Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Svalövs BK

Följ

Svalövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Svalövs BK
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F11-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Helsingborg Östra IF grön (borta) P-06/07


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • Heldag

      Träning P-09

    • 18:00

      Hittarps IK röd (borta) F11-12


      20:00
    • 18:30

      Ängelholms FF gul (hemma) P-06/07


      20:30
  • 5Lör
  • 6Sön
    • Heldag

      Träning P-09

    • 11:00

      Furulunds IK (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Torna Hällestads IF (hemma) S.K.R tjejerna


      13:00
    • 12:00

      BK Fram vinröd (borta) P-12


      14:00
    • 15:00

      Kullavägens BK 2 (hemma) P-04/05


      17:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • Heldag

      Träning P-09

    • Heldag

      Träning P-09

    • Heldag

      Uthyrd Uthyrning

    • 18:30

      IK Wormo vit (hemma) P-10


      20:30
  • 12Lör
  • 13Sön
    • Heldag

      Träning P-09

    • Heldag

      Träning P-09

    • 10:00

      Eskilsminne IF blå (hemma) F11-12


      12:00
    • 10:00

      Asmundtorps IF (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      BK fram röd (borta) P-12


      12:00
    • 14:00

      Stattena IF/Stattena IF Akademi (borta) P-04/05


      16:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
    • Heldag

      Träning P-09

    • Heldag

      Träning P-09

    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning F11-12


      18:30
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • Heldag

      Träning P-09

    • 10:00

      Träning Knalleboll


      11:00
    • 10:00

      Glumslövs FF (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Harrie FF blå (borta) P-12


      13:00
    • 11:30

      Eskilsminne IF gul (hemma) S.K.R tjejerna


      13:30
    • 12:00

      Ramlösa Södra IF (hemma) P-06/07


      14:00
  • 20Sön
    • Heldag

      Träning P-09

    • 10:00

      Råå IF orange (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF 2 (hemma) P-08


      13:00
    • 12:30

      Match wormo PF-13


      15:30
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 18:30

      Jonstorps IF FK (hemma) P-04/05


      20:30
  • 26Lör
    • 10:00

      Träning Knalleboll


      11:00
    • 11:00

      Bjuvstorps FF/Billesholms GIF gul (borta) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Billeberga GIF (hemma) P-12


      13:00
    • 11:30

      Borstahusens BK blå (borta) P-08


      13:30
    • 13:30

      Eskilsminne IF gul (borta) F11-12


      15:30
  • 27Sön
    • 10:00

      Landskrona BoIS vit (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Kågeröds BoIF (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Landskrona BoIS (borta) P-08


      13:00
    • 14:00

      Ängelholms FF (borta) S.K.R tjejerna


      16:00
    • 15:00

      BK Landora (borta) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00