Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Stenungsunds IBK
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:15

      FBC Vinga P06 Röd (hemma) P-06


      11:15
    • 09:30

      Träning P-09


      10:45
    • 10:15

      Kärra IBK F08 (hemma) F-08/09


      12:15
    • 11:00

      Frölunda Ibk (borta) P-08


      12:00
    • 11:15

      Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit (hemma) F-07


      12:15
    • 12:15

      Dammatch F-07


      14:00
    • 12:15

      Herrestads AIF Utv. D3 (hemma) Dam A


      14:15
    • 14:30

      Lindås IBK P04 Blå (hemma) Herr Junior


      16:30
    • 14:45

      Marstrands IBK F04 Vit (hemma) F-05


      16:45
    • 16:00

      Melleruds IBK P04-05-06 (hemma) P-05


      18:00
    • 17:15

      Myggenäs IBK P 03 1 (hemma) Herr Junior


      19:15
    • 18:30

      STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 2 (borta) Herr Junior


      20:30
  • 4Sön
    • 12:50

      Lindås IBK P05 Vit (borta) P-05


      14:50
    • 13:30

      Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix (borta) P-07


      15:30
    • 13:40

      Varla IBK P 03 Gbg (borta) P-04


      15:40
  • 5Mån
    v.10
    • 16:45

      Träning F-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam A


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr Junior


      21:45
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning P-04


      21:45
    • 20:15

      Träning Herr Junior


      21:45
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 19:30

      Dingle AIK H2 (borta) Herr A


      21:30
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:15
    • 10:30

      Myggenäs IBK P-07 2 (hemma) P-07


      12:30
    • 11:30

      Kärra IBK P06 Röd (hemma) P-06


      13:30
    • 12:30

      Öckerö IBK P05 (hemma) P-05


      14:30
    • 16:10

      IBF Backadalen HJ 99-02 (borta) Herr Junior


      18:10
    • 18:30

      IBF Göteborg P04 Grå (borta) P-04


      20:30
  • 11Sön
    • 10:40

      STC Kungälvs IBK F04 (borta) F-05


      12:40
    • 12:30

      IK Zenith P04 Grön (borta) Herr Junior


      14:30
    • 13:00

      Melleruds IBK P02 (borta) Herr Junior


      15:00
  • 12Mån
    v.11
    • 16:45

      Träning F-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam A


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr Junior


      21:45
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning P-04


      21:45
    • 20:15

      Träning Herr Junior


      21:45
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
      Sundahallen
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:30

      Träning P-09


      10:45
    • 09:50

      Pixbo Wallenstam IBF P04 Svart (borta) Herr Junior


      11:50
    • 14:15

      IK Zenit Vit (hemma) P-08


      15:15
    • 15:15

      IBF Älvstranden P03 Vit (hemma) P-04


      17:15
    • 16:30

      IBK Vänersborg P05 GBG Vår (hemma) P-05


      18:30
    • 16:30

      Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd (borta) F-07


      17:30
    • 18:00

      Pixbo Wallenstam IBF P01 Röd (hemma) Herr Junior


      20:00
  • 18Sön
    • 09:30

      Skår IBK F04 (hemma) F-05


      11:30
    • 10:00

      IBF Älvstranden F07/08 (borta) F-08/09


      12:00
    • 12:15

      Lindås IBK D3 (hemma) Dam A


      14:15
    • 12:15

      Guldringen IBK P03 (borta) Herr Junior


      14:15
    • 14:00

      Orust IBK P06 (borta) P-06


      16:00
    • 15:45

      Floda IBK P04/05 (borta) P-05


      17:45
  • 19Mån
    v.12
    • 16:45

      Träning F-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning Herr Junior


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam A


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning P-04


      21:45
    • 20:15

      Träning Herr Junior


      21:45
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:30

      Dingle AIK P05 Gbg (borta) P-05


      11:30
    • 09:30

      Träning P-09


      10:45
    • 10:00

      Överby IF P-08 (borta) P-08


      11:00
    • 13:00

      Spelprogram - NEWBODY spelen Pojkar Omg 6 Gr 5 P-09


      16:00
    • 14:15

      FBC Lerum F07 Röd (hemma) F-07


      15:15
    • 14:20

      Partille IBS P04/05 Widell (borta) P-04


      16:20
  • 25Sön
    • 09:15

      Partille IBS P04/05 Widell (hemma) P-04


      11:15
    • 09:30

      Stenugnsunds IBK (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Lindås IBK p07 vit (borta) P-07


      13:00
    • 14:15

      Frölunda IBK P05 (borta) P-05


      16:15
  • 26Mån
    v.13
    • 16:45

      Träning F-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning Herr Junior


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam A


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:30

      STC Kungälvs IBK P04 Vit (hemma) Herr Junior


      22:30
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör