Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 16:00

      Träning P-06


      17:15
    • 16:15

      Träning P-05


      17:30
    • 18:00

      Spontan grillkväll Mos Strand P-05


      21:00
    • 19:00

      Gerdskens BK (hemma) P-02/03


      21:00
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 14:00

      IF Elfsborg (hemma) P-06


      16:00
    • 14:30

      Bergdalens IK Vit (hemma) P-08


      16:30
    • 16:00

      Rydboholms SK Vit (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Sätila/Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna (borta) P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Fritsla IF (hemma) F-08/09


      19:30
    • 18:00

      Fristads GoIF Vit (borta) P-06


      20:00
    • 19:00

      Borås AIK (hemma) Juniorlag


      21:00
  • 4Mån
    v.23
  • 5Tis
  • 6Ons
    • Heldag

      Kamratcupen P-10/11

    • Heldag

      Kamratcupen Örby F-10/11

    • 10:00

      Träning P-04


      12:00
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 17:00

      Byttorps IF (borta) P-02/03


      19:00
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:15
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
  • 9Lör
  • 10Sön
    • Heldag

      Sammandrag F-10/11

    • 11:00

      Byttorps IF Vit (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      Södra Vings IF (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      Hova/Gullspång (borta) P-04


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Hus FF Röd (hemma) F-06/07


      18:00
    • 18:15

      Brämhults IK (hemma) F-04/05


      20:15
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
  • 11Mån
    v.24
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:30
    • 18:00

      Fritsla IF (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Dalstorp/Grimsås/Limmared (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      Norrby IF (borta) P-02/03


      21:00
    • 19:15

      Sandared/Sjömarken (borta) P-04


      21:15
  • 14Tor
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Skene/Svansjö (hemma) P-04


      20:30
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:15
    • 17:00

      BKV Norrtälje (hemma) P-02/03


      18:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Bollebygd/Hestrafors (borta) F-04/05


      12:00
    • 11:00

      Byttorps IF Vit (borta) P-07


      13:00
    • 14:00

      AIK (hemma) P-02/03


      15:00
    • 15:00

      IFK Trollhättan (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 19:00

      Norrtulls SK (hemma) P-02/03


      20:00
  • 17Sön
    • 12:00

      Djurgårdens IF (hemma) P-02/03


      13:00
    • 14:00

      Dalstorps IF (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      SölvesborgGOIF (hemma) P-02/03


      17:00
    • 16:00

      Borås AIK (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Hyssna IF (hemma) P-09


      18:00
    • 17:30

      Bergdalens IK Svart (hemma) P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
  • 18Mån
    v.25
  • 19Tis
    • 17:00

      Secondhand bemanning P-05


      19:00
    • 17:00

      Match mot Skene IF P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Svansjö (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Tranemo IF (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
  • 20Ons
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      IFK Örby (borta) F-04/05


      21:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 19:00

      Skene/Svansjö (borta) P-02/03


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 14:00

      Skultorps IF (borta) P-02/03


      16:00
    • 15:00

      Svansjö (hemma) F-08/09


      17:00
    • 16:30

      Skene IF Svart (hemma) P-08


      18:30
    • 17:00

      Brämhults IK Svart (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Västra Mark (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Sparsörs AIK (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      Byttorps IF (borta) Juniorlag


      21:00
  • 25Mån
    v.26
    • 17:15

      Bergdalens IK Röd (borta) P-06


      19:15
    • 17:15

      Träning Fotbollsskolan


      18:15
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Ubbhult/Hällingsjö Svart (borta) P-09


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 19:00

      Borås AIK (hemma) F-06/07


      21:00
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup F-04/05

    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Hus FF Svart (borta) F-06/07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:30
    • 19:00

      Gällstads FK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-06


      21:00
  • 29Fre
    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup F-04/05

    • 16:00

      Träning P-06


      17:15
    • 18:30

      Tranemo IF (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Skoftebyns IF (hemma) P-02/03


      21:00
  • 30Lör