Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Waggeryds IK

Följ

Waggeryds IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 15:00

      Eskilscupen 2024 F-11


      00:00
      Råå Ip
      Anteckning: Eskilscupen 1/8 - 4/8. Vi återkommer med vilken dag/tid vi åker till Helsingborg/Arild. Kostnad per deltagare 1000 kr.
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
  • 2Fre
    • Heldag

      Eskilscupen 2024 F-11

      Råå Ip
      Anteckning: Eskilscupen 1/8 - 4/8. Vi återkommer med vilken dag/tid vi åker till Helsingborg/Arild. Kostnad per deltagare 1000 kr.
    • 10:00

      Träning F-09/10


      12:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Eskilscupen 2024 F-11

      Råå Ip
      Anteckning: Eskilscupen 1/8 - 4/8. Vi återkommer med vilken dag/tid vi åker till Helsingborg/Arild. Kostnad per deltagare 1000 kr.
  • 4Sön
    • 00:00

      Eskilscupen 2024 F-11


      20:00
      Råå Ip
      Anteckning: Eskilscupen 1/8 - 4/8. Vi återkommer med vilken dag/tid vi åker till Helsingborg/Arild. Kostnad per deltagare 1000 kr.
    • 18:00

      Träning F-09/10


      20:00
  • 5Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 6Tis
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 7Ons
    • 17:15

      Träning F16


      18:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:45
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
  • 9Fre
    • 18:30

      Jönköpings BK (borta) P-09


      20:30
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 10:00

      Forsheda IF (borta) F-13


      12:00
    • 11:00

      Hillerstorps GoIF (borta) F-13


      13:00
    • 12:00

      Tenhults IF vit (hemma) P-14


      14:00
    • 13:00

      Hemgårdarnas BK (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Värnamo Södra FF vit (borta) P-12


      15:00
    • 13:00

      Hovslätts IK (borta) F-09/10


      15:00
    • 16:30

      Gnosjö IF (borta) F-14


      18:30
    • 17:00

      Mullsjö IF (borta) A-lag Damer


      19:00
  • 12Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 14Ons
    • 17:15

      Träning F16


      18:30
    • 18:00

      IFK Värnamo 3 (borta) P-11


      20:00
    • 18:45

      Mariebo IK (hemma) J-Lag 2024


      20:45
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:45
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 18:00

      Taberg/Månsarp 9-m (hemma) F-09/10


      20:00
  • 17Lör
  • 18Sön
    • Heldag

      Hagadagarna cup Fotbollsskolan P18

    • Heldag

      CUP- Hagadagarna Fotbollsskolan F17

    • Heldag

      CUP- Hagadagarna Fotbollsskolan P17

    • 10:00

      Råslätt SK röd (borta) P-14


      12:00
    • 12:00

      Gislaveds IS blå (hemma) P-12


      14:00
    • 12:00

      Mariebo IK 1 (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      IF Haga (hemma) F-15


      17:00
    • 13:00

      Ljungby IF vit (borta) F-12


      15:00
    • 14:00

      Forsheda IF (hemma) P-13


      16:00
    • 14:00

      Hestra Skid O SK (hemma) F-11


      16:00
    • 16:00

      RefteleÅs komb (borta) F-13


      18:00
    • 17:00

      Fredriksdal/Äng (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Smålandsstenars GOIF (borta) P-10


      19:00
  • 19Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 18:30

      Föräldramöte F-15


      19:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Gnosjö IF gul (borta) F-12


      20:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:45
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 18:30

      IFK Värnamo 1 (borta) P-09


      20:30
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 10:00

      Tenhults IF svart (borta) P-14


      12:00
    • 11:00

      IFK Värnamo röd (borta) P-12


      13:00
    • 12:00

      Värnamo Södra FF 2 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Gislaveds IS gul (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      IFK Värnamo Vit (hemma) F-13


      14:00
    • 13:30

      IF Hallby FK (borta) F-09/10


      15:30
    • 14:00

      Gislaveds IS gul (borta) F-14


      16:00
    • 15:00

      Tabergs SK gul (hemma) P-14


      17:00
    • 15:00

      IFK Värnamo Svart (hemma) P-13


      17:00
    • 15:00

      Burseryds IF (borta) F-11


      17:00
    • 17:00

      Ölmstads IS (borta) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Hillerstorps GoIF (borta) P-11


      19:00
    • 17:00

      Aneby SK (hemma) F-12


      19:00
  • 26Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 18:30

      BOSS svart (borta) F-13


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 28Ons
    • 17:15

      Träning F16


      18:30
    • 19:00

      Råslätts SK (hemma) J-Lag 2024


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:45
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 18:00

      Rydaholms GoIF (borta) P-10


      20:00
    • 18:00

      Mullsjö IF 9-m (hemma) F-09/10


      20:00
  • 31Lör