Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Clemensnäs IF F11 (borta) F-11


      12:00
    • 10:55

      Lagfotografering P-09


      11:15
    • 11:00

      Sorsele UIF P12 (borta) P-12


      13:00
    • 11:45

      Morön BK P-11 grön (borta) P-11


      13:45
    • 12:15

      Mariehem SK P09 (hemma) P-09


      14:15
    • 12:15

      Lagfoto F-11


      13:15
    • 13:45

      Röbäcks IF (borta) F-15


      15:45
    • 14:45

      Garderobsjobb Div 3 Damer


      19:00
    • 15:05

      Fotografering P-2015


      16:30
  • 2Sön
    • 10:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK 2014-16 (hemma) F-2015


      12:00
    • 10:00

      Kågedalens AIF F 15 Gul (borta) F-2015


      12:00
    • 10:00

      Rönnskär Railcare IF F13/14 (hemma) F-14


      11:15
    • 10:00

      Innervik SK Mix 15 (borta) P-2015


      11:00
    • 10:00

      Morön BK P-13 MB grön (hemma) P-13


      12:00
    • 10:20

      Fotografering 2 juni P-14


      10:55
    • 11:00

      Malå IF 1 (borta) F-12


      13:00
    • 11:15

      BODÅ F 11-12 (hemma) F-12


      13:15
    • 11:15

      Bureå IF P-13 (hemma) P-13


      13:15
    • 11:30

      Lagfotografering F16


      12:00
    • 11:40

      Fotografering P-12


      12:00
    • 12:00

      Morön BK P15 Grön (hemma) P-2015


      13:00
    • 12:30

      Morön BK F-14 M vit (borta) F-14


      13:45
    • 12:30

      Träning F16


      13:30
    • 13:00

      Myckle IK Mix15 (borta) F-2015


      15:00
    • 13:00

      Norra United (borta) P-16


      15:00
    • 13:00

      Stämningsgården IK P16 (hemma) P-2016


      14:00
    • 13:00

      Bureå IF P-15 (hemma) P-2015


      14:00
    • 13:45

      Byske FF F12-13 (hemma) F-13


      15:45
    • 14:00

      Kågedalens AIF Fl 2016 Gul (hemma) F-2016


      16:00
    • 14:00

      Myckle IK 1 (hemma) P-2016


      15:00
    • 14:00

      Medle SK SIK P14 (borta) P-14


      16:00
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:45

      Stämningsgården IK P12 (borta) P-12


      18:45
    • 16:45

      Stämningsgårdens IK (borta) P-11


      17:45
    • 19:00

      Träning Div 3 Damer


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 15:30

      Träning P-14


      16:30
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:15

      Träning F-19


      17:45
    • 16:30

      Träning P-2017


      17:30
    • 16:30

      Träning F-15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-2015


      17:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 19:30

      Luleå SK (borta) A-lag Herrar


      21:30
    • 20:00

      IFK Luleå (borta) F-17


      21:00
  • 4Tis
    • 15:20

      Träning F-11


      16:30
    • 15:30

      Träning P-13


      16:30
    • 15:30

      Träning F-12


      16:30
    • 15:30

      Träning F-13


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning P-12


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning P-11


      16:30
    • 16:15

      Träning F-19


      17:45
    • 16:20

      Träning F-11


      17:35
    • 16:30

      Träning F-17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:30

      Träning F16


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:15

      Träning A-lag Damer


      20:15
    • 19:45

      Träning Div 3 Damer


      21:00
  • 5Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning F16


      17:30
    • 16:30

      Träning P-2016


      17:30
    • 16:30

      Träning F-2016


      17:30
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:35
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-16


      19:45
    • 19:10

      Träning F-19


      20:10
    • 19:30

      Träning F-12


      20:30
  • 6Tor
    • 10:00

      Clemensnäs IF F14 blå (borta) F-14


      11:15
    • 10:00

      Skellefteå FF P13 (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Skellefteå FF (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:30

      Burträsk IK P-12 (borta) P-12


      12:30
    • 11:00

      Bureå IF P-11 (borta) P-11


      13:00
    • 11:15

      Träning P-13


      12:15
    • 12:00

      Morön BK F09 (hemma) F-15


      14:00
    • 12:15

      Morön BK F-12 (borta) F-12


      14:15
    • 14:00

      Sävar IK/MSK F08/09 (hemma) F16


      16:00
    • 14:00

      Sandåkerns SK (borta) P-16


      16:00
    • 16:00

      Skellefteå FF F12 (hemma) F-12


      18:00
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:15

      Bureå IF F-11 (borta) F-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Ostvik IK/Drängsmark IF 13 (borta) P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:40
    • 19:00

