Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • Heldag

      Fotbollens dag P-06

    • Heldag

      Fotbollens dag P-09

    • 00:00

      Sätila SK (hemma) P-09


      15:30
    • 09:30

      Match mot KIF Ledare P-03


      11:00
    • 10:00

      Sjömarkens IF (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Fotbollens dag P-10/11


      17:00
    • 10:00

      IFK Örby (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Sparsör/Fristad/Borgstena (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Vegby/Tvärred/Gällstad (hemma) P-05


      13:00
    • 11:30

      Kronängs IF (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      Hus FF (hemma) F-08/09


      13:30
    • 12:00

      Sjömarkens IF (borta) F-06/07


      14:00
    • 12:30

      Fotbollens dag P-10/11


      16:00
    • 13:00

      Våmbs IF (hemma) P-04


      15:00
    • 14:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Vit (hemma) P-06


      16:00
    • 14:30

      Fotbollens dag F-10/11


      16:00
    • 16:00

      Ulricehamns IFK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 2Sön
    • 13:30

      Brämhults IK Vit (borta) P-08


      15:30
    • 15:00

      Byttorps IF (hemma) P-06


      17:00
    • 17:00

      Brämhults IK Vit (hemma) P-04


      19:00
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      21:00
    • 19:00

      Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna (hemma) P-03


      21:00
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Mariedals IK (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Somali FF (hemma) Juniorlag


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 19:00

      Rydboholms SK (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:15

      IF Elfsborg (borta) P-06


      21:15
  • 8Lör
    • 11:00

      Borås AIK (borta) Juniorlag


      13:00
    • 11:00

      Skoftebyns IF (hemma) P-03


      13:00
    • 13:15

      Bergdalens IK Vit (borta) P-08


      15:15
    • 13:20

      Ulricehamns IFK (borta) P-05


      15:20
    • 15:30

      Sammandrag Borås arena P-10/11


      18:30
  • 9Sön
    • 00:00

      Västgötasammandrag F-10/11


      00:00
    • 11:00

      Sandareds IF (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Brämhults IK (borta) P-06


      13:00
    • 16:00

      Rydboholms SK Vit (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Bergdalens IK (borta) F-04/05


      18:00
    • 16:00

      Svansjö (hemma) P-09


      18:00
    • 16:00

      Fritsla IF (borta) F-08/09


      18:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 19:00

      Norrby IF (borta) P-03


      21:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Match div 9 P-06


      12:00
  • 16Sön
    • 12:00

      Match div 10 P-06


      14:00
    • 12:00

      Träning P-05


      13:30
    • 13:00

      Byttorps IF Vit (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      IFK Skövde FK (borta) P-03


      16:00
      Bråtaredsvallen 3
      Serie: Pojkar, Div 3 Väster
      Samlingsinfo: Klubbhuset, Kinna
      Samlingstid: 12:20
      Anteckning: Vi åker ombytta och klara för match, då vi annars får byta om i Rävlandaskolan.
      Om man åker direkt till Rävlanda är det samling kl. 13:00 på Bråtaredsvallen.
      Resultat och referat
    • 14:30

      Fritsla IF (hemma) P-08


      16:30
    • 15:00

      Tranemo IF (hemma) P-04


      17:00
    • 15:00

      Borås AIK (hemma) F-04/05


      17:00
    • 16:00

      Borås AIK (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Bergdalens IK Svart (borta) P-07


      19:00
    • 17:30

      Västra Mark (hemma) F-08/09


      19:30
    • 18:00

      Hyssna IF (borta) P-09


      20:00
    • 19:00

      Tranemo IF (hemma) Juniorlag


      21:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning P-05


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      IFK Örby (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      21:00
    • 19:00

      Norrby IF (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Match Div 5 mot Norrby med P03 P-04


      21:00
    • 19:00

      Möte F-04/05


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 12:00

      Träning P-03


      13:30
    • 13:30

      Sjömarkens IF (borta) P-06


      15:30
  • 23Sön
    • 11:00

      Kronängs IF (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Ulricehamns IFK (borta) P-03


      13:00
    • 11:00

      Rydboholms SK (hemma) F-06/07


      13:00
    • 15:00

      Skene/Svansjö (borta) P-04


      17:00
    • 15:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Södra Vings IF (borta) P-06


      17:00
    • 15:30

      Skene IF Svart (borta) P-08


      17:30
    • 17:00

      Sparsörs AIK (hemma) P-07


      19:00
    • 18:00

      Ubbhult/Hällingsjö Svart (hemma) P-09


      20:00
    • 19:00

      Byttorps IF (hemma) Juniorlag


      21:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Säsongsavslutning Hop N Pop F-08/09


      20:00
    • 17:15

      Träning F-06/07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:15

      Match mot Skene F10/11 F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Lagaktivitet F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:10

      Träning P-05


      17:30
    • 18:00

      Sjömarken/Sandared (borta) P-03


      20:00
    • 19:30

      IFK Trollhättan (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 29Lör
    • 07:45

      Kinna IF Röd (hemma) P-07


      16:00
    • 10:00

      IF Centern Vit (hemma) P-07


      11:00
    • 10:40

      IF Centern Blå (hemma) P-07


      11:40
    • 11:00

      Skoftebyns IF (borta) P-03


      13:00
    • 11:00

      Ulricehamns IFK (borta) Juniorlag


      13:00
    • 11:00

      Extramatch Div 3 med P-03 P-04


      13:00
    • 11:20

      BK Astrio Svart (borta) P-07


      12:20
    • 12:00

      Östers IF Röd (borta) P-07


      13:00
    • 12:40

      Wä IF (hemma) P-07


      13:40
    • 13:20

      Hvetlanda GIF (hemma) P-07


      14:20
    • 14:00

      IS Halmia (hemma) P-07


      15:00
    • 14:40

      BK Astrio Gul (borta) P-07


      15:40
  • 30Sön
    • 11:00

      Kronängs IF (borta) F-06/07


      13:00
    • 12:30

      Mariedals IK (hemma) P-07


      14:30
    • 13:00

      Bergdalens IK (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Dalstorps IF (borta) P-06


      17:00
    • 17:00

      Sandared/Sjömarken (hemma) P-04


      19:00