Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Waggeryds IK

Följ

Waggeryds IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 12:00

      Tabergs SK (hemma) P-09


      14:00
    • 17:15

      Träning F16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Smålandsstenars GOIF (borta) F-09/10


      20:00
    • 19:00

      Mariebo IK (borta) J-Lag 2024


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 09:00

      LiralilaCup P-15


      17:00
    • 09:30

      Tenhults IF vit (borta) P-14


      11:00
    • 10:00

      Gislaveds IS (borta) P-10


      12:00
    • 10:30

      Kiosk P11 P-11


      13:00
    • 11:00

      Skillingaryds IS (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Hillerstorps GoIF (hemma) F-13


      13:00
    • 13:00

      Värnamo Södra FF vit (hemma) P-12


      15:00
    • 13:00

      Jönköpings BK (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Kiosk P11 P-11


      15:30
    • 14:00

      Fredriksdal/Äng (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      IFK Värnamo Vit (borta) F-12


      17:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:15

      Träning F16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Hestra Skid O SK (borta) F-11


      20:00
    • 19:00

      Habo IF (hemma) J-Lag 2024


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning P-15


      18:00
    • 16:30

      Träning F-15


      17:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning J-Lag 2024


      18:30
    • 18:00

      Gislaveds IS blå (borta) F-14


      20:00
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 11:00

      IFK Lammhult (borta) P-13


      13:00
    • 13:00

      Smålandsstenars GOIF (hemma) P-10


      15:00
    • 13:30

      Ljungby IF vit (hemma) F-12


      15:30
    • 13:30

      RefteleÅs komb (hemma) F-13


      15:30
    • 15:00

      Vimmerby IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      IK Tord lila (borta) P-14


      18:00
    • 16:00

      Forsheda IF (borta) P-13


      18:00
    • 17:00

      ÖIS/Vista (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Gislaveds IS blå (borta) P-12


      19:00
    • 17:00

      Råslätt SK röd (hemma) P-14


      19:00
    • 17:00

      Ölmstads IS /IK Vista (hemma) F-12


      19:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:50

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:15

      Taberg/Månsarp 9-m (borta) F-09/10


      21:15
  • 15Ons
    • 17:15

      Träning F16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
      Vaggeryds IP
      Övrig platsinfo: C-plan
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 10:30

      Aneby SK (borta) F-12


      12:30
    • 11:00

      Gislaveds IS gul (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Hillerstorps GoIF (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Gnosjö IF gul (hemma) F-12


      13:00
    • 12:15

      IFK Värnamo Vit (borta) F-13


      14:15
    • 13:30

      IFK Värnamo Svart (borta) P-13


      15:30
    • 14:00

      IFK Värnamo röd (hemma) P-12


      16:00
    • 17:00

      Holsby SK (borta) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Råslätts SK (borta) J-Lag 2024


      19:00
    • 17:00

      Värnamo Södra FF 2 (borta) P-10


      19:00
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Fotografering P-13


      17:45
    • 17:25

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:40

      Fotografering F-15


      18:45
    • 18:00

      F-möte Gotlandscupen F-09/10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:45

      Fotografering P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning F-09/10


      20:45
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning J-Lag 2024


      20:30
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Fotografering P-14


      18:15
    • 18:00

      Föräldramöte F16


      19:00
    • 18:50

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:15

      Lagfotografering F-13


      19:45
    • 19:45

      Fotografering på IP P-11


      20:15
    • 20:30

      Lagfotografering P-10


      21:00
  • 22Ons
    • 16:45

      Lagfotografering P16


      17:45
    • 17:15

      Träning F16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Skillingaryds IS (borta) P-09


      20:00
    • 18:30

      Fotografering F16


      19:15
    • 19:00

      Norrahammars IK/Månsarps IF (hemma) J-Lag 2024


      21:00
  • 23Tor
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:25

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:30
    • 17:30

      Kiosk WIK P-15


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:30
    • 19:00

      Träning F-09/10


      20:45
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:30

      Västerviks damfotboll IF (hemma) A-lag Damer


      21:30
    • 19:30

      Kiosk WIK P-15


      21:30
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 10:00

      Bankeryds SK svart (borta) P-14


      12:00
    • 10:30

      Kiosk WIK P-15


      13:00
    • 11:00

      Gislaveds IS (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Barnarps IF (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Nässjö FF (hemma) F-12


      13:00
    • 13:00

      Kiosk WIK P-15


      15:30
    • 13:30

      Gislaveds IS blå (hemma) P-13


      15:30
    • 13:30

      BOSS svart (hemma) F-13


      15:30
    • 15:00

      Skillingaryds IS (borta) F-12


      17:00
    • 16:00

      IFK Värnamo blå (borta) F-14


      18:00
    • 16:00

      Anderstorps IF 2 (borta) F-11


      18:00
    • 17:00

      Torpa FF (borta) A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Mullsjö IF 9-m (borta) F-09/10


      20:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      BOSS vit (borta) F-13


      20:30
    • 18:50

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 29Ons
    • 17:15

      Träning F16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 19:00

      Skillingaryds IS (borta) J-Lag 2024


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 30Tor
  • 31Fre