydboholms SK (borta) F-09


      14:00
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:30
    • 13:30

      Sjömarkens IF (hemma) P-09


      15:30
    • 15:00

      Horreds IF (hemma) P-06/07


      17:00
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Svansjö (borta) P-06/07


      20:30
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Gånghester/Målsryd (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Sparsörs AIK (borta) P-08


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 00:00

      Kronängs IF (hemma) F-09


      02:00
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:30
    • 15:00

      Somali FF (borta) U17


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:30
    • 17:00

      Sätila SK (hemma) P-08


      19:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Fritsla IF (borta) P-08


      20:00
    • 18:15

      Fristads GoIF Grön (borta) F-09


      20:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Fristads GoIF Vit (hemma) P-09


      20:15
    • 18:15

      Kronängs IF (hemma) P-08


      20:15
    • 18:30

      Hestrafors/Bollebygd (borta) U17


      20:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • Heldag

      Klassfotboll P-09

    • Heldag

      Klassfotboll P-10

    • Heldag

      Klassfotboll P-11

    • 08:00

      KLASSFOTBOLLEN F-09


      16:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
  • 30Tor
  • 31Fre