Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skene IF
Välj lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 15:00

      Träning P-03


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) Juniorer


      21:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:00

      Borås arena cup P-06/07


      16:00
    • 10:00

      Skene IF svart (hemma) P-09


      14:30
  • 8Sön
    • 15:00

      Föräldramöte P-04


      16:00
    • 15:00

      Träning P-03


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 15:00

      Träning P-03


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
      Vävaravallens C-Plan
      Samlingstid: 18:45
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 08:00

      Skene IF svart (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Träning P-03


      16:30
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 07:30

      ÖIS-cupen (OBS! Utomhus!) P-08


      14:00
    • 09:00

      Örgryte IS lag 1 (hemma) P-08


      09:25
    • 09:40

      Mölndal lag 2 (hemma) P-08


      10:05
    • 10:20

      Örgryte IS lag 2 (hemma) P-08


      10:45
    • 11:00

      IS Halmia (hemma) P-08


      11:25
    • 11:40

      Lunden (hemma) P-08


      12:05
    • 13:00

      Gunnilse IS (hemma) P-08


      13:25
  • 29Sön
    • 11:00

      Träning P-06/07


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis