Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Latorps IF

Följ

Latorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Latorps IF
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      Hovsta IF (borta) U16


      21:00
    • 20:30

      Träning Herrlaget


      21:30
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:00

      Rynninge IK Vit (borta) P-07


      12:00
    • 10:15

      IF Eker Örebro (hemma) Herrlaget


      12:00
    • 11:15

      Örebro SK FK Svart 1 (hemma) P-07


      13:15
  • 6Sön
    • 10:00

      Adolfsbergs IK Röd (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Poolspel PF-09


      14:00
    • 11:15

      Adolfsbergs IK Svart (borta) P-07


      13:15
    • 14:40

      Träning Herrlaget


      16:00
    • 16:15

      Match 7 manna P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
  • 7Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning PF2010-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Match 9 manna P-06


      20:00
    • 19:00

      IFK Hallsbergs Fotbollsklubb (borta) Herrlaget


      20:45
  • 9Ons
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 14:00

      Adolfsberg IK 2 (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:00

      Match 7 manna P-06


      20:00
    • 18:00

      Örebro SK FK Vit 1 (hemma) P-07


      20:00
    • 19:00

      Grythyttans IF (hemma) Herrlaget


      20:45
    • 19:15

      Örebro SK FK Vit 2 (borta) P-07


      21:15
  • 19Lör
    • 09:00

      Jobb Herrlaget


      16:00
    • 10:00

      Nora BK (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Latorps IF 10/11 (hemma) PF2010-11


      15:00
    • 11:15

      Lillån FK (borta) P-07


      13:15
  • 20Sön
    • 10:00

      Poolspel PF-09


      14:00
    • 14:00

      Gideonsberg IF 2 (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 17:00

      IK Sturehov (hemma) U16


      19:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning PF2010-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:30

      Match 9 manna P-06


      20:00
    • 19:00

      Karlslunds IF HFK 2 Röd (borta) U16


      21:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
  • 25Fre
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 19:00

      IFK Askersund (borta) Herrlaget


      20:45
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 10:00

      Träning P-06


      11:00
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 16:00

      Stene IF (borta) Herrlaget


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
  • 28Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
      Träning
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning PF2010-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:30

      Match 9 manna P-06


      20:00
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15