Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Skene IF
Välj lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 11:00

      IF Elfsborg gul (borta) P-05


      12:30
    • 15:00

      Träning P02-03


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10/11


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) Juniorer


      21:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:00

      Borås arena cup P-06


      16:00
    • 10:00

      Skene IF svart (hemma) P-09


      14:30
  • 8Sön
    • 15:00

      Träning P-10/11


      16:00
    • 15:00

      Föräldramöte P-04


      16:00
    • 15:00

      Träning P02-03


      16:30
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P02-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning P02-03


      20:30
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 15:00

      Träning P-10/11


      16:00
    • 15:00

      Träning P02-03


      16:30
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P02-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 08:00

      Skene IF svart (hemma) P-09


      17:00
      Öisgården
      Serie: Öiscupen 2017
      Anteckning: Wilhelm Fribergs minnescup
      Matchtid 1x20minuter
      Resultat och referat
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 15:00

      Träning P02-03


      16:30
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 07:30

      ÖIS-cupen (OBS! Utomhus!) P-08


      14:00
    • 09:00

      Örgryte IS lag 1 (hemma) P-08


      09:25
    • 09:40

      Mölndal lag 2 (hemma) P-08


      10:05
    • 10:20

      Örgryte IS lag 2 (hemma) P-08


      10:45
    • 11:00

      IS Halmia (hemma) P-08


      11:25
    • 11:40

      Lunden (hemma) P-08


      12:05
    • 13:00

      Gunnilse IS (hemma) P-08


      13:25
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning P-05


      11:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis