Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kinna IF
Välj lag

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 14:00

      FIFA-kväll P-08


      21:00
    • 14:30

      Träning P-06


      16:30
    • 16:00

      Träning P-02/03


      17:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 2Fre
    • 09:00

      GAIS OPEN P-02/03


      00:00
    • 10:00

      GAIS Open 2018 P-05


      00:00
    • 10:00

      Östers IF (hemma) P-05


      11:00
    • 15:00

      GAIS (hemma) P-05


      16:00
  • 3Lör
    • Heldag

      GAIS OPEN P-02/03

    • Heldag

      GAIS Open 2018 P-05

    • Heldag

      Ternström minne P-07

    • 09:00

      Ternströms minnescup P-09


      17:00
    • 10:00

      GIF Nike (borta) P-05


      11:00
    • 13:15

      Ternströms Minnes Cup F-08/09


      16:00
  • 4Sön
    • 00:00

      GAIS OPEN P-02/03


      15:00
    • 00:00

      GAIS Open 2018 P-05


      15:00
    • Heldag

      Ternströms Minne F-10/11

    • Heldag

      Ternströms minnes cup P-08

    • 06:00

      Kycklingcupen - Slutspel P-04


      15:00
    • 09:00

      IFK Göteborg (hemma) P-05


      10:00
    • 14:00

      BK Häcken (hemma) P-05


      15:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 20:15

      Utsiktens BK (borta) P-02/03


      22:15
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:00

      Hembakat försäljning Visko P-05


      14:00
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 14:30

      Träning P-05


      16:30
  • 11Sön
    • 08:30

      Träning P-08


      10:00
      Örbyhallen
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10/11


      13:30
    • 13:30

      Träning P-06


      15:30
    • 14:00

      Kronängs IF (hemma) P-04


      18:00
    • 14:30

      Träning F-06/07


      16:00
    • 14:30

      Träning F-08/09


      16:00
    • 15:30

      Träning F-10/11


      16:30
  • 12Mån
    v.46
    • 17:20

      Träning P-05


      19:15
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-02/03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:20

      Träning P-05


      19:15
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 08:30

      Träning P-08


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06/07


      10:00
    • 13:00

      Träning P-05


      15:00
    • 14:30

      Träning P-10/11


      16:00
    • 14:45

      Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2018 P-04


      18:00
    • 15:00

      BK Häcken (hemma) P-02/03


      17:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning F-04/05


      11:00
    • 13:00

      Träning P-09


      14:30
    • 13:00

      Träning P-06


      15:00
  • 19Mån
    v.47
    • 17:20

      Träning P-05


      19:15
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-02/03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:20

      Träning P-05


      19:15
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      Alets bil indoor Football P-02/03

    • Heldag

      Tygrikescupen P-06

    • Heldag

      Tygrikescupen P-06

    • Heldag

      Tygrikescupen P-08

    • 08:00

      Tygrikescupen P-09


      16:00
    • 09:00

      Tygrikescupen P-10/11


      18:00
    • 10:30

      Träning P-04


      11:30
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
  • 25Sön
    • Heldag

      Tygrikescupen P-08

    • 09:00

      Tygrikescupen P-05


      15:00
    • 10:00

      Träning F-04/05


      11:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
  • 26Mån
    v.48
    • 17:20

      Träning P-05


      19:15
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-02/03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 30Fre
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 16:30

      Träning P-04


      19:00
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:00