Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Eskilscupen P-06

  • 4Lör
    • Heldag

      Eskilscupen P-06

  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Secondhand bemanning P-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      21:00
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:30
  • 8Ons
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:30
    • 18:30

      Kronängs IF (hemma) P-07


      20:30
  • 9Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 19:00

      Skene IF (borta) Juniorlag


      21:00
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
  • 11Lör
    • 08:00

      Svaneforscupen 2018 P-10/11


      16:00
    • 10:00

      Träningsläger P-07


      23:59
    • 10:00

      Secondhand bemanning P-05


      13:00
    • 14:00

      Södra Vings IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 12Sön
    • Heldag

      Träningsläger P-07

    • 14:00

      Rydboholms SK (borta) F-06/07


      16:00
    • 15:30

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Rydboholms SK Vit (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatchande mot Sjömarken och Bergdalen F-04/05


      20:00
    • 17:00

      Hestrafors/Bollebygd (borta) Juniorlag


      19:00
    • 18:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Svart (borta) P-02/03


      20:00
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:30
    • 18:00

      Rävlanda AIS (borta) P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
  • 18Lör
    • 10:00

      Alingsås IF FF (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      Sandareds IF (hemma) P-07


      14:00
    • 12:30

      Träning P-02/03


      14:00
    • 13:30

      Skene IF Vit (hemma) P-08


      15:30
    • 15:00

      Sätila SK (hemma) F-08/09


      17:00
    • 15:00

      Alingsås IF FF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:30

      Brämhults IK (hemma) F-06/07


      18:30
  • 19Sön
    • 15:00

      IF Elfsborg Svart (hemma) P-04


      17:00
    • 16:00

      Holmalunds IF Vit (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Kronängs IF (borta) F-04/05


      19:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 22Ons
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:00

      IFK Örby (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Skene IF (borta) P-09


      20:00
    • 18:30

      Svenljunga IK Blå (borta) P-08


      20:30
    • 18:50

      Svenljunga IK (borta) P-05


      20:50
    • 19:00

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-02/03


      21:00
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) Juniorlag


      21:00
    • 19:00

      Mariedals IK Blå (borta) P-08


      21:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45
    • 18:00

      Mariedals IK (borta) P-04


      20:00
    • 18:30

      Fristads GoIF (borta) A-lag Herrar


      20:30
  • 25Lör
    • Heldag

      Kinnaloppet F-06/07

    • 09:00

      Kinna Loppet P-10/11


      17:00
    • 11:00

      IFK Skövde FK (hemma) P-02/03


      13:00
    • 11:00

      IF Elfsborg (borta) P-06


      13:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Västgötasammandrag F-10/11


      00:00
    • 10:00

      Brämhults IK (borta) P-07


      12:00
    • 13:00

      Kronängs IF (hemma) P-08


      15:00
    • 14:30

      Byttorps IF Vit (hemma) P-08


      16:30
    • 15:45

      Skene IF (borta) F-08/09


      17:45
    • 16:00

      Fristads GoIF Vit (hemma) F-06/07


      18:00
    • 16:45

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-06


      18:45
    • 17:30

      IFK Örby (hemma) P-09


      19:30
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 29Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:30
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:15

      Träning P-05


      17:45