Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Hindåscup P-07


      16:00
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 10:00

      Borås GIF (borta) P-10/11


      13:30
    • 14:00

      GAIS (hemma) P-03


      16:00
    • 14:50

      Ulricehamns IFK (borta) P-05


      16:50
    • 19:00

      CL league final P-07


      23:59
  • 2Sön
    • 13:00

      Byttorps IF Grön (borta) P-06


      14:30
    • 13:00

      IF Elfsborg (borta) F-08/09


      15:00
    • 17:00

      Horreds IF (borta) P-04


      19:00
    • 18:00

      Borås AIK (hemma) U/J-lag


      20:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      IFK Öxnevalla (9:9) (borta) F-04/05


      20:30
    • 19:00

      Norrby IF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Qviding FIF (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Ulricehamns IFK Svart (borta) F-06/07


      21:00
  • 6Tor
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 14:00

      IFK Trollhättan (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 7Fre
    • 12:00

      Träning P-04


      13:30
    • 12:00

      Träning P-03


      13:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:30

      "Grill och skoj" F-04/05


      21:00
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 10:30

      Fritsla IF (hemma) F-08/09


      12:30
    • 12:15

      Ulricehamns IFK (borta) U/J-lag


      14:15
    • 15:00

      Lunds BK (borta) P-03


      17:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Sandareds IF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      Skene IF Vit (hemma) P-08


      13:30
    • 12:00

      Bortamatch Mariedal P-08


      13:30
    • 15:00

      Bollebygd/Hestrafors Blå (hemma) P-10/11


      17:00
    • 15:30

      Bergdalens IK (borta) F-06/07


      17:30
    • 16:30

      Byttorp Grön (hemma) P-10/11


      18:30
    • 17:00

      IF Elfsborg (borta) P-04


      19:00
    • 18:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) U/J-lag


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 19:00

      Kronängs IF (borta) P-05


      21:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Sparsörs AIK (borta) P-07


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 15:00

      Läger på Hallevi (Mjöbäck) P-05


      00:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Läger på Hallevi (Mjöbäck) P-05

    • Heldag

      Sammandrag F-10/11

      Grönahögs IK
      Anteckning: Tider meddelas när vi vet.
    • 10:00

      Borås GIF (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:45
    • 11:30

      Träning P-04


      13:00
    • 14:00

      Vinbergs IF (hemma) P-03


      16:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Läger på Hallevi (Mjöbäck) P-05


      17:00
    • 13:00

      Bollebygd/Hestrafors Vit (borta) P-10/11


      15:00
    • 15:00

      Borås AIK (borta) P-07


      17:00
    • 15:30

      Skene IF (borta) P-09


      17:30
    • 17:00

      Ubbhult/Hällingsjö (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Fritsla IF (hemma) P-06


      18:30
    • 17:00

      Sandareds IF (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Tranemo IF (hemma) U/J-lag


      20:00
    • 18:00

      Borås AIK (borta) P-08


      20:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:30
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Dalstorp/Grimsås/Limmared (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      IF Elfsborg (borta) P-10/11


      20:30
  • 19Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      IFK Örby (hemma) F-08/09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:45
    • 19:00

      Ängelholms FF (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Dalstorp/Grimsås/Limmared (hemma) P-05


      21:00
  • 20Tor
    • 09:45

      Träning P-06


      12:00
    • 16:15

      Bollkallar Gry & Meja F-08/09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Rydboholms SK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar P-09


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:00

      Sjömarkens IF (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      Ängelholms FF (hemma) P-03


      16:00
    • 15:00

      Sätila SK (hemma) P-10/11


      17:00
    • 16:30

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-10/11


      18:30
    • 16:30

      Sparsörs AIK (hemma) P-08


      18:30
    • 18:00

      Sätila SK (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Byttorps IF (hemma) F-04/05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Västra Mark (borta) F-08/09


      20:30
    • 19:00

      Mariedals IK (hemma) U/J-lag


      21:00
    • 19:00

      Horreds IF (borta) P-05


      21:00
    • 19:30

      Ulricehamns IFK (borta) P-04


      21:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 09:00

      Aroscupen F-04/05


      00:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Landskrona BoIS (hemma) P-03


      21:00
    • 19:30

      Sandareds IF (borta) U/J-lag


      21:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      Aroscupen F-04/05

    • Heldag

      Åsacupen F-06/07

    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 18:00

      Fristads GoIF (borta) P-07


      20:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Aroscupen F-04/05

    • Heldag

      Åsacupen F-06/07

    • 12:00

      Rydboholms SK (borta) P-05


      14:00
    • 14:15

      Bollkallar Anna & Ester F-08/09


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar P-09


      17:00
    • 15:00

      Sätila SK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Aroscupen F-04/05


      19:00
    • Heldag

      Åsacupen F-06/07

    • 15:00

      Svansjö (hemma) P-10/11


      17:00
    • 17:00

      Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (hemma) P-06


      18:30
    • 17:00

      Ulricehamns IFK (borta) U/J-lag


      19:00
    • 19:00

      Tranemo IF (borta) U/J-lag


      21:00