Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vaxholms IBF Herr A
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Vaxholms IBF Herr A.
Herr A
Följ oss för uppdateringar
Hamnkrogen efter fajten i morron, sen blir de halv sju busen till stan...
Först lite lek på ballbreaker sen en skön runda på stan :)
Edvard du bjuder va???
Lycka till imorn boys..
/Ett frånvarande Hoolie Horror
Donz / Billet
#68, hehe, inte gustavsbergsbussen iaf.
JeppeG, nej men vad jag menade var att vi skulle försöka få med en riktigt rejäl skara fans till sista matchen för året, det kunde vara riktigt kul. Nån buss har jag tyvärr inte tillgång till, även om det hade varit kul. Se till att gå upp en division till så lovar jag att arrangera supporterresor :)
har just varit inne på Handens hemsida och kollat deras gästbok.
Det var ett jävla gäng flickscouter ni mötte senast tydligen, de sitter väl fortfarande och grinar.
Kommentarerna om belysningen i hallen förstår jag iofs men att skylla förlusten på hallen, det är bara pinsamt.
"Sen bara för vetskap..... nackkotan sitter inte nere på ryggen..... det är svanskotan!"
Say no more :)
Haha gillar att man börjar gnälla på hallar nuförtiden oxå haha ) kanske vi oxå borde gjort hahaha.... Nä men ta er i kragen o följ me oss upp till tvåan nu så vi får slippa dom där sakerna från andra sidan stan haha... Jeppe vad har hänt? d måste vara bra flyt nu på 15 & 16 åringarna för din del annars skullel du aldrig ligga där du låg i poängligan) haha.... skämt o sido boys lycka till nu .... kysss o smek lek me en grek
Rapportera
För min del blir det köttbullsrullning, Jansson och skinkgrillering på kvällen.....
RapporteraHoppas alla lägger FOKUS på matchen först och främst, jag kommer iaf tycka det är roligare att laga mat om vi har 3 nya sköna poäng i bakfickan. Och ni ungdomar har säkert mycke kulare av samma anledning.
P,s Bokar härmed plats i Mogges "TRUCK" tillsammans med Pumba och Böna, vi har lite och snacka om.