Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Stenungsunds IBK
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:15

      Kärra IBK (hemma) P-08


      11:15
    • 11:00

      Lindome IBK P10 Lila (borta) P-10


      13:00
    • 11:15

      IK Zenith P05 Vit (hemma) P-05


      13:15
    • 12:00

      IBF Backadalen P10 Röd (borta) P-10


      14:00
    • 12:30

      Surte IS IBK F08 (hemma) F-08/09


      14:30
    • 14:00

      Kärra IBK F05/06 (borta) F-07


      16:00
    • 14:00

      Melleruds IBK P02 (borta) Herr Junior


      16:00
    • 15:00

      Partille IBS P05 (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Myggenäs IBK P05 2 (hemma) P-05


      18:00
  • 3Sön
    • 09:00

      IBK Bergum P07 Rosa (borta) P-07


      11:00
    • 12:00

      IK Zenith P09 Grön (borta) P-09


      13:00
    • 12:10

      IBK Göteborg U15 (borta) Herr Junior


      14:10
    • 14:00

      Kärra IBK D2 (borta) Dam A


      16:00
    • 14:00

      IBF Älvstranden P09 (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Träning P-10


      15:30
    • 15:10

      FBC Vinga P03-04 Blå (borta) Herr Junior


      17:10
    • 16:30

      FBC Lerum F05 (borta) F-05


      18:30
    • 18:45

      IBK Kungälv H3 (borta) Herr B SIBF


      20:45
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning Akademi


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:15

      Herrestads AIF Innebandy (hemma) P-08


      10:15
    • 10:15

      Lindome IBK P07 (hemma) P-07


      12:15
    • 10:30

      Träning F-08/09


      12:00
    • 11:15

      Eken IBK P05 (hemma) P-05


      13:15
    • 11:50

      IK Zenith P04 Grön (borta) Herr Junior


      13:50
    • 12:30

      Dingle AIK P04/05 (borta) P-05


      14:30
    • 13:15

      Floda IBK F06 (borta) F-07


      15:15
    • 13:30

      A-lagsmatch herr + dam P-06


      18:00
    • 13:30

      Varla IBK (hemma) Herr A


      15:30
    • 15:45

      Sandö IBK Juniorlag (hemma) Herr Junior


      17:45
    • 16:00

      IBK Kungälv D2 (hemma) Dam A


      18:00
    • 16:00

      Sargvakt F-05


      19:00
    • 18:00

      Pixbo Wallenstam IBF H3 (hemma) Herr B SIBF


      20:00
  • 10Sön
    • 09:30

      Kärra IBK P10 Svart (hemma) P-10


      11:30
    • 10:30

      Eken IBK P-10 (hemma) P-10


      12:00
    • 12:15

      IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle (borta) F-08/09


      14:15
  • 11Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning Akademi


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 18:00

      Herrestads AIF Innebandy (borta) P-08


      19:00
    • 18:30

      Herrestads AIF Rockerts D2 (borta) Dam A


      20:30
      Agnebergshallen
      Serie: Damer Div. 2
      Samlingsinfo: Samling i hallen.
      Samlingstid: 17:20
      Resultat och referat
    • 19:45

      FBC Lerum P05 Svart (borta) P-05


      21:45
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:15

      Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit U10 (hemma) P-10


      12:15
    • 11:15

      Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 (hemma) P-10


      13:15
    • 13:10

      Mölndals IBF P05 Vit (borta) P-05


      15:10
    • 14:15

      Floda IBK F08 (hemma) F-08/09


      16:15
    • 15:15

      IK Zenith F06/07 (hemma) F-07


      17:15
    • 16:30

      IK Zenith P06 Svart (hemma) P-06


      18:30
    • 19:00

      Mölndals IBF P04 (hemma) P-05


      21:00
  • 17Sön
    • 11:00

      FBC Vinga P07 Orange (borta) P-07


      13:00
    • 13:30

      Utbynäs SK P 09/10 (borta) P-09


      14:30
    • 13:30

      Lindås Rasta IBK P09 Röd (borta) P-09


      14:30
    • 15:00

      Myggenäs IBK Div 3 (borta) Herr B SIBF


      17:00
    • 15:10

      IBF Älvstranden P03 Svart (borta) Herr Junior


      17:10
    • 16:00

      FBC Partille (borta) Herr A


      18:00
    • 16:30

      FBC Aspen HJ Röd (borta) Herr Junior


      18:30
  • 18Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning Akademi


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 19:30

      Lindås Rasta IBK D2 (borta) Dam A


      21:30
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:00

      Mölndals IBF P10 Röd (borta) P-10


      12:00
    • 10:15

      Öckerö IBK F04 (hemma) F-07


      12:15
    • 11:30

      Lindås Rasta IBK F08 (hemma) F-08/09


      13:30
    • 12:45

      FBC Vinga P03-04 Orange (hemma) Herr Junior


      14:45
    • 15:00

      Kval till Allsvenskan Herr Junior


      17:00
    • 15:00

      Playoff 1 Herr A


      17:00
    • 15:30

      Sammandrag F-10


      19:00
    • 16:30

      Pixbo Wallenstam IBK (hemma) P-08


      17:30
    • 17:30

      Partille IBS P08/07 (hemma) P-07


      19:30
    • 18:00

      FBC Aspen H3 (hemma) Herr B SIBF


      20:00
  • 24Sön
    • 09:30

      Sammandrag P-11


      12:00
    • 10:00

      IBK Göteborg P06 Vit (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      IBK Göteborg P04 Vit (hemma) Herr Junior


      12:30
    • 10:45

      Myggenäs IBK P-10 (borta) P-10


      12:45
    • 11:20

      IK Zenith F04-05 (borta) F-05


      13:20
    • 14:30

      Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart (borta) Herr Junior


      16:30
  • 25Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 13:00

      Utbynäs SK P03/04 (borta) Herr Junior


      15:00
    • 14:30

      Ale IBF P10 (hemma) P-10


      16:30
    • 15:45

      Kärra IBK P05 Röd (borta) P-05


      17:45
    • 16:00

      Träning P-06


      18:00
  • 31Sön
    • 11:30

      Herrestads AIF Innebandy (borta) P-08


      12:30
    • 12:15

      Kärra IBK P10 Vit (borta) P-10


      14:15
    • 19:00

      Lindome IBK P05 Grön (hemma) P-05


      21:00