Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Latorps IF

Följ

Latorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Latorps IF
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Latorps IF 10/11 (hemma) PF2010-11


      15:00
  • 2Sön
    • 17:00

      Vretstorps IF (hemma) Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:30

      Träning P-06


      19:15
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:15

      Träning Herrlaget


      19:45
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Örebro SK FK Vit 2 (hemma) P-07


      12:00
    • 11:15

      Örebro SK FK Vit 1 (borta) P-07


      13:15
    • 14:00

      Adolfsbergs IK (hemma) U16


      16:00
    • 15:00

      Grythyttans IF (borta) Herrlaget


      16:45
  • 9Sön
    • 09:00

      -07 Arrangörer P-07


      13:00
    • 10:00

      IFK Kumla Vit (hemma) P-07


      12:00
    • 11:15

      Laxå IF (borta) P-07


      13:15
  • 10Mån
    v.37
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
    • 18:15

      Ösk söder 2 (hemma) Herrlaget


      20:15
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
  • 15Lör
    • 10:00

      Poolspel PF-09


      14:00
    • 10:00

      Latorps IF 10/11 (hemma) PF2010-11


      15:00
    • 13:00

      Match 7 manna P-06


      15:00
    • 14:00

      Adolfsbergs IK 2 Svart (borta) U16


      16:00
    • 15:00

      IFK Askersund (hemma) Herrlaget


      17:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Vivalla SK (hemma) P-07


      12:00
    • 11:15

      BK Forward Gul (borta) P-07


      13:15
    • 15:00

      BK EttFyra (borta) P-07


      16:00
    • 16:15

      BK EttFyra (hemma) P-07


      17:15
    • 18:30

      Träning P-06


      19:15
  • 17Mån
    v.38
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
    • 18:00

      Mariebergs IK 2 (hemma) Herrlaget


      20:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Match 9 manna P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
  • 22Lör
    • 11:00

      Match 9 manna P-06


      13:00
    • 15:00

      fc assyriska (borta) Herrlaget


      16:45
  • 23Sön
    • 16:00

      IK Sturehov (hemma) U16


      18:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:15
  • 24Mån
    v.39
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning U16


      18:45
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 28Fre
    • 17:30

      Träning U16


      18:45
  • 29Lör
    • 10:00

      Match 7 manna P-06


      12:00
    • 10:00

      -06 Arrangörer P-07


      19:00
    • 10:00

      Örebro SK FK Svart 2 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Poolspel PF-09


      14:00
    • 10:30

      Träning Herrlaget


      12:00
    • 11:15

      Örebro SK FK Svart 1 (borta) P-07


      13:15
    • 14:00

      Match 9 manna P-06


      16:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Fjugesta IF (borta) P-07


      12:00
    • 11:15

      Karlslunds IF HFK Blå (hemma) P-07


      13:15
    • 16:00

      Ervalla SK (hemma) Herrlaget


      17:45
    • 17:00

      Träning U16


      18:15