Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lidingö SK Handboll

Följ

Lidingö SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • Heldag

      Viking Cup F-04

    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:00

      Viking Cup i Åbo P-03


      00:00
    • 20:00

      Träning Damer A


      22:00
  • 3Ons
    • Heldag

      Viking Cup F-04

    • Heldag

      Viking Cup i Åbo P-03

    • 10:50

      Åbo IFK (borta) P-03


      11:50
    • 13:45

      Pargas IF 2 (borta) F-04


      14:45
    • 15:20

      BK-46 (hemma) P-03


      16:20
    • 16:30

      Träning F-03


      17:45
    • 17:35

      Dicken (borta) F-04


      18:35
  • 4Tor
    • Heldag

      Viking Cup F-04

    • Heldag

      Viking Cup i Åbo P-03

    • 11:00

      Pargas IF 1 (borta) F-04


      12:00
    • 11:00

      HC Turku (hemma) P-03


      12:00
    • 15:00

      Pargas IF (borta) P-03


      16:00
    • 15:15

      Dicken (hemma) F-04


      16:15
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 18:00

      BK-46 (borta) P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
  • 5Fre
    • Heldag

      Viking Cup F-04

    • 00:00

      Viking Cup i Åbo P-03


      06:30
    • Heldag

      Hallbybollen F-05

    • Heldag

      Hallbybollen F-05

    • 07:45

      Kopparcupen (cup) F-06


      00:00
    • 07:45

      Kopparcupen P-04


      19:00
    • 15:30

      Träning PA


      17:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 18:00

      Hallbybollen F-03


      00:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Hallbybollen F-05

    • Heldag

      Kopparcupen (cup) F-06

    • Heldag

      Hallbybollen F-03

    • Heldag

      Hallbybollen F-05

    • 12:30

      Träningsmatch mot Täby P-03


      14:30
    • 15:00

      Träning P-05


      17:00
    • 15:00

      Träningsmatch/träning P-06


      17:00
  • 7Sön
    • Heldag

      Hallbybollen F-05

    • Heldag

      Kopparcupen (cup) F-06

    • 00:00

      Hallbybollen F-03


      19:00
    • 15:00

      Träning PA


      17:00
    • 16:00

      Bodens BK HF (borta) Damer A


      18:00
  • 8Mån
    v.2
    • Heldag

      Hallbybollen F-05

    • 16:30

      Träning F-03


      18:30
    • 17:30

      Träning FA


      19:15
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 18:30

      Träning Damer A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 20:00

      Träning Damer A


      22:00
    • 20:15

      HF SIF (hemma) Herrar A


      22:15
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning F-03


      17:45
    • 17:00

      Spelarkväll PA Boka klubblokalen


      22:00
    • 17:00

      Spelarkväll PA


      22:00
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 17:30

      Träning FA


      19:00
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
  • 12Fre
    • 15:30

      Träning PA


      17:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
  • 13Lör
    • 09:00

      Djurgårdshof IK HK 2 (hemma) F-05


      11:30
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:45

      AIK (borta) P-06


      12:45
    • 11:00

      Uppsala HK 2 (hemma) F-05


      13:00
    • 11:00

      Träning F-04


      12:30
    • 12:00

      Sollentuna HK (hemma) P-04


      14:00
    • 12:00

      Träning F-08


      13:00
    • 12:15

      IFK Tumba HK (borta) P-06


      14:15
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 15:00

      Heja på Damernas A-lag F-07


      17:00
    • 15:00

      HK Tyresö Strand (hemma) Damer A


      17:00
    • 15:00

      Lsk damer- Hk tyresö F-04


      17:00
    • 17:00

      USM steg 3 PA


      00:00
    • 17:00

      H43 Lund HF 3 (borta) PA


      19:00
    • 17:30

      Älta IF 2 (hemma) F-03


      19:30
  • 14Sön
    • 00:00

      USM steg 3 PA


      20:00
    • 08:20

      Borta match F-06


      13:00
    • 09:15

      Sollentuna HK (hemma) F-07


      09:40
    • 09:30

      Skuru IK 2 (borta) F-06


      11:30
    • 10:30

      Spånga HK (hemma) P-07


      11:00
    • 11:00

      Skogås HK (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Borlänge HK (hemma) PA


      13:00
    • 11:15

      Bollstanäs SK (hemma) F-07


      11:40
    • 11:15

      Årsta AIK HF (borta) P-05


      13:15
    • 12:30

      Haninge HK (borta) P-05


      14:30
    • 14:15

      Vassunda IF (borta) F-04


      16:15
    • 15:00

      Träning P-03


      17:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:30
    • 15:30

      Gimonäs Umeå IF (borta) Herrar A


      17:30
    • 16:15

      LIF Lindesberg (borta) PA


      18:15
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning FA


      20:00
    • 18:20

      HK Rosers (borta) Damer C


      20:20
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
    • 20:00

      Träning Damer A


      22:00
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning F-03


      17:45
    • 17:30

      Träning FA


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:00

      Gustavsbergs IF HK (borta) Damer J


      21:00
    • 19:30

      Huddinge HK (borta) PA


      21:30
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träningskväll med Ricoh P-05


