Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Stenungsunds IBK
Välj lag

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 10:15

      FBC Lerum P05 Svart (hemma) P-06


      12:15
    • 10:20

      Ale IBF F07 (borta) F-07


      12:20
    • 11:30

      Lindome IBK P05 Grön (hemma) P-05


      13:30
    • 14:15

      FBC Vinga P03-04 Blå (hemma) Herr Junior


      16:15
    • 14:30

      Överby IBK P09 (hemma) P-09


      15:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:40

      Sargvakt vid Dam-match F-05


      18:00
    • 16:00

      Mölndals IBF (hemma) Dam A


      18:00
    • 16:30

      IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag X (borta) P-09


      17:30
    • 18:00

      Frölunda IBK P02 (hemma) Herr Junior


      20:00
  • 2Sön
    • 09:00

      In i kungälv kas (hemma) P-08


      10:00
    • 10:15

      Pixbo Wallenstam IBF H3 (borta) Herr B SIBF


      12:15
    • 12:15

      IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag Q (hemma) P-09


      13:15
    • 12:15

      Herrestads AIF P09 (borta) P-10


      15:30
    • 12:30

      Lindome IBK F03/04 Lila (borta) F-05


      14:30
    • 13:15

      Ale IBF P09 (borta) P-09


      14:15
    • 14:15

      IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag X (borta) P-10


      16:15
  • 3Mån
    v.49
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Obligatoriskt föräldramöte P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:30

      Melleruds IBK P02 (hemma) Herr Junior


      12:30
    • 12:10

      Landvetter IBK F03-06 Mix (borta) F-05


      14:10
    • 15:10

      Kärra IBK F07 Röd (borta) F-07


      17:10
  • 9Sön
    • 09:00

      Sammandrag F-10


      12:00
    • 11:10

      IBK Bergum P05 (borta) P-05


      13:10
    • 11:15

      MATCH F-08/09


      13:15
    • 12:15

      Herrestads AIF P06 Blå (borta) P-06


      14:15
    • 13:15

      Sammandrag (hemma) P-10


      16:15
    • 16:00

      Fristads GoIF D2 Gbg (borta) Dam A


      18:00
    • 16:30

      Herrestads AIF P03/04 Blå (borta) Herr Junior


      18:30
  • 10Mån
    v.50
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Kostföreläsning Akademi


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:15
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 19:00

      A-lagsmatch P-06


      22:00
    • 19:00

      FBC Partille (hemma) Herr A


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:15

      IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag Q (hemma) P-09


      10:15
    • 10:15

      IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit (hemma) P-07


      12:15
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 11:15

      Lindås Rasta IBK F06/07 (hemma) F-07


      13:15
    • 12:30

      IBF Älvstranden F05 (hemma) F-05


      14:30
    • 13:45

      Dingle AIK P06 (hemma) P-06


      15:45
    • 14:30

      Utbynäs SK P04 (hemma) P-05


      16:30
    • 14:30

      FBC Aspen H3 (borta) Herr B SIBF


      16:30
    • 15:45

      IBK Kungälv HJ Lag 2 (hemma) Herr Junior


      17:45
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 16:00

      Landvetter IBK D2 (hemma) Dam A


      18:00
  • 16Sön
    • 13:10

      IK Zenith P06 Grön (borta) P-05


      15:10
    • 15:30

      Överby IBK P03 (borta) Herr Junior


      17:30
  • 17Mån
    v.51
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 17:00

      PIXBO - LINDÅS P-06


      22:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Innebandyns dag Dam A

    • 09:00

      Innebandydagen P-08


      17:00
    • 09:00

      Innebandydagen P-11


      17:00
    • 09:30

      Innebandydagen P-10


      18:00
    • 09:30

      Träning F-10


      17:00
    • 09:30

      Innebandydagen F-08/09


      18:00
    • 09:30

      Innebandydagen F-07


      18:00
    • 09:30

      Träning P-05


      18:00
    • 09:30

      Innebandydagen P-09


      18:00
    • 09:30

      Innebandydagen P-07


      18:00
    • 09:30

      Innebandydyagen F-05


      17:00
    • 09:30

      Innebandydagen P-06


      18:00
    • 09:30

      Innebandydagen Herr Junior


      18:00
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.1