Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pixbo Wallenstam IBF F03

Följ

F03

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • Heldag

      Salming invitational

    • 09:30

      Lindome F02 (borta)


      10:30
    • 14:15

      Lindås Rasta F03 (hemma)


      15:45
  • 2Sön
    • 00:00

      Salming invitational


      16:00
    • 08:00

      Lerum F02 (hemma)


      09:00
    • 11:00

      Lockerud F02 (hemma)


      12:00
    • 15:00

      Landvetter Wings (hemma)


      16:00
  • 3Mån
    v.36
    • 19:00

      Träning


      20:30
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning


      18:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 20:30

      Träning


      22:00
  • 10Mån
    v.37
    • 19:00

      Träning


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning


      17:45
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:00

      Fat Pipe Invitational


      00:00
    • 19:20

      Söderhamns IBF (hemma)


      20:20
  • 15Lör
    • Heldag

      Fat Pipe Invitational

    • 11:55

      Gnosjö IBK (borta)


      12:55
    • 19:15

      Huddinge IK (borta)


      20:15
  • 16Sön
    • 00:00

      Fat Pipe Invitational


      19:00
    • 08:00

      Västerås IBS ungdom (hemma)


      09:00
    • 13:00

      IBK Lund (borta)


      14:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning


      18:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 19:00

      Träning


      20:30
  • 24Mån
    v.39
    • 19:00

      Träning


      20:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:45

      Träning


      19:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Bästkust Cupen


      00:00
    • 22:30

      Landvetter Wings (hemma)


      23:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Bästkust Cupen

    • 09:30

      Lindome IBK (hemma)


      10:30
    • 12:30

      BKI Sunnanå (borta)


      13:30
    • 17:00

      Onsala IBK (borta)


      18:00
    • 20:45

      Lindås Rasta IBK (borta)


      21:45
  • 30Sön
    • 00:00

      Bästkust Cupen


      19:00
    • 20:30

      Träning


      22:00