Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
  • 2Tis
    • 17:25

      EBK lagfotografering P-07


      18:25
    • 18:00

      Fotografering P-09


      19:00
    • 18:00

      Lagfoto P-08


      18:30
    • 18:00

      Fotografering P-12


      19:00
    • 18:00

      Fotografering till EBK:aren U19


      19:00
    • 18:15

      Fotografering P-06


      19:15
    • 18:20

      Fotografering P-05


      19:20
    • 18:30

      Lagfoto P-04


      19:30
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Föräldrainfo 2018 P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:15
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning U19


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 6Lör
    • 08:00

      7 manna kick off P-09


      18:00
    • 10:30

      Träning A-laget


      12:00
    • 11:10

      Träning P-10


      12:10
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
  • 7Sön
    • Heldag

      7-manna Kick Off P-08

    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:00

      Stehags AIF (hemma) P-05


      14:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
  • 8Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      IFK Malmö FK (borta) A-laget


      20:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-laget


      18:30
    • 18:00

      Bara GoIF svart (borta) P-04


      20:00
    • 18:45

      FC Rosengård 1917 (hemma) P-05


      20:45
  • 13Lör
    • 09:30

      Stehags AIF (hemma) P-10


      11:30
    • 09:30

      Seriespel EBK -Vit P-10


      11:00
    • 11:00

      Trollenäs IF vit (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Fortuna FF röd (borta) P-07


      13:00
    • 11:15

      Seriespel EBK-Röd P-10


      12:15
    • 11:15

      Skanör Falsterbo IF röd (hemma) P-10


      13:15
    • 12:00

      FC Rosengård 1917 röd (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Bollkallar A-laget P-07


      16:30
    • 14:00

      KSF Prespa Birlik (hemma) A-laget


      15:00
  • 14Sön
    • 09:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      14:00
    • 09:30

      Lunds BOIS röd (borta) P-07


      11:30
    • 09:30

      Eskilsminne IF vit (hemma) P-09


      11:30
    • 11:00

      Torna Hällestad - EBK P06 P-07


      13:00
    • 11:00

      Torna Hällestads IF svart (borta) P-06


      13:00
    • 11:15

      BK Höllviken vit (hemma) P-09


      13:15
    • 12:45

      Asmundtorps IF (hemma) P-08


      14:45
    • 16:00

      Höörs IS blå (borta) P-08


      18:00
  • 15Mån
    v.16
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Glumslövs FF (borta) P-08


      20:30
    • 18:45

      Lunds SK (hemma) P-05


      20:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 18Tor
    • 08:00

      EBK 1 (hemma) P-07


      19:00
    • 15:00

      Träning U19


      16:30
    • 19:00

      Liga 06 IF (9m) (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 19Fre
    • 10:00

      Furulunds IK svart (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Löddespel omg 1 P-11


      12:10
    • 14:00

      Onsala BK (borta) A-laget


      15:00
  • 20Lör
    • 10:00

      IF Lödde gul (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Löddespel omg 1 P-11


      13:00
  • 21Sön
    • 10:00

      FC Trelleborg blå (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      IF Lödde svart (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Harrie FF blå (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      12:00
  • 22Mån
    v.17
    • 11:00

      Sjöbo IF blå (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      IFK Klagshamn gul (borta) P-05


      13:00
    • 12:45

      Linero IF vit (hemma) P-07


      14:45
    • 13:00

      Kulladals FF 1 (borta) U19


      15:00
    • 14:30

      Helsingborgs IF röd (hemma) P-07


      16:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      GIF Nike röd (borta) P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 26Fre
    • 19:00

      Uppåkra IF (borta) P-05


      21:00
  • 27Lör
    • 09:30

      GIF Nike gul (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Knattespelen P-12


      13:00
    • 10:00

      Hardeberga BK (borta) P-08


      12:00
    • 11:15

      IFK Klagshamn gul (hemma) P-10


      13:15
    • 12:00

      Ramlösa Södra IF blå (borta) P-07


      14:00
    • 12:45

      EBK-Hyllie IK P-07


      14:00
    • 13:00

      Kulladals FF (borta) P-05


      15:00
    • 13:30

      Lunds BOIS (borta) P-04


      15:30
    • 13:30

      Bollkallar P-08


      16:00
    • 14:00

      Assyriska BK (hemma) A-laget


      15:00
    • 14:30

      EBK P06 - Hardeberga P-07


      16:00
    • 14:30

      Hardeberga BK (hemma) P-06


      16:30
  • 28Sön
    • 09:30

      Furulunds IK svart (hemma) P-09


      11:30
    • 09:30

      STU samling P-05


      12:30
    • 10:00

      Staffanstorp United FC blå (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:15

      FC Rosengård 1917 gul (hemma) P-09


      13:15
    • 12:45

      IF Limhamn Bunkeflo B1 (hemma) P-08


      14:45
    • 14:00

      Lunds SK (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      IFK Hässleholm (hemma) U19


      16:00
    • 14:30

      IK Wormo vit (hemma) P-08


      16:30
  • 29Mån
    v.18
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 30Tis
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00