Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 09:00

      Sjöbo P-10


      15:00
    • 10:00

      INSTÄLLD Fysträning tillsvidare P-07


      11:00
    • 10:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Föräldramöte P-12


      12:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      INSTÄLLD Ekevalla Träning P-07


      13:20
    • 13:00

      IK Wormo (borta) P-07


      15:00
    • 13:20

      Träning P-09


      14:40
    • 14:00

      Torns IF (hemma) P-05


      16:00
    • 14:00

      Skåneboll STU-utb P-07


      16:00
    • 15:00

      Råå IF (borta) U19


      17:00
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      19:45
    • 20:00

      Torns IF (hemma) A-laget


      22:00
  • 5Tor
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Furulund IK P-09


      12:00
    • 12:00

      Träning Juniorlag Herrar


      14:00
    • 12:00

      Knislinge cup P-07


      21:00
    • 12:00

      Österlen FF (borta) A-laget


      14:15
    • 12:00

      Träning P-14


      13:00
    • 12:30

      Furulund IK P-09


      14:00
    • 13:20

      Träning P-06


      14:40
  • 8Sön
    • 10:00

      INSTÄLLD Fysträning tillsvidare P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 11:00

      Helsingborg IF P-09


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:20
    • 12:00

      GIF Nike (borta) U19


      14:00
    • 14:00

      IFK Hässleholm (borta) P-05


      16:00
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:15
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      INSTÄLLD Träningsmatcher hos Staffanstorp United P-07


      16:00
    • 09:00

      Staffanstorp United (borta) P-07


      10:00
    • 10:00

      Mjälby AIF (borta) P-07


      11:00
    • 11:45

      5-manna matcher P-13


      17:30
    • 12:00

      Träning P-14


      13:00
    • 12:00

      Torns IF (hemma) U19


      14:00
    • 12:30

      GIF NIKE (borta) P-07


      13:30
    • 12:30

      Svedala IF (borta) P-07


      13:30
    • 13:20

      Träning P-06


      14:40
    • 14:00

      Sölvesborg GOIF (borta) P-07


      15:00
    • 15:00

      Staffanstorp United (borta) P-07


      16:00
    • 16:00

      Trollenäs IF (hemma) P-05


      18:00
  • 15Sön
    • 10:00

      INSTÄLLD Fysträning tillsvidare P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      FBK Balkan (hemma) A-laget


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-05


      15:30
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:15
  • 19Tor
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      FYS Kondition, balans koordination P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Högaborgs BK (hemma) A-laget


      12:00
    • 10:00

      INSTÄLLD MATCH hos Malmö City P-07


      12:00
    • 10:00

      Malmö City FC (borta) P-07


      12:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Oxie SK (borta) P-07


      12:00
    • 12:00

      Oxie SK (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatch LB07 P-09


      15:00
    • 15:15

      Träningsmatch Lilla Torg P-09


      16:15
  • 23Mån
    v.13
    • 17:45

      Träning A-laget


      19:15
    • 18:00

      Redovisning Sverige lotter P-09


      19:00
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:15
  • 26Tor
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      FYS kondiyion, balans och kordination P-09


      19:00
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
      Konstgräs ute Berga IP
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:00
    • 18:15

      Teckomatorp P-09


      20:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Utefys P-11


      10:45
    • 10:00

      Träningsmatch Höör P-05


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch P-06


      14:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:00
    • 15:30

      Tränings match Juniorlag Herrar


      17:30
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 12:00

      Eskilsminne IF (hemma) U19


      14:00
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis