Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Waggeryds IK

Följ

Waggeryds IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 06:00

      Parkeringsvakt travbanan P-09


      10:00
    • 11:00

      Hultsjö IF (hemma) F-12


      13:00
    • 12:00

      Tenhults IF (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      Norrahammars GIS Grön (borta) F-12


      14:00
    • 13:00

      Skillingaryds IS (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      Råslätt SK blå (hemma) P-14


      16:00
    • 14:00

      IFK Värnamo vit (borta) P-14


      16:00
    • 14:00

      Anderstorps IF (hemma) F-14


      16:00
    • 16:30

      Anderstorps IF (borta) P-13


      18:30
    • 17:00

      FC Vetlanda Dam (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      IK Tord (borta) J-Lag 2024


      19:00
    • 18:00

      Klevshults SK (borta) P-12


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:25

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      RefteleÅs komb (borta) P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning F-09/10


      20:45
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning F16


      18:30
    • 17:30

      Klevshults SK 7-m (hemma) F-14


      19:30
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      IFK Värnamo 2 (borta) P-10


      20:30
    • 18:30

      BOSS vit (borta) F-13


      20:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 16:30

      Träning P-15


      18:00
    • 16:30

      Träning F-15


      17:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning J-Lag 2024


      18:30
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 11:00

      Värnamo Södra FF vit (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Anderstorps IF (hemma) F-13


      13:00
    • 12:00

      Råslätt SK (borta) F-11


      14:00
    • 13:00

      Skillingaryds IS 7-m (borta) P-14


      15:00
    • 14:00

      Bors SK (hemma) F-14


      16:00
    • 14:00

      Forsheda IF (hemma) F-12


      16:00
    • 15:00

      Värnamo Södra FF röd (borta) P-13


      17:00
    • 16:30

      Forserums IF (borta) F-12


      18:30
    • 17:00

      Tabergs SK (borta) A-lag Damer


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
      Vaggeryds IP Lilla 7-mannaplanen
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Kiosk 11/6 F-15


      21:30
    • 18:50

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Burseryds IF/Skeppshults BK (borta) P-11


      20:30
    • 19:00

      IF Hallby FK (hemma) J-Lag 2024


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 13Tor
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:15

      Träning F16


      18:30
    • 17:25

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Anderstorps IF (borta) P-12


      20:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning P-15


      18:00
    • 16:30

      Träning F-15


      17:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 15Lör
  • 16Sön
    • Heldag

      CUP Gotland F-09/10

    • 10:00

      Kabe Cup 2024 P16


      14:30
    • 10:00

      Gislaveds IS (borta) F-12


      12:00
    • 10:00

      Forsheda IF (borta) F-13


      12:00
    • 11:00

      Habo IF vit (hemma) F-12


      13:00
    • 12:00

      Husqvarna FF (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      Hillerstorps GoIF vit (hemma) P-14


      16:00
    • 14:00

      Smålandsstenars GOIF (borta) P-13


      16:00
    • 16:00

      Kiosk 16/6 F-15


      19:30
    • 16:00

      Träning J-Lag 2024


      17:30
    • 17:00

      Bankeryds SK B (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Skillingaryds IS 7-m (borta) F-14


      19:00
  • 17Mån
    v.25
    • Heldag

      CUP Gotland F-09/10

    • 17:15

      IFK Värnamo Blå (hemma) P-13


      19:15
    • 17:25

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Kiosk A-lags match damer P-09


      21:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Norrahammar/Egnahem (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 18Tis
    • Heldag

      CUP Gotland F-09/10

    • 17:00

      Sommaravslutning F-15


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Burseryds IF/Skeppshults BK (hemma) P-12


      19:30
    • 18:50

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Tabergs SK (borta) J-Lag 2024


      21:00
    • 19:00

      Anderstorps IF (hemma) P-10


      20:45
  • 19Ons
    • 00:00

      CUP Gotland F-09/10


      09:00
    • 17:15

      Träning F16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Burseryds IF (borta) P-13


      20:30
    • 19:00

      IF Hallby FK 2 (borta) F-11


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 20Tor
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:15

      Träning F-13


      19:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:30
    • 17:30

      Kiosken 20/6 F-15


      21:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:45
    • 19:00

      Borens IK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P-12


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:00

      Bollkalle P-13


      21:00
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P-15


      18:00
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Kiosk P-09


      18:00
    • 11:00

      Ekhagens IF svart (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Gislaveds IS (hemma) P-10


      13:00
    • 13:30

      Bredaryd Lanna IK (hemma) P-11


      15:30
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF vit (borta) P-14


      16:00
    • 14:00

      Mullsjö IF (borta) F-12


      16:00
    • 15:00

      Skillingaryds IS (borta) P-13


      17:00
    • 16:00

      Gislaveds IS röd (hemma) F-13


      18:00
    • 16:00

      Träning J-Lag 2024


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 18:00

      Mariebo IK 2 (borta) F-11


      20:00
    • 18:00

      IFK Värnamo Vit (hemma) F-12


      20:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Smålandsstenars GOIF Svart (hemma) P-12


      20:00
    • 18:50

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 19:00

      Bankeryds SK (borta) J-Lag 2024


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 29Lör
    • 10:30

      Kiosk P11 P-11


      13:30
    • 11:00

      IF Haga (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Värnamo Södra FF 2 (hemma) P-11


      13:00
    • 11:30

      Tenhults IF vit (borta) F-12


      13:30
    • 16:00

      Hovslätts IK vit (borta) P-14


      18:00
    • 16:30

      Kiosk P11 P-11


      19:30
    • 18:00

      Valdemarsviks IF (borta) A-lag Herrar


      20:00
  • 30Sön
    • 11:30

      Kioskbemanning P-10


      13:30
    • 12:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) P-09


      14:00
    • 13:30

      Träning P-10


      16:30
    • 13:30

      Kioskbemanning P-10


      16:30
    • 15:00

      IFK Värnamo svart (hemma) P-12


      17:00
    • 15:00

      Gislaveds IS blå (hemma) F-13


      17:00