      19:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Föreläsning Linnéll Boka klubblokalen


      22:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
  • 19Fre
    • 15:30

      Träning PA


      17:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 19:30

      Skuruiterna HK (hemma) Damer C


      21:30
  • 20Lör
    • Heldag

      USM steg 3 F-03

    • 08:00

      Matcher lördag 20 jan F-05


      14:00
    • 08:30

      Hammarby IF HF 2 (borta) F-05


      10:30
    • 09:00

      Matchhelg P-08


      11:00
    • 09:00

      Värmdö IF (hemma) P-06


      11:00
    • 09:45

      Vallentuna HK (hemma) P-05


      11:45
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:10

      Sollentuna HK 2 (borta) F-05


      12:10
    • 10:45

      Skuru IK 2 (borta) F-05


      12:45
    • 11:00

      Träning F-04


      12:30
    • 11:50

      Skogås HK 2 (hemma) F-05


      13:50
    • 12:00

      Spånga HK 4 (hemma) P-06


      14:00
    • 12:30

      Tyresö Handboll (borta) F-05


      14:30
    • 15:45

      Åkersberga HK 2 (hemma) PA


      17:45
    • 16:45

      Torslanda HK Röd (borta) F-03


      18:45
    • 17:00

      FA- Vallentuna F-04


      19:00
    • 17:45

      Vallentuna HK (hemma) FA


      19:45
    • 19:15

      Lugi HF 1 (hemma) F-03


      21:15
  • 21Sön
    • Heldag

      USM steg 3 F-03

    • 09:15

      Borta match F-06


      13:00
    • 10:00

      Åkersberga HK (hemma) P-03


      11:00
    • 10:15

      Skövde HF 1 (borta) F-03


      12:15
    • 10:20

      Årsta AIK HF (borta) F-06


      12:20
    • 11:40

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F-06


      13:40
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:30

      IK Bolton 3 (borta) PA


      14:30
    • 12:45

      Vinslövs HK (borta) F-03


      14:45
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:30
    • 16:00

      Träning Handbollskola F/P-2010


      17:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      IK Bolton (borta) Damer A


      18:45
    • 17:00

      Årsta AIK HF (borta) P-04


      18:00
    • 19:00

      Tyresö Handboll (hemma) Damer J


      21:00
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • Heldag

      INGEN TRÄNING PGA HA-MATCH Damer A

    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
    • 20:00

      Träning Damer A


      22:00
    • 20:30

      Skuru IK (hemma) Herrar A


      22:30
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning F-03


      17:45
    • 17:30

      Träning FA


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      20:30
    • 18:30

      LSK Handboll - Ledarträff Lidingö SK


      20:30
    • 18:30

      Ledarträff - LSK Handboll Boka klubblokalen


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
    • 19:45

      Träning Damer A


      22:00
  • 26Fre
    • 15:30

      Träning PA


      17:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
  • 27Lör
    • 08:00

      USM F18 Steg 3 Damer J


      00:00
    • 09:00

      Spånga HK 2 (hemma) F-04


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:00

      Huddinge HK 2 (hemma) F-03


      12:00
    • 11:00

      Älta IF (hemma) F-03


      13:00
    • 11:00

      Träning F-04


      12:30
    • 12:00

      Eskilstuna Guif (hemma) P-03


      14:00
    • 12:00

      Träning F-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-08


      14:00
    • 14:00

      AIK (hemma) Herrar A


      16:00
    • 15:45

      Spånga HK 4 (borta) FA


      17:45
    • 17:45

      Uppsala HK 2 (hemma) PA


      19:45
    • 18:00

      Skånela IF (hemma) Damer J


      20:00
    • 19:00

      Tyresö Handboll 2 (hemma) PA


      21:00
  • 28Sön
    • 00:00

      USM F18 Steg 3 Damer J


      20:00
    • 10:00

      H43 Lund HF (borta) Damer J


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:30

      Eskilstuna Guif 2 (borta) PA


      14:30
    • 13:00

      Träning F-07


      14:00
    • 14:15

      HK Malmö Dalhem DJ (borta) Damer J


      16:15
    • 15:00

      Träning P-06


      16:30
    • 16:00

      Träning Handbollskola F/P-2010


      17:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning FA


      20:00
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 31Ons
    • 16:30

      Träning F-03


      17:45
    • 17:30

      Träning FA


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer J


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:30

      VästeråsIrsta HK (hemma) Damer A


      21:30
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00