      Träning Div 3 Damer


      20:00
    • 19:45

      Träning F-17


      21:00
    • 19:45

      Träning F-19


      21:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • Heldag

      Midnattscupen F-15

    • 10:30

      Träning F-2015


      11:30
    • 11:00

      Burträsk FF 12/13 (borta) F-13


      13:00
    • 11:15

      Hammarby IF FF (hemma) F-19


      13:15
    • 13:00

      Arbetsinsats 4 vuxna + 6 bollkallar P-12


      16:00
    • 14:00

      Ohtana/Pajala FF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Umedalens IF P08 (borta) P-09


      16:00
    • 14:15

      Kågedalens AIF F 2012 Gul (borta) F-12


      16:15
  • 9Sön
    • 10:00

      Morön BK F16 M grön (borta) F-2016


      12:00
    • 10:00

      Morön BK F-14 MB (hemma) F-14


      11:15
    • 10:00

      Skellefteå FF P14 (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå Mix 15 (hemma) P-2015


      11:00
    • 11:00

      Morön BK P15 Grön (borta) P-2015


      12:00
    • 11:15

      Kågedalens AIF P 2013 B (hemma) P-13


      13:15
    • 11:45

      Drängsmark/Ostvik IF F 14-16 (hemma) F-2015


      13:45
    • 12:30

      Rönnskär Railcare IF P12 Blå (hemma) P-12


      14:30
    • 13:00

      Morön BK P16 vit (borta) P-2016


      14:00
    • 13:00

      Burträsk FF 14/15 (borta) F-14


      14:15
    • 14:00

      Morön BK P16 grön (borta) P-2016


      15:00
    • 14:30

      Kågedalens AIF P 2013 A (borta) P-13


      16:30
    • 14:45

      Fairplay + match P-2015


      15:45
    • 16:00

      Eskilstuna United DFF (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Clemensnäs IF P15 vit (borta) P-2015


      17:00
    • 16:00

      Bollflickor vid damlagets match F-14


      18:00
    • 16:30

      Rönnskär Railcare IF P10/11 (hemma) P-11


      18:30
    • 16:30

      Träning F16


      17:30
    • 18:00

      Byske FF F11 (hemma) F-11


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:15

      Träning F-19


      17:45
    • 16:15

      Träning F-11


      17:35
    • 16:45

      Träning Fotbollslekis 2018


      17:45
    • 16:45

      Träning F-2015


      17:45
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Clemensnäs IF F14 blå (borta) F-14


      18:45
    • 17:30

      Träning F16


      18:30
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Ostvik IK/Drängsmark IF 11-12 (borta) P-12


      20:00
    • 18:00

      Ostvik/Drängsmark IK (borta) P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:30

      Träning P-16


      19:45
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning Div 3 Damer


      20:15
    • 20:30

      Skellefteå FF/FC (borta) F-17


      21:30
  • 11Tis
    • 15:20

      Träning F-11


      16:30
    • 15:30

      Träning P-13


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning P-12


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning P-11


      16:30
    • 15:30

      Träning F-13


      16:30
    • 16:15

      Träning F-19


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 16:45

      Träning P-2015


      17:45
    • 16:45

      Träning P-2016


      17:45
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F16


      18:30
    • 17:45

      Träning F-13


      18:45
    • 17:45

      Träning P-14


      18:45
      Sörvalla naturgräs
    • 17:45

      Träning F-14


      18:45
    • 17:45

      Träning F-2015


      18:45
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-17


      19:45
    • 18:45

      Träning F-12


      20:00
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 19:15

      Träning A-lag Damer


      20:15
    • 20:15

      Bureå IF (hemma) Div 3 Damer


      22:15
  • 12Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning F-12


      17:30
    • 16:30

      Träning F-15


      18:00
    • 16:45

      Träning F-2017


      17:45
    • 16:45

      Träning P-2017


      17:45
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:35
    • 17:45

      Träning F-2016


      18:45
    • 17:45

      Träning F-13


      18:45
    • 18:30

      Träning P-16


      19:45
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 19:10

      Träning F-19


      20:10
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 15:00

      Träning P-16


      16:00
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:30

      Rönnskär Railcare IF P08/09 (hemma) P-09


      18:30
    • 16:30

      Träning F-19


      17:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Myggvalla Cup P-14

    • 08:30

      Träning P-14


      09:00
    • 09:00

      Myggvalla Cup F-2015


      15:30
    • 09:30

      Morön BK F-14 M vit (hemma) F-14


      10:45
    • 10:00

      Norsjö IF P12 (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Mjövallen 15/16 Mix (borta) P-2016


