Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • Heldag

      Gais-open P-06

    • 10:00

      GAIS Open 2019 P-05


      00:00
    • 12:15

      Götaholms BK (hemma) P-05


      13:15
    • 14:25

      Hovås Billdal IF (hemma) P-03


      15:25
    • 17:40

      LB07 (borta) P-03


      18:40
    • 18:40

      Hammarby IF FF (borta) P-05


      19:40
  • 2Lör
    • Heldag

      Gais-open P-06

    • Heldag

      GAIS Open 2019 P-05

    • 09:05

      Angered MBIK (borta) P-05


      10:15
    • 09:45

      Träning P-04


      13:30
    • 10:00

      Träning F-04/05


      11:00
    • 10:00

      Torslanda futsal cup (P19) A-lag Herrar


      00:00
    • 10:10

      Djurgårdens IF FF (hemma) P-03


      11:10
    • 13:25

      Sickla IF (borta) P-03


      14:25
  • 3Sön
    • Heldag

      Gais-open P-06

    • 00:00

      GAIS Open 2019 P-05


      15:00
    • 00:00

      Torslanda futsal cup (P19) A-lag Herrar


      19:00
    • 09:05

      IF Brommapojkarna (hemma) P-03


      10:05
    • 09:30

      Träning F-04/05


      11:00
    • 09:30

      Träning Fotbollsskolan


      10:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 11:00

      Träning P-08


      12:30
    • 12:30

      Träning P-10/11


      14:00
    • 14:00

      Träning P-07


      15:30
    • 15:00

      Träning F-11/12


      16:00
    • 15:05

      FK Karlskrona (borta) P-03


      16:05
    • 15:30

      Träning P-04


      17:00
    • 15:30

      Träning F-08/09/10


      17:00
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:15

      Träning F-04/05


      19:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • Heldag

      Mariedal cup (P19) A-lag Herrar

    • 10:00

      Träning F-04/05


      11:00
    • 11:30

      Träning P-05


      13:00
      Ängshallen Skene, futsal
      Anteckning: Futsalträning. Medtag mellis och kom i tid.
    • 12:00

      Träning P-04


      13:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.46
    • 17:20

      Träning P-05


      19:10
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:25

      Träning P-06


      19:00
    • 17:25

      Träning P-08


      19:00
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 00:00

      Knallen cup (Senior) A-lag Herrar


      19:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 13:00

      Träning P-09


      14:30
    • 13:30

      GAIS (P17) (hemma) P-03


      15:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 15:00

      Träning F-11/12


      16:00
  • 18Mån
    v.47
    • 17:20

      Träning P-05


      19:10
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:25

      Träning P-08


      19:00
    • 17:25

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
  • 21Tor
    • 17:00

      Föräldra-Spelarmöte P-04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
  • 23Lör
    • Heldag

      Bendt Bil Indoor Cup P-08

    • 16:00

      FIFA-turnering P-03


      23:59
    • 17:15

      Bendt Bil Indoor Football Cup P-04


      23:59
  • 24Sön
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 11:30

      IFK Skövde FK (hemma) P-04


      13:30
    • 11:30

      Träning P-05


      13:00
    • 12:30

      Träning P-10/11


      14:00
    • 14:00

      Träning P-06


      15:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 14:30

      Träning F-06/07


      17:00
    • 15:00

      Träning F-11/12


      16:00
    • 15:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-04


      17:00
    • 15:30

      Träning F-08/09/10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 25Mån
    v.48
    • 17:20

      Träning P-05


      19:10
    • 20:00

      IFK Göteborg (P17) (borta) P-03


      22:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:25

      Träning P-08


      19:00
    • 17:25

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
  • 30Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 10:00

      Träning F-04/05


      11:00