Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Stenungsunds IBK
Välj lag

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
    • 10:00

      Träning P-05


      14:00
    • 10:00

      Träning F-05


      14:00
    • 11:00

      Träning P-06


      14:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 16:30

      Träning Akademi


      17:30
  • 3Lör
    • 08:00

      Ghost Cup F-08/09


      18:59
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 14:00

      IK Zenith (borta) Herr A


      16:00
    • 14:15

      Herrestads iaf p 08 (hemma) P-08


      15:15
    • 15:45

      Träningsmatch mot P06 F-05


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
  • 4Sön
    • 14:25

      IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde (borta) P-05


      16:25
  • 5Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:30

      Herrestads AIF (borta) Herr A


      21:30
    • 19:30

      Dingle AIK H3 (hemma) Herr B SIBF


      21:30
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 08:30

      Sammandrag F-10


      12:00
      Svingelns Sporthall
      Samlingsinformation: Samling 8.30 i Svingelns Sporthall
      Samlingstid: 08:30
      Anteckning: Hej
      Dags för sammandrag igen.
    • 09:15

      Match Stenungsunds IBK P09 Svart mot Dingle AIK P09 P-09


      10:15
    • 11:30

      sammandrag P-10


      15:30
    • 15:20

      Mölndals IBF P05 Vit (borta) P-06


      17:20
    • 15:40

      Sargvakt vid Dam-match F-05


      17:00
    • 16:00

      IBK Kungälv D2 (hemma) Dam A


      18:00
    • 18:15

      Match SIBK - Landvetter F-05


      19:45
  • 11Sön
    • 09:15

      Dingle AIK F09 (hemma) F-08/09


      11:15
    • 10:00

      Sammandrag P-11


      13:00
    • 10:15

      Överby IBK P03 (hemma) Herr Junior


      12:15
    • 11:45

      IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X (hemma) Herr Junior


      13:45
    • 12:30

      Lindås Rasta IBK F06/07 (borta) F-07


      14:30
    • 13:10

      IBF Backadalen P05 (borta) P-05


      15:10
    • 14:20

      IBF Älvstranden F05 (borta) F-05


      16:20
    • 14:30

      IK Zenith P05 Grön (borta) P-05


      16:30
    • 15:15

      IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit (borta) P-07


      17:15
    • 15:30

      Överby IBK P09 mot Stenungsunds IBK P09 Blå P-09


      16:30
  • 12Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:15

      IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart (hemma) P-05


      21:15
    • 19:45

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Fotografering P-06


      17:30
    • 17:15

      Fotografering F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Fotografering P-05


      19:00
    • 18:30

      Lagfotograferig P-10


      19:00
    • 18:45

      A-lag Herrar P-06


      22:00
    • 19:00

      FBC Sisjön (hemma) Herr A


      21:00
    • 19:15

      Fotografering p09 P-09


      19:45
    • 20:30

      Fotografering Herr Junior


      21:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 16:30

      Träning Akademi


      17:30
    • 19:30

      Herrestads AIF Rockerts D2 (borta) Dam A


      21:30
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 13:30

      IBF Älvstranden H3 (borta) Herr B SIBF


      15:30
    • 14:00

      IBK Alingsås (borta) Herr A


      16:00
    • 14:15

      Ljungskile p 07 (hemma) P-08


      15:15
    • 15:15

      IBK Kungälv P 07 Kastelle (hemma) P-07


      17:15
    • 17:30

      Ale IBF F04/05 Grön (hemma) F-05


      19:30
    • 18:45

      Myggenäs IBK P 03 1 (hemma) Herr Junior


      20:45
    • 19:20

      Landvetter IBK P05 2 (borta) P-05


      21:20
  • 18Sön
    • 11:15

      IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag X (borta) P-09


      12:15
    • 11:30

      Ale IBF P09 (hemma) P-09


      12:30
    • 12:10

      Lindås Rasta IBK P06 Svart (borta) P-06


      14:10
    • 12:15

      Partille IBS F06 (hemma) F-07


      14:15
    • 12:15

      Överby IBK P09 (hemma) P-09


      13:15
    • 12:30

      Dingle AIK P09 (hemma) P-10


      14:30
    • 13:30

      Ale IBF P09 (hemma) P-10


      15:30
    • 13:30

      IBK Göteborg U15 (hemma) Herr Junior


      15:30
    • 14:15

      IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle (borta) F-08/09


      16:15
    • 14:30

      Dingle AIK P09 (borta) P-09


      15:30
    • 16:25

      Utbynäs SK P03/04 (borta) Herr Junior


      18:25
  • 19Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning Akademi


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 19:30

      Lindås Rasta IBK D2 (borta) Dam A


      21:30
  • 24Lör
    • 09:15

      Surte IS IBK P07 (hemma) P-07


      11:15
    • 09:15

      Herrestads AIF P09 (hemma) P-09


      11:15
    • 10:15

      Lindås Rasta IBK F04 Vit (hemma) F-05


      12:15
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 11:30

      IBK Kungälv H3 (hemma) Herr B SIBF


      13:30
    • 14:30

      Mölndals IBF F06 (hemma) F-07


      16:30
    • 15:45

      Varla IBK (borta) Herr A


      17:45
  • 25Sön
    • 09:00

      Ale IBF P09 (borta) P-10


      11:00
    • 15:30

      Dingle aik p 08 (borta) P-08


      16:30
  • 26Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 29Tor
  • 30Fre