Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps IF

Följ

Häljarps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Häljarps IF
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      Svalövs BK 1 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Dösjöbro IF vit (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Träning PF-6


      11:15
    • 10:00

      San siro Cup P-8


      14:00
  • 2Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-9/10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-8


      19:00
    • 18:30

      Stehags AIF (hemma) P-9/10


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Perstorp Bälinge IK (hemma) P-13/14


      20:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag


      19:30
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P-9/10


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-7


      18:45
    • 17:45

      Träning P-8


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 18:00

      Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd (borta) P-11


      20:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning PF-6


      11:15
    • 10:30

      IF Lödde blå (borta) P-9/10


      12:30
    • 14:00

      Dösjöbro IF röd (borta) P-11


      16:00
  • 9Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-9/10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-8


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P-9/10


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-7


      18:45
    • 17:45

      Träning P-8


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 12Tor
    • 17:30

      Teckomatorps SK 2 (hemma) P-13/14


      19:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      IK Wormo blå (hemma) P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning Juniorlag


      19:30
  • 13Fre
    • 19:00

      Allerums GIF (borta) Herrar


      21:00
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning Fotbollsskolan 14/15


      10:00
    • 10:00

      Sammandrag P-8


      12:00
    • 10:00

      Gantofta IF (borta) P-9/10


      12:00
    • 11:00

      Svalövs BK (borta) P-12


      13:00
    • 12:00

      Helsingborg City FC (hemma) P-11


      14:00
    • 13:30

      Marieholms IS blå (hemma) P-9/10


      15:30
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning PF-6


      11:15
    • 10:00

      PF 7 (hemma) PF-7


      13:00
    • 10:00

      PF6 Allians Häljarps IF


      13:00
    • 11:30

      Ekeby GIF (hemma) Herrar


      13:30
  • 16Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-9/10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-8


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P-9/10


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-7


      18:45
    • 17:45

      Träning P-8


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 10:00

      Glumslövs FF (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Träning PF-6


      11:15
    • 11:00

      Gantofta IF (borta) Herrar


      13:00
  • 23Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-9/10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-8


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-13/14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      IK Wormo blå (hemma) P-12


      19:30
    • 18:00

      Trollenäs IF (borta) P-9/10


      20:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag


      19:30
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P-9/10


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-7


      18:45
    • 17:45

      Träning P-8


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning Fotbollsskolan 14/15


      10:00
    • 10:00

      PF 7 (hemma) PF-7


      13:00
    • 10:00

      Billeberga GIF (hemma) P-9/10


      12:00
    • 12:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (hemma) Juniorlag


      14:00
    • 12:30

      Hittarps IK svart (borta) P-11


      14:30
    • 13:00

      Helsingborgs IF vit (borta) P-9/10


      15:00
    • 13:00

      Allians (hemma) P-8


      15:00
    • 15:00

      Stattena IF (borta) Herrar


      17:00
  • 29Sön
    • 10:00

      IK Wormo svart (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning PF-6


      11:15
    • 10:30

      IF Lödde svart (borta) P-12


      12:30
    • 11:30

      Medina IF 2 (hemma) Herrar


      13:30
    • 15:00

      Båstads GIF svart (borta) P-13/14


      17:00
  • 30Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning P-9/10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-8


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00