Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lidingö SK Handboll

Följ

Lidingö SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • Heldag

      Lidingöcup P-07

    • Heldag

      Lidingö Cup PA

    • Heldag

      Lidingö Cup Lidingö SK

    • Heldag

      Skurucupen F-05

    • 08:00

      Lidingö Cup P-06


      00:00
    • 08:00

      Lidingö Cup P-08


      17:00
    • 08:00

      Lidingöcup 2018 P-04


      00:00
    • 08:00

      IFK Malmö HF (borta) P-05


      09:00
    • 08:00

      Lidingö Cup 2018 Lidingö Cup


      00:00
    • 09:00

      IFK Malmö HF (hemma) P-04


      10:00
    • 09:00

      Cocks Riihimaki (hemma) F-06


      10:00
    • 09:00

      Lag b (hemma) FA


      19:00
    • 09:30

      Skuru Cup F-08


      19:00
    • 09:35

      Skuru IK Handboll (borta) PA


      10:00
    • 10:10

      Skuru cup F-04


      00:00
    • 10:30

      HK Cliff (hemma) P-05


      11:30
    • 10:45

      Skånela IF (hemma) F-05


      11:45
    • 11:00

      Brännans HF (borta) PA


      12:00
    • 11:30

      Skogås HK (hemma) P-04


      12:30
    • 12:30

      AIK Handboll (borta) P-04


      13:30
    • 12:30

      Kungsängens SK 1 (hemma) P-05


      13:30
    • 13:00

      Skogås HK 2 (hemma) PA


      14:00
    • 13:05

      Huddinge:1 (hemma) F-06


      14:05
    • 13:40

      Sjundeå IF Gul (hemma) F-05


      14:40
    • 15:00

      IFK Tumba HK 2 (borta) PA


      16:00
    • 15:00

      Åkersberga HK (hemma) P-05


      16:00
    • 15:25

      Cocks Riihimäki (borta) F-05


      16:25
    • 16:35

      Skuru:3 (borta) F-06


      17:35
    • 17:00

      Pargas IF (hemma) P-05


      18:00
    • 17:30

      Vassunda IF (borta) PA


      18:30
    • 17:45

      Huddinge HK 1 (borta) F-05


      18:45
    • 18:00

      Skuru cup 2018 F-06


      00:00
    • 19:00

      Hammarby Handboll (borta) P-05


      20:00
    • 19:30

      Åkersberga HK 2 (hemma) PA


      20:30
    • 20:05

      Polisens IF orange (borta) F-05


      21:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Lidingöcup P-07

    • Heldag

      Lidingö Cup PA

    • Heldag

      Lidingö Cup Lidingö SK

    • Heldag

      Skurucupen F-05

    • 00:00

      Lidingö Cup P-06


      19:00
    • 00:00

      Lidingöcup 2018 P-04


      19:00
    • 00:00

      Lidingö Cup 2018 Lidingö Cup


      17:00
    • 00:00

      Skuru cup F-04


      20:00
    • 00:00

      Skuru cup 2018 F-06


      19:00
    • 08:00

      slutspel (hemma) P-04


      10:00
    • 08:50

      Skurucupen dag 2 F-08


      14:00
    • 09:00

      Skurucupen FA


      19:00
    • 09:30

      HK Cliff (hemma) P-05


      10:30
    • 09:35

      Årsta AIK (hemma) PA


      10:35
    • 10:35

      Enköpings HF (borta) PA


      11:35
    • 11:10

      Hammarby Handboll (hemma) P-05


      12:00
    • 12:45

      Vassunda HK (borta) PA


      13:45
    • 14:00

      Träning F-06


      15:30
    • 15:15

      Träning F-07


      16:45
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      17:45
    • 17:15

      Träning FA


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 17:45

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 18:00

      Uppvärmningströja? PA


      19:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Håtunaleken 2018 F-07


      00:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:30

      Spånga HK (hemma) Damer A


      15:30
    • 15:00

      Håtunaleken F-04


      20:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Håtunaleken 2018 F-07


      19:00
    • 09:00

      Distriktsfunktionär nybörjarkurs F-05


      16:00
    • 09:00

      Funktionärsutbildning föräldrar P-05


      16:00
    • 14:00

      Träning F-06


      15:30
    • 16:00

      Träning Handbollsskola F/P-2011


      17:00
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:00

      Distriktsfunktionär repetitionskurs Boka klubblokalen


      22:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 17:45

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Träning FA


      15:15
    • 10:00

      Kungsängens SK 2 (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      FA Handboll Boka klubblokalen


