Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skene IF
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Bowling o mat P-06/07


      19:00
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 13:00

      Träning P-04


      15:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
  • 7Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Juniorlag


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 19:00

      Träning P-04


      21:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 07:45

      Borås Arena Cup (borta) P-09


      18:00
    • 13:00

      Mariestad Ungdom (hemma) Juniorlag


      15:00
    • 13:00

      Träning P-04


      15:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 15:30

      Träning P-04


      23:59
    • 19:30

      Skoftebyns IF (borta) Juniorlag


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 15:00

      Träning P-04


      16:30
    • 15:00

      Träning Juniorlag


      16:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Skoftebyns IF (borta) Juniorlag


      21:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 13:00

      Skene IF 2 (hemma) P-08


      19:00
    • 13:30

      Floda BoIF 1 (hemma) P-08


      14:30
    • 14:00

      Örgryte IS lag 2 (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Träning P-04


      16:00
    • 14:00

      IFK Skövde FK (hemma) Juniorlag


      15:00
    • 14:30

      Särö IK (hemma) P-08


      15:30
    • 15:00

      Onsala BK 3 (hemma) P-08


      16:00
    • 16:00

      Masthugget BK (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Floda BoIF 2 (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Torslanda IK 2 (hemma) P-08


      18:00
    • 17:30

      Älvsborgs FF (hemma) P-08


      18:30
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor