Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lindome IBK

Följ

Lindome IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • Heldag

      Gothia Cup P-U16

    • Heldag

      gothia cup F-03/04

    • Heldag

      Gothia cup P-05

    • Heldag

      Gothia Cup Dam Utv/Div1

    • Heldag

      Gothia cup F06/07

    • 08:00

      Hovshaga AIF 1 (borta) P-04


      09:00
    • 12:20

      FBC Lerum 2 (hemma) P-04


      13:20
    • 17:40

      Örkelljunga IF (borta) P-04


      18:40
  • 5Lör
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:40

      Träning F06/07


      18:15
    • 18:30

      Ale IBF (hemma) DJ/JAS Dam


      20:30
    • 18:45

      Lindås Rasta IBK P04 Svart (borta) P-U16


      20:45
    • 19:30

      Romelanda UF H2 (hemma) Herr A-lag


      21:30
    • 21:00

      IBK Kungälv HJ (borta) P-U16


      22:30
  • 12Lör
    • 08:30

      Föreningslyftet Del 3 Organisation Lindome IBK


      16:00
    • 08:50

      Träning Uppstart 2012:or


      10:00
    • 11:00

      Surte IS IBK P08 (borta) P-08


      13:00
    • 11:10

      Partille IBS F02-03 Svart (borta) F-03/04


      13:10
    • 13:00

      IBF Backadalen P08 (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Orust IBK P06 (hemma) P-06


      15:00
    • 13:20

      Lindås IBK P10 svart (borta) P-10


      15:20
    • 14:10

      Öckerö IBK F06 (hemma) F06/07


      16:10
    • 14:30

      Lindås Rasta IBK P05 Vit (borta) P-05


      16:30
    • 15:00

      Burås IK D1 (hemma) Dam Utv/Div1


      17:00
    • 16:00

      Dingle AIK F07-08 (borta) F-08/09


      18:00
    • 17:00

      Guldringen IBK H5 (hemma) Herr Utv.


      19:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Surte IS IBK HV (hemma) Herrveteraner


      11:00
    • 09:00

      Kärra IBK P09 Röd (hemma) P-09


      10:00
    • 10:00

      Eken IBK P-10 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:45

      Floda IBK P05 (borta) P-04


      11:45
    • 11:00

      Lindås Rasta IBK P07 vit (hemma) P-07


      12:00
    • 11:15

      IBF Backadalen P04 Blå (borta) P-05


      13:15
    • 12:00

      IBK Bergum F06 (borta) F06/07


      14:00
    • 12:00

      Frölunda IBK P09 (borta) P-09


      13:00
    • 13:00

      FBC Kalmarsund (hemma) Dam A-lag


      15:00
    • 14:40

      Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart (borta) P-04


      15:40
    • 15:20

      Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit (borta) F-03/04


      17:20
    • 18:00

      Fristads GoIF/Rydboholms SK (borta) HJ/JAS Herr


      20:00
    • 18:30

      Partille IBS P03/P04 (borta) P-U16


      20:30
    • 18:30

      FBC Lerum DV (borta) Damveteraner


      20:30
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:40

      Träning F06/07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:30

      Varla IBK HJ 2 (hemma) P-U16


      20:30
    • 20:00

      Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit (hemma) P-04


      22:00
  • 19Lör
    • 09:30

      Stenungsunds IBK P10 blå (borta) P-10


      11:30
    • 13:00

      Warberg IBF P03 (borta) P-U16


      15:00
    • 13:15

      Mölndals IBF P10 Svart (hemma) P-10


      15:15
    • 14:00

      Telge SIBK (borta) Dam A-lag


      16:00
    • 14:15

      Lindås Rasta IBK P09 svart (hemma) P-09


      15:15
    • 14:30

      IBK Göteborg D1 (borta) Dam Utv/Div1


      16:30
    • 15:15

      FBC Vinga F07 Vår (hemma) F06/07


      17:15
    • 16:15

      Stenungsunds IBK F03-05 (hemma) F-03/04


      18:15
    • 17:00

      IBK Göteborg H2 (borta) Herr A-lag


      19:00
    • 20:00

      IBK Kungälv H5 (borta) Herr Utv.


      22:00
  • 20Sön
    • 09:00

      IBK Bergum P07 Rosa (borta) P-07


      10:00
    • 09:00

      IBK Bergum P08/09 (hemma) P-09


      10:00
    • 10:00

      Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Stenungsunds IBK F08/09 (hemma) F-08/09


      13:00
    • 12:00

      IBF Älvstranden F03/05 (hemma) F06/07


      14:00
    • 13:15

      Ale IBF P05 Grön (hemma) P-05


      15:15
    • 13:15

      IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart (borta) P-04


      15:15
    • 13:30

      Västra Mälardalen IB (borta) Dam A-lag


      15:30
    • 14:25

      IBK Kungälv DJ (hemma) F-03/04


      16:25
    • 16:00

      IBK Bergum Herrvet (borta) Herrveteraner


      18:00
    • 16:00

      Kärra IBK P07 Röd (borta) P-06


      18:00
    • 16:50

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • Heldag

      Sammandrag F-10/11

    • 09:00

      Träning Bollskoj


      10:00
    • 10:00

      Träning Uppstart 2012:or


      11:00
    • 10:30

      Partille IBS P04 Vit (borta) P-04


      12:30
    • 11:00

      Partille IBS (hemma) Dam Utv/Div1


      13:00
    • 11:30

      IBK Göteborg P05 Vit (hemma) P-05


      13:30
    • 12:40

      Ale IBF P05 Blå (hemma) P-04


      14:40
    • 14:00

      Linköping IBK (hemma) Dam A-lag


      16:00
    • 16:00

      Dingle AIK P04/05 (borta) P-05


      18:00
    • 16:30

      Partille IBS H2 (hemma) Herr A-lag


      18:30
    • 17:30

      FBC Vinga P03-04 Blå (borta) P-U16


      19:30
    • 18:40

      IBK Kungälv P 03 Kastelle (hemma) P-U16


      20:40
  • 27Sön
    • Heldag

      Sammandrag F-10/11

    • 08:45

      Lindome P11 Grön (hemma) P-11


      12:00
    • 09:00

      Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 (hemma) P-10


      11:00
    • 09:00

      IBK Bergum Damvet (hemma) Damveteraner


      11:00
    • 09:00

      Landvetter IBK P10 blå (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      Landvetter IBK P09 2 (borta) P-09


      11:00
    • 10:00

      Partille IBS F08 Vit (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      FBC Vinga P07 Orange (borta) P-07


      12:00
    • 10:10

      Landvetter IBK HV (hemma) Herrveteraner


      12:10
    • 11:00

      Mölndals IBF F06-07 (hemma) F06/07


      13:00
    • 11:15

      IBK Kungälv P 08 Munkgärde (borta) P-08


      13:15
    • 12:00

      Dingle AIK P06 (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      IBF Linköping (hemma) Dam A-lag


      16:00
    • 14:40

      IBK Bergum F03-05 (borta) F06/07


      16:40
    • 15:15

      IBK Kungälv P 09 Kastelle (borta) P-09


      16:15
    • 16:30

      Guldhedens IK P08 (borta) P-08


      18:30
    • 17:00

      Utbynäs SK H5 (borta) Herr Utv.


      19:00
    • 17:30

      Västsvenska Innebandyförbundet möte Lindome IBK


      19:30
    • 17:50

      FBC Aspen HJ Svart (borta) P-U16


      19:50
    • 18:00

      Skår IBK F04 (borta) F-03/04


      20:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor