Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • Heldag

      Future Cup P-05

    • 08:30

      Åsa IF (borta) P-05


      09:40
    • 10:50

      Ängelholms FF (hemma) P-02/03


      11:50
    • 15:30

      Lunden ÖBK (hemma) P-05


      16:30
    • 15:45

      Träning P-04


      17:30
    • 16:00

      Träning Juniorlag


      17:30
    • 16:40

      Brommapojkarna (hemma) P-02/03


      17:40
  • 2Mån
    v.14
    • 00:00

      Future Cup P-05


      15:00
    • 10:20

      Raklev GI (DK) (hemma) P-05


      11:20
    • 12:40

      Täby FK (hemma) P-02/03


      13:40
    • 13:00

      Träning P-04


      14:30
    • 14:15

      Träningsmatch Lindome P-06


      19:00
    • 15:30

      Träning P-07


      17:00
    • 15:30

      Träning P-08


      17:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 15:45

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 19:00

      Dalsjöfors GOIF (hemma) P-02/03


      20:30
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:30
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 12:00

      IFK Skövde FK (borta) P-02/03


      14:00
    • 13:00

      Träning P-08


      14:30
    • 14:30

      Träning F-08/09


      16:00
    • 14:30

      Träning F-06/07


      16:00
    • 14:30

      Bergdalens IK (borta) P-07


      16:00
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 15:45

      Träning P-04


      17:30
    • 16:00

      Träning Juniorlag


      17:30
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 15:45

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P-02/03


      17:30
    • 19:00

      Gällstads FK (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 14Lör
    • 11:30

      IF Elfsborg (borta) P-05


      13:00
    • 11:30

      Brämhults IK (borta) P-04


      13:30
  • 15Sön
    • Heldag

      Lassabollen P-06

    • 09:15

      Träning P-08


      11:00
    • 09:45

      Fristads GoIF (hemma) P-07


      10:45
    • 11:00

      Svenljunga IK (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch F-06/07


      12:30
    • 14:00

      Frillesås FF (borta) P-04


      16:00
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 14:30

      Träning P-09


      16:00
    • 14:30

      Träning F-08/09


      16:00
    • 16:00

      Träning Juniorlag


      17:30
    • 17:00

      Varbergs BOIS (borta) P-02/03


      19:00
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Föräldrarmöte P-07


      18:45
      Kinna IFs Kansli
      Anteckning: Dags för ett föräldrarmöte igen och vi kör detta under grabbarnas träningstid. Förhoppningsvis skall vi hinna igenom agendan under deras pass.

      Självklart så har vi mötet i Kinna IF:s nya samlingsplats, nya klubbstugan/kansli
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 15:45

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P-02/03


      17:30
  • 21Lör
    • Heldag

      GIFF-Cupen F-04/05

    • Heldag

      Kronäng Arena cup P-08

    • Heldag

      Kronäng Arena Cup P-07

    • 08:00

      Giffcupen P-04


      00:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-06


      12:00
    • 11:20

      IFK Borgholm (hemma) P-04


      12:10
    • 12:30

      Mariestads Ungdom (hemma) P-02/03


      14:30
    • 13:00

      Finlandia-Pallo AIF (borta) P-04


      14:00
    • 15:00

      Skepplanda BTK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 19:40

      Karlslunds IF HFK (borta) P-04


      20:40
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:30

      IF Elfsborg -Djurgårdens IF P-05


      21:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      22:00
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • Heldag

      Giffcupen i Tidaholm P-07

    • 14:30

      AIK FF (hemma) P-07


      15:30
    • 15:00

      Adolfsbergs IK (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Södra Vings IF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:30

      Husqvarna FF (borta) P-07


      17:30
    • 17:30

      IFK Skövde FK (borta) P-07


      18:30
    • 17:30

      Skövde AIK (borta) P-07


      18:30
    • 19:30

      BK Häcken (borta) P-07


      20:30
  • 29Sön
    • Heldag

      Giffcupen i Tidaholm P-07

    • 13:00

      Träning P-08


      14:30
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
    • 14:30

      Träning F-08/09


      16:00
    • 14:30

      Träning F-06/07


      16:00
    • 15:00

      IFK Örby (hemma) F-04/05


      17:00
    • 16:00

      Träning Juniorlag


      17:30
    • 19:00

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) Juniorlag


      21:00
    • 19:00

      Gerdskens BK Svart (hemma) P-06


      21:00
  • 30Mån
    v.18
    • 11:00

      Träning P-05


      12:30
    • 12:00

      Alingsås IF FF (hemma) P-04


      14:00
    • 17:30

      Träning Juniorlag


      18:00