      13:00
    • 10:30

      Träningsmatch mot Spånga PA


      14:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 12:30

      IFK Tumba HK (borta) Damer J


      14:30
    • 13:00

      Fyspass på Fit4Life F-07


      14:00
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 14:00

      Träning F-06


      15:30
    • 15:15

      Träning F-07


      16:45
    • 15:45

      Handbollsskolan FA


      17:00
    • 16:00

      Träning Handbollsskola F/P-2011


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 18:30

      Pizzamys P-04


      20:00
    • 19:00

      LSK P04 Boka klubblokalen


      21:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Föräldramöte PA


      21:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:00

      PA Handboll föräldramöte Boka klubblokalen


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 17:45

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 19:15

      Träning Damer C


      21:00
  • 22Lör
    • Heldag

      J-SM Steg 1 Damer A

    • Heldag

      USM Damer J

    • 09:00

      Tyresö Handboll 2 (borta) PA


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Brunch F-04


      13:30
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:20

      Sannadals SK 2 (borta) FA


      15:20
    • 14:00

      Lidingö SK (hemma) P-08


      17:00
    • 18:00

      Önnereds HK (hemma) Damer J


      20:00
  • 23Sön
    • Heldag

      J-SM Steg 1 Damer A

    • Heldag

      USM Damer J

    • 09:00

      Skåre HK (borta) Damer J


      11:00
    • 09:00

      Årsta AIK HF (hemma) PA


      11:00
    • 10:15

      Vallentuna HK (hemma) F-05


      12:15
    • 11:15

      Sollentuna HK (hemma) P-04


      13:15
    • 11:30

      IK Bolton (borta) F-04


      13:30
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 13:45

      VästeråsIrsta HF (borta) Damer J


      15:45
    • 14:00

      Träning F-06


      15:30
    • 15:15

      Träning F-07


      16:45
    • 15:45

      Handbollsskolan FA


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning Handbollsskola F/P-2011


      17:00
    • 16:30

      Uppsala HK (borta) FA


      18:30
    • 16:45

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning PA


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrar A


      21:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer A


      22:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-04


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning FA


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 17:45

      Träning Damer A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar A


      22:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Lidingöloppet Lidingö SK

    • 15:45

      USM steg 1 PA


      23:59
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning PA


      19:15
    • 17:00

      Träning F-04


      19:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Lidingöloppet Lidingö SK

    • Heldag

      Lidingöloppet Damer A

    • Heldag

      Seriestart Damer A

    • 08:00

      Lidingö loppet F-04


      13:00
    • 08:00

      Funktionärer Lidingöloppet P-04


      13:30
    • 08:15

      Parkering lidingöloppet P-05


      12:30
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 10:30

      Älta IF (hemma) FA


      12:30
    • 11:00

      Gimonäs Umeå IF (borta) PA


      13:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:10

      Gustavsbergs IF HK (borta) P-06


      14:10
    • 12:50

      Uppsala HK 2 (borta) F-05


      13:50
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      RP IF Linköping 1 (hemma) PA


      16:00
    • 14:00

      Sannadals SK 2 (hemma) P-06


      16:00
    • 14:30

      Skuru IK (borta) F-05


      15:30
    • 14:45

      Golvtork FA


      16:30
    • 15:00

      Borlänge HK (hemma) Damer A


      17:00
    • 15:00

      Städning - Lidingöloppet P-08


      16:00
    • 18:00

      Lidingöloppet-städpass P-07


      19:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Lidingöloppet Lidingö SK

    • Heldag

      Lidingöloppet Damer A

    • Heldag

      Seriestart Damer A

    • 08:00

      Parkering Lidingöloppet FA


      10:30
    • 08:30

      Lidingöloppet - parkering (vuxna och barn) F-05


      12:00
    • 08:30

      Enköpings HF (hemma) PA


      10:30
    • 10:15

      Parkering Lidingöloppet FA


      13:00
    • 10:45

      Täby HBK 2 (hemma) P-05


      12:45
    • 11:30

      Sävar IK (borta) PA


      13:30
    • 12:00

      Uppsala HK (hemma) F-04


      14:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 13:45

      Golvtork FA


      15:30
    • 14:00

      Skogås HK (hemma) Herrar A


      16:00
    • 14:00

      Träning F-06


      15:30
    • 15:15

      Träning F-07


      16:45
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Städa efter Lidingöloppet P-06


      18:00
    • 17:00

      Städa Lidingöloppet F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Huddinge HK (hemma) Damer J


      19:15
    • 18:30

      Bollstanäs SK (hemma) Herrar A


      20:30
    • 19:45

      Bajen IF (borta) Damer C


      21:45