Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • Heldag

      Träning P-09

    • 09:00

      Träning P-10/11


      14:00
    • 09:00

      Kinna IF dagen P-05


      16:00
    • 10:00

      Fotbollens Dag F-04/05


      16:00
    • 11:00

      Fotbollens dag F-06/07


      12:30
    • 11:00

      Fotbollens dag F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Svenljunga IK (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Sandareds IF Grön (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Bredared/sandhult hemma P-08


      13:30
    • 12:00

      Sjömarkens IF (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Sparsör/Fristad/Borgstena (hemma) P-04


      14:00
    • 14:00

      Göta BK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 3Sön
    • 15:00

      Alingsås KIK vit (borta) F-04/05


      17:00
    • 16:00

      Bergdalens IK Röd (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Skene IF (borta) P-04


      19:00
    • 19:00

      IFK Örby (hemma) P-01


      21:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-01


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Borgstena IF (borta) P-07


      20:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-01


      20:15
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 12:30

      IF Elfsborg (borta) P-07


      14:30
    • 13:00

      Brämhults IK svart (hemma) F-04/05


      15:00
    • 14:30

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) P-05


      16:30
    • 15:30

      Brämhults IK Svart (borta) P-04


      17:30
    • 15:30

      Kinna IF (borta) F-06/07


      17:30
    • 16:00

      Hemsjö IF (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-04


      19:00
    • 17:00

      svansjö hemma P-08


      19:00
    • 18:00

      Sandared borta P-08


      19:00
    • 18:00

      IF Elfsborg (hemma) P-06


      20:00
  • 11Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Skene IF (borta) P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
    • 19:00

      Hestrafors IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Hestrafors IF (hemma) U-lag


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Sätila/Hällingsjö/Hyssna/Ubbhult (borta) P-01


      20:15
      Lygnevi A
      Serie: Pojkar, Div 4 Södra
      Resultat och referat
    • 18:30

      Träning P-01


      20:15
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:15
    • 18:30

      Kronängs IF Svart (hemma) P-04


      20:30
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 00:00

      Vårgårda IK (borta) F-06/07


      02:00
    • 10:00

      IFK Örby vit (hemma) P-07


      12:00
    • 11:30

      Sandareds IF Vit (hemma) P-07


      13:30
    • 13:00

      Borgstena IF (hemma) P-07


      15:00
    • 13:30

      Bergdalens IK Vit (borta) P-06


      15:30
    • 15:00

      Sjömarkens IF Vit (borta) P-06


      17:00
    • 15:00

      Horreds IF (borta) P-04


      16:00
    • 16:00

      Rävlanda hemma P-08


      18:00
    • 17:30

      Bollebyggd hemma P-08


      19:00
    • 18:30

      Sandared/Sjömarken vit (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-01


      21:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-01


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Fritsla IF (borta) P-06


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning Juniorlag


      18:30
    • 17:00

      Träning P-01


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Bergdalens IK (hemma) P-02/03


      21:00
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:15
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Limmareds IF (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Rydboholms SK (hemma) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
  • 23Lör
    • 10:00

      Försäljning Visko P-05


      15:00
    • 18:00

      Bowling och Gästhuset P-05


      22:00
  • 24Sön
    • 13:00

      Bergdalens IK (hemma) F-04/05


      15:00
    • 14:15

      Skene borta P-08


      15:30
    • 15:00

      Mariedals IK vit (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Kronängs IF vit (hemma) P-05


      17:00
    • 16:00

      Sparsör/Fristad/Borgstena (borta) P-02/03


      18:00
    • 16:00

      IFK Örby (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Mariedals IK blå (borta) P-07


      18:00
    • 16:30

      Kinna IF (borta) F-06/07


      18:30
    • 18:00

      Bergdalens IK Vit (hemma) P-04


      20:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-01


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P-01


      21:00
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:30

      Annelunds IF (hemma) P-04


      20:30
  • 30Lör
    • 11:00

      Norrby IF (borta) P-05


      13:00
    • 15:00

      Främmestads IK (hemma) A-lag Herrar


      17:00