Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Stenungsunds IBK
Välj lag

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 16:30

      Träning Akademi


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 18:45

      Lindås Rasta IBK F04 Vit (borta) F-05


      20:45
  • 2Lör
    • Heldag

      Piratcupen F-05

    • 09:30

      Överby IBK P09 (hemma) P-09


      10:30
    • 10:15

      IBK Bergum P05 (hemma) P-05


      12:15
    • 10:45

      Landvetter IBK P10 blå (hemma) P-10


      12:45
    • 11:30

      Eken IBK F05-07 Gul (hemma) F-07


      13:30
    • 12:00

      Partille IBS F08 Vit (borta) F-08/09


      14:00
    • 12:45

      Mölndals IBF P05 Vit (hemma) P-05


      14:45
    • 14:00

      Herrestads AIF P03/04 Blå (hemma) Herr Junior


      16:00
    • 14:30

      IK Zenith P03 Vit (hemma) Herr Junior


      16:30
    • 14:30

      Lindås IBK P10 Blå (borta) P-10


      16:30
    • 16:00

      Lindås Rasta IBK D2 (hemma) Dam A


      18:00
    • 16:00

      FBC Aspen HJ Röd (hemma) Herr Junior


      18:00
    • 16:20

      Ale IBF P06 (borta) P-06


      18:20
    • 17:45

      Frölunda IBK PF10 (hemma) P-10


      19:45
    • 18:00

      Sörgårdens IBF H3 (hemma) Herr B SIBF


      20:00
  • 3Sön
    • 09:00

      IK Zenith (borta) P-08


      10:00
    • 19:30

      IBF Älvstranden F05/06 (borta) F-05


      21:30
  • 4Mån
    v.6
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:00

      IBF Backadalen P10 Blå (borta) P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Myggenäs IBK Div 3 (hemma) Herr B SIBF


      21:30
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      20:30
    • 19:15

      Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart (hemma) Herr Junior


      21:15
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:30
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      22:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:30

      Träning F-08/09


      12:00
    • 11:30

      Mölndals IBF (borta) Dam A


      13:30
    • 12:10

      Lindome IBK P02/03 Grön (borta) Herr Junior


      14:10
    • 14:00

      Surte IS IBK H3 (borta) Herr B SIBF


      16:00
    • 15:00

      Floda IBK (borta) Herr A


      17:00
    • 17:45

      IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart (borta) P-06


      19:45
  • 10Sön
    • 13:00

      Lindås Rasta IBK P07 vit (borta) P-07


      15:00
  • 11Mån
    v.7
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      Dingle AIK P09 (borta) P-09


      11:00
    • 12:00

      Sponsorträff Klubb 1989


      16:00
    • 13:30

      IK Zenith (hemma) Herr A


      15:30
    • 16:00

      Fristads GoIF D2 Gbg (hemma) Dam A


      18:00
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.8
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
      Stenungsund Arena
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Herrestads AIF (hemma) Herr A


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning Akademi


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 19:30

      FBC Sisjön (borta) Herr A


      21:30
    • 19:45

      Särö IBK P03 (borta) Herr Junior


      21:45
  • 23Lör
    • 09:30

      Floda IBK P07 (hemma) P-07


      11:30
    • 10:00

      Dingle AIK (borta) P-08


      11:00
    • 10:30

      IBK Kungälv F 05/06 Munkgärde (hemma) F-07


      12:30
    • 11:45

      FBC Lerum P10 Panthers (hemma) P-10


      13:45
    • 13:00

      FBC Vinga F03/04 (hemma) F-05


      15:00
    • 13:15

      Öckerö IBK F08 (borta) F-08/09


      15:15
    • 14:15

      Dingle AIK P02/03 (hemma) Herr Junior


      16:15
    • 15:45

      Ale IBF P03 (hemma) Herr Junior


      17:45
    • 16:15

      Sammandrag (hemma) P-10


      17:45
    • 16:30

      Öckerö IBK P05 (borta) P-05


      18:30
    • 18:00

      IBF Älvstranden H3 (hemma) Herr B SIBF


      20:00
  • 24Sön
    • 12:10

      IBF Älvstranden P03 Vit (borta) Herr Junior


      14:10
    • 12:45

      Sammandrag P-11


      17:00
    • 16:40

      Lindås Rasta IBK P05 Vit (borta) P-05


      18:40
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
  • 25Mån
    v.9
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      IBK Alingsås (hemma) Herr A


      21:00
  • 28Tor