Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 10:30

      Spelarmöte P-08


      12:00
    • 11:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 14:00

      Eskilsminne IF (P17) (hemma) U17


      16:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning F-04/05


      10:30
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 12:30

      Träning P-10/11


      14:00
    • 14:00

      Träning P-07


      15:30
    • 15:15

      Träning P-06


      17:00
    • 15:30

      Träning P-04


      17:00
    • 15:30

      Träning P-05


      17:00
    • 15:30

      Träning U16


      17:00
    • 15:30

      Träning F-08/09/10


      17:00
    • 16:30

      Träning U17


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 18:00

      Spelarträff F-06/07


      20:00
  • 3Mån
    v.6
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:20

      Träning U16


      19:00
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 4Tis
    • 18:00

      Föräldramöte P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:00
    • 18:15

      Träning F-04/05


      19:30
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:40

      Träning P-05


      18:00
    • 16:40

      Träning U16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 13:00

      U16 internmatch U16


      15:30
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.7
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:20

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:00
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:40

      Träning P-05


      18:00
    • 16:40

      Träning U16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
      Kunskapenshus konstgräs
      Anteckning: Konstgrästräning
    • 12:00

      Götaholms BK (borta) U16


      13:30
    • 12:00

      Träningsmatch Götaholms BK P-05


      13:30
    • 12:00

      Götaholms BK (borta) P-04


      14:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 12:30

      Träning P-10/11


      15:30
    • 15:30

      Träning F-08/09/10


      17:00
    • 15:30

      Träning P-05


      17:00
    • 15:30

      Träning P-04


      17:00
    • 15:30

      Träning P-07


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
  • 17Mån
    v.8
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:20

      Träning U16


      19:00
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:00
  • 18Tis
    • 18:15

      Träning P-06


      19:00
    • 18:15

      Träning F-04/05


      19:30
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 16:40

      Träning P-05


      18:00
    • 16:40

      Träning U16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning P-06


      10:30
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 13:00

      Hestrafors IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
  • 23Sön
    • Heldag

      Tjejcupen i Vedum F-04/05

    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 12:00

      Frillesås FF (borta) U16


      13:30
    • 12:00

      Träningsmatch Frillesås FF P-05


      13:30
    • 12:00

      Frillesås FF (borta) P-04


      14:00
    • 12:15

      Falkenbergs FF (P17) (borta) U17


      14:15
    • 13:45

      Träningsmatch Tölö P-06


      15:30
    • 14:00

      Matcher mot Svansjö F-08/09/10


      16:00
    • 15:30

      Träning P-05


      17:00
    • 15:30

      Träning P-04


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
  • 24Mån
    v.9
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:20

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:00
  • 25Tis
    • 18:15

      Träning F-04/05


      19:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:00
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:40

      Träning P-05


      18:00
    • 16:40

      Träning U16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 10:20

      Träningsmatch Västra Frölunda P-06


      12:00
    • 11:00

      Kronängs IF (borta) A-lag Herrar


      13:00
    • 11:15

      Träningsmatch Tranemo IF P-05


      12:45
    • 11:15

      Tranemo IF (borta) P-04


      13:00
    • 11:15

      Tranemo IF (borta) U16


      12:45