Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Egen säsonsavslutning P-10/11


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Horreds IF (hemma) P-05


      21:00
  • 2Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Fira serieseger P-05


      19:30
    • 18:30

      Brämhults IK Vit (hemma) P-04


      20:30
    • 19:00

      Sandareds IF (borta) U/J-lag


      21:00
    • 20:15

      Qviding FIF (borta) P-03


      22:15
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:45

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Fira serievinster P-06


      20:00
    • 18:00

      Avslutningsträff F-06/07


      21:00
    • 18:00

      Bergdalens IK (borta) P-04


      20:00
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 10:00

      Träning F-04/05


      11:30
    • 15:00

      Malmö FF (hemma) P-03


      17:00
    • 15:45

      Träningsmatch elvamanna P-06


      18:00
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
    • 16:45

      Em-kval Sverige-Slovakien F-04/05


      21:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 19:00

      Örby/Skene/Svansjö (hemma) P-04


      21:00
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 19:30

      IFK Skövde FK (hemma) P-03


      21:30
      Kunskapens hus, konstgräs
      Serie: Pojkar, Kval till SvFF:s P17 Div.1 Region 2, Grup
      Samlingsinfo: Arenahallen
      Samlingstid: 18:00
      Anteckning: Ordinarie matchställ.Kom väl förberedda.
      Resultat och referat
  • 11Fre
    • Heldag

      Tord Throphy Cup Jönköping P-04

    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Quality Hotel Cup P-05


      00:00
    • 20:50

      Vellinge IF (hemma) P-05


      21:50
  • 12Lör
    • Heldag

      Tord Throphy Cup Jönköping P-04

    • Heldag

      Quality Hotel Cup P-05

    • Heldag

      Borås Arena Cup P-08

    • 10:00

      Träning F-04/05


      11:00
    • 12:00

      Höstcupen P-07


      00:00
    • 12:40

      Askims IK (borta) P-05


      13:40
    • 15:00

      Åsarp/Trädet (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar P-09


      17:00
    • 19:20

      Sävedalens IF (borta) P-05


      20:20
  • 13Sön
    • Heldag

      Tord Throphy Cup Jönköping P-04

    • 00:00

      Quality Hotel Cup P-05


      16:00
    • 00:00

      Höstcupen P-07


      19:00
    • 07:00

      Höstcupen P-07


      12:00
    • 09:05

      Kullavik IF (borta) P-05


      10:05
    • 10:00

      Träning F-04/05


      11:30
    • 11:10

      IFK Mariestad (borta) P-05


      12:10
    • 12:00

      Hestrafors IF (hemma) U/J-lag


      14:00
    • 14:05

      Götaholms BK (hemma) P-05


      15:05
    • 16:15

      Lerums IS (hemma) P-05


      17:15
    • 18:00

      Träningsmatch futsal mot Borås AIK F-04/05


      19:30
  • 14Mån
    v.42
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte F11/12 F-10/11


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:15

      Träning F-04/05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
  • 16Ons
    • 19:30

      Alingsås IF FF (borta) P-03


      21:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • Heldag

      Cup Fotboll24 Invitational P-06

    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
  • 19Lör
    • Heldag

      Cup Fotboll24 Invitational P-06

    • 10:00

      Träning F-04/05


      11:00
    • 11:00

      Träning P-08


      12:30
    • 12:00

      Träning P-03


      13:30
    • 14:00

      Mellerud (borta) A-lag Herrar


      15:00
  • 20Sön
    • Heldag

      Cup Fotboll24 Invitational P-06

    • 09:30

      Träning F-06/07


      11:00
    • 09:30

      Träning F-04/05


      11:00
    • 13:00

      Toca Football P-08


      14:00
    • 15:30

      Träning P-04


      17:00
    • 15:30

      Träning F-08/09


      17:00
    • 18:00

      Skara FC (hemma) P-03


      20:00
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:15

      Träning F-04/05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
  • 26Lör
    • 10:00

      Träning F-04/05


      11:00
    • 11:30

      Träning P-05


      13:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
  • 27Sön
    • 15:30

      AFC Göteborg (hemma) P-05


      17:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 30Ons
    • 15:00

      Träning P-04


      16:30
  • 31Tor
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00