Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Stenungsunds IBK
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr Junior


      21:45
    • 20:15

      Träning P-04


      21:45
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • Heldag

      Warbergsspelen P-06

    • Heldag

      Warbergsspelen P-07

    • Heldag

      Warbergsspelen F-07

    • 08:00

      Warbergsspelen P-08


      00:00
    • 09:30

      Träning P-09


      10:45
  • 8Sön
    • Heldag

      Warbergsspelen P-06

    • Heldag

      Warbergsspelen P-07

    • Heldag

      Warbergsspelen F-07

    • 00:00

      Warbergsspelen P-08


      19:00
    • 09:00

      Stenugnsunds IBK (hemma) P-10


      19:00
    • 09:00

      89-ers vår Cup F-08/09


      16:00
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 13Fre
    • Heldag

      Floorball Games dag 1 Herr Junior

    • 12:00

      Warbergsspelen P-04


      00:00
    • 16:00

      Träning P-05


      00:00
    • 17:00

      Warbergsspelen F-05


      00:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Warbergsspelen P-04

    • Heldag

      Träning P-05

    • Heldag

      Warbergsspelen F-05

    • Heldag

      Floorball Games dag 2 Herr Junior

    • 09:30

      Träning P-09


      10:45
  • 15Sön
    • 00:00

      Warbergsspelen P-04


      17:00
    • 00:00

      Träning P-05


      19:00
    • 00:00

      Warbergsspelen F-05


      18:00
    • Heldag

      Floorball Games dag 3 Herr Junior

    • 12:00

      Avslutning P-10


      13:30
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
    • Heldag

      Träning P-07

    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning P-04


      21:45
  • 18Ons
    • Heldag

      Träning P-07

    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 19Tor
  • 20Fre
    • Heldag

      Träning P-07

  • 21Lör
    • Heldag

      Träning P-07

    • 09:30

      Träning P-09


      10:45
  • 22Sön
    • Heldag

      Träning P-07

  • 23Mån
    v.17
    • 00:00

      Träning P-07


      19:00
    • 16:45

      Träning F-07


      17:45
    • 17:45

      Träning Herr Junior


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 20:15

      Träning P-04


      21:45
  • 25Ons
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • Heldag

      Göteborg Cup F-07

    • 09:30

      Träning P-09


      10:45
    • 11:45

      Göteborg Innebandy Cup F-07


      17:00
  • 29Sön
    • Heldag

      Göteborg Cup F-07

    • 08:00

      Göteborg Innebandy Cup F-07


      13:00
    • 08:15

      Göteborg Cup F-05


      00:00
  • 30Mån
    v.18
    • Heldag

      Göteborg Cup F-05