Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Trångfors IF Domarlista
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Trångfors IF Domarlista.
Domarlista
Följ oss för uppdateringar
Hej.
Nu så har vi lyckats få in mailadresser från föreningens alla domare och förhoppningsvis har ni alla kommit in och skapat er användare på cleverec.
Mailet som gått ut från dem är märkt cleverservice och de är en hemsida inte en app som de använder sig av.
Om någon av er fortsatt har problem så pröva att lösa det enligt nedan:
1. Gå till www.cleverservice.se, klicka på Glömt lösenord. Fyll i e-postadress till den som saknar. Välj Skicka nytt lösenord. Då skickas mailet till dig igen.
2. Om du ända inte får mailet så kan din mailadress vara felaktig i Cleverservice. Då mailar du support@cleverec.se. Där hjälper de dig och åtgärdar så att du har rätt mailadress. Ange att de gäller domare Trångfors IF och namn
3. Om inget av ovanstående steg skulle fungera så kontakta mig.
Om det skulle vara så att nån av er inte får utbetalt pengarna för en dömd match så kontaktar ni mig så hjälper jag er att åtgärda detta. Viktigt är att ni alla har angivit er kontoinformation i Cleverec då utbetalning sker via dem.
Hej Hilda har problem med cleverservice.. hon vill anmäla sig till helgens matcher
RapporteraRapportera
Klara Roos kan inte heller komma åt det!
RapporteraRapportera
Hej.
RapporteraTror de redan har löst sig men ni kan kolla med Maria Hagberg på 070-2217170.
Se tidigare inlägg gällande Cleverec så ser ni till att få igång de så kommer de blir riktigt enkelt för Klara o Hilda att signa upp sig som domare framöver 😀
Rapportera
Cleverec har ingen användare med hennes namn eller e post så de meddelar att föreningen måste lägga upp henne?
RapporteraRapportera