Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västanviks AIF

Följ

Västanviks AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västanviks AIF
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 19:00

      Lesjöfors IF (hemma) Div 6


      21:00
  • 2Lör
    • 13:00

      Kils AIK (borta) P-05


      15:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Råda (borta) P-07/08


      12:00
    • 16:00

      Älgå SK (borta) F-05


      18:00
    • 16:00

      Bråtens IK 2 (borta) P-05


      18:00
  • 4Mån
    v.23
    • 18:30

      Träning Div 4


      20:00
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      18:45
    • 18:30

      Träning Div 4


      20:00
    • 19:00

      FBK Karlstad 2 (borta) Div 4


      20:00
    • 19:00

      Årjängs IF (borta) F-03/04


      21:00
  • 6Ons
    • 17:00

      Köla/Koppom (borta) F-05


      19:00
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 15:00

      Skattkärrs IF (hemma) Div 4


      16:00
  • 10Sön
    • 11:00

      IF Kil (hemma) F-03/04


      13:00
    • 12:00

      Grums IK (borta) P-05


      14:00
    • 15:00

      Nyedshov (hemma) P-07/08


      16:00
  • 11Mån
    v.24
    • 18:30

      Träning Div 4


      20:00
    • 18:30

      IFK Sunne Fotboll vit (hemma) P-05


      20:30
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      18:45
    • 18:30

      Träning Div 4


      20:00
    • 19:00

      IFK Sunne U (borta) Div 6


      21:00
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 19:00

      Bäckalunds IF (hemma) Div 6


      21:00
  • 16Lör
    • 12:00

      Karlstads BK röd (hemma) P-05


      14:00
    • 15:00

      IFK Ås (borta) Div 4


      16:00
  • 17Sön
    • 11:00

      Råda (borta) P-07/08


      12:00
    • 15:00

      IK Vikings FK (borta) P-05


      17:00
    • 16:00

      Årjängs IF (hemma) F-05


      18:00
  • 18Mån
    v.25
    • 18:30

      Träning Div 4


      20:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      18:45
    • 17:30

      Mallbackens IF (hemma) F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Div 4


      20:00
    • 19:00

      IFK Sunne (hemma) Div 4


      20:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 14:00

      IFK Skoghall 2 (borta) P-05


      16:00
    • 16:00

      IFK Edebäck-Uddeholm (borta) Div 6


      18:00
  • 25Mån
    v.26
    • 18:30

      Träning Div 4


      20:00
  • 26Tis
    • 18:30

      Träning Div 4


      20:00
    • 19:30

      Hertzöga BK grön (borta) P-05


      21:30
  • 27Ons
    • 19:00

      Norrstrands IF vit (hemma) P-05


      21:00
    • 19:30

      IK Arvika Fotboll (borta) F-03/04


      21:30
  • 28Tor
    • 18:30

      Träning Div 4


      20:00
  • 29Fre
    • 19:00

      Ekshärads BK (borta) Div 6


      21:00
  • 30Lör
    • 15:00

      Strömtorps IK (hemma) Div 4


      16:00
    • 17:00

      IK Arvika Fotboll 1 (borta) F-05


      19:00