Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västanfors IF BK
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Västanfors IF BK.
Västanfors IF BK
Följ oss för uppdateringar
Glenn: Palonto är mycket bättre och Sundberg ville nog inte vara kvar om han skulle bli andramålvakt.... Dessutom har vi Adam som har varit på gång länge men inte riktigt fått utrymme förrän nu.
Rapportera
Jimmy åkte på en rejäl smäll i en krock på mittplan. Svimmade av, blödde, spräckt läpp och ont i käken. Fick åka till sjukan.
Rapportera
Hur kunde ni släppa Andreas Sundberg? Överjävligt bra tycker jag. Helt outstanding då han var här i Sollentuna häromveckan.
Rapportera
Västanfors vann med 5-3!! Mycket bra
Ryktas om att Jimmy åkt på en hjärnskakning och fick sy läppen...
jag mötte ert 96 lag i lördags. de var grymt duktiga, i ella fall i andra halvlek. Fortsätt så!
// steffo
palle bäst? kanske han var d tidigare på säsongen men nu verkar han vara i någon svacka eller nått. ser inte alls ut att vara på hugget längre. många misstag på slutet tyvärr, för när han vill så håller han hög klass. :(
Rapportera