Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stockholmspolisens IF HF

Följ

Stockholmspolisens I

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Stockholmspolisens IF HF
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.10
    • 17:30

      Träning F-03


      19:00
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-00


      21:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Kungsängens SK 2 (hemma) F-03


      20:30
    • 19:40

      Bollstanäs SK 2 (hemma) F-03


      21:40
    • 20:30

      Träning P-00


      22:15
    • 21:00

      Träning A-lag Herrar


      22:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:20

      IK Bolton (borta) F-05


      12:20
    • 10:30

      Skogås HK (borta) P-05


      12:30
    • 10:30

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) P-06/07


      12:30
    • 11:00

      Djurgårdshof IK HK (borta) F-06/07


      11:40
    • 11:00

      Sollentuna HK 3 (borta) F-05


      13:00
    • 11:40

      GT Söder (borta) F-05


      13:40
    • 12:00

      Lidingö SK (borta) P-05


      14:00
    • 12:10

      Sollentuna HK (hemma) F-03


      14:10
    • 12:20

      GT Söder 2 (borta) F-05


      14:20
    • 12:20

      Åkersberga HK 2 (borta) F-06/07


      13:00
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.11
    • 18:10

      Träning F-03


      19:30
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:30
    • 19:15

      Träning P-00


      21:30
    • 20:00

      Träning F-03


      22:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06/07


      19:30
    • 17:50

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:10

      Huddinge HK 2 (hemma) F-03


      21:10
    • 20:00

      Sollentuna HK 2 (hemma) F-03


      22:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 18:00

      Usm steg 4 F-03


      23:00
  • 17Lör
    • 11:15

      HF HUFF (borta) A-lag Damer


      13:15
    • 15:30

      Falköpings AIK HK (borta) F-03


      17:30
    • 16:15

      Gustavsbergs IF HK 2 (hemma) F-06/07


      16:50
    • 18:00

      USM steg 4 F-03


      00:00
    • 18:15

      Skogås HK (hemma) F-06/07


      18:50
  • 18Sön
    • 00:00

      USM steg 4 F-03


      19:00
    • 11:30

      Önnereds HK (borta) F-03


      13:30
    • 14:00

      Ystads IF HF (hemma) F-03


      16:00
    • 17:00

      Träning Handbollsskola


      18:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:30
    • 19:15

      Träning P-00


      21:30
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:15
      Hägerstensåsens skola
    • 17:45

      Träning P-06/07


      19:30
    • 17:50

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning F-03


      21:30
  • 24Lör
    • 12:00

      Sammandrag omgång 4 F-08/09


      14:30
    • 15:00

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) P-06/07


      17:30
    • 15:10

      AIK (borta) F-03


      17:10
    • 16:10

      AIK 3 (borta) F-03


      18:10
  • 25Sön
    • 09:00

      Skuru IK 2 (borta) F-06/07


      09:40
    • 09:00

      Dalarö SK (hemma) F-06/07


      09:40
    • 09:15

      Haninge HK (hemma) F-05


      11:15
    • 10:00

      Haninge HK 2 (hemma) F-05


      12:00
    • 10:30

      Älta IF (hemma) F-06/07


      11:10
    • 10:40

      Tyresö Handboll (hemma) F-06/07


      11:20
    • 11:00

      Spårhunden HF (hemma) A-lag Damer


      13:00
    • 12:00

      Westermalms IF HK (borta) F-05


      14:00
    • 14:00

      Handboll Festival, Matcher P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning Handbollsskola


      18:00
    • 17:30

      Skuru IK 3 (borta) F-03


      19:30
  • 26Mån
    v.13
    • 18:10

      Träning F-03


      19:30
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:30
    • 19:15

      Träning P-00


      21:30
    • 19:30

      Utbildningskväll F04 F-03


      21:30
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • Heldag

      Rödspätta cup F-03

  • 31Lör
    • Heldag

      Rödspätta cup F-03