      11:00
    • 11:00

      DM-semifinal F16


      13:00
    • 11:30

      Tegsödra Umeå IF/USFF F10 (hemma) F-15


      13:30
    • 12:00

      Rönnskär Railcare IF P13 (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      Träning P-14


      12:30
    • 13:00

      Jitex BK (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Umeå Södra FF (hemma) F-17


      16:00
    • 14:30

      Träning P-14


      15:00
  • 16Sön
    • 09:30

      Stämningsgården IK P13 (hemma) P-13


      11:30
    • 12:00

      Bergsbyns SK P10 (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      IFK Luleå (borta) P-16


      15:00
    • 14:00

      Sävar IK/MSK F08/09 (borta) F-15


      16:00
    • 14:00

      Röbäcks IF (borta) F16


      16:00
    • 14:30

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK 15/16 (hemma) P-2016


      15:30
    • 14:30

      IFK Bjurfors Mix 2014-2016 (hemma) P-2015


      15:30
    • 15:00

      Clemensnäs IF F15 blå (borta) F-2015


      17:00
    • 15:15

      Kågedalens AIF P2012 (hemma) P-12


      17:15
    • 15:15

      Kågedalens AIF (hemma) P-11


      17:15
    • 15:30

      Clemensnäs IF F16 blå (hemma) F-2016


      17:30
    • 15:30

      Kågedalens AIF P 2015 Blå (hemma) P-2015


      16:30
    • 16:30

      Morön BK F15 grön (hemma) F-2015


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:00
    • 17:30

      Byske FF F15-16 (hemma) F-2015


      19:30
    • 17:30

      Clemensnäs IF P15 vit (hemma) P-2015


      18:30
    • 18:00

      Morön BK F-11 vit (borta) F-11


      20:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 15:20

      Träning F-11


      16:30
    • 15:30

      Träning P-13


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning P-12


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning P-11


      16:30
    • 15:30

      Träning F-13


      16:30
    • 16:15

      Träning F-19


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 16:45

      Träning P-2015


      17:45
    • 16:45

      Träning P-2016


      17:45
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F16


      18:30
    • 17:45

      Träning F-13


      18:45
    • 17:45

      Träning F-14


      18:45
    • 17:45

      Träning F-2015


      18:45
    • 17:45

      Träning F-17


      18:20
    • 18:30

      Morön BK MBK Vit (borta) P-14


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-17


      19:45
    • 18:45

      Träning F-12


      20:00
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Byske FF (borta) Div 3 Damer


      21:00
    • 19:15

      Träning A-lag Damer


      20:15
  • 19Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning F-12


      17:30
    • 16:30

      Träning F-15


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:35
    • 17:45

      Träning F-2016


      18:45
    • 17:45

      Träning F-13


      18:45
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-16


      19:45
    • 18:30

      Träning F-17


      19:30
    • 19:00

      Sandviks IK P08/09 (hemma) P-16


      21:00
    • 19:10

      Träning F-19


      20:10
    • 19:45

      Skellefteå FF P12 svart (hemma) P-12


      21:45
  • 20Tor
    • 16:00

      Träning F-17


      17:30
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning P-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-19


      17:30
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:45
    • 17:45

      Träning P-2015


      18:45
    • 18:00

      Clemensnäs IF F15 vit (borta) F-2015


      20:00
    • 18:15

      Drängsmark/Ostvik IF F 14-16 (borta) F-2015


      20:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:40
    • 18:45

      Träning F-12


      20:00
    • 18:45

      Träning F16


      20:00
    • 20:00

      Skellefteå FF F08 (hemma) F-15


      22:00
    • 20:00

      Träning Div 3 Damer


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 09:15

      Bureå IF F-12 (hemma) F-12


      11:15
    • 09:15

      Morön BK F15 vit (hemma) F-2015


      11:15
    • 09:45

      Morön BK P-13 M (borta) P-13


      11:45
    • 10:15

      Kågedalens AIF P 2013 B (hemma) P-13


      12:15
    • 10:15

      Morön BK F-14 MB (hemma) F-14


      11:30
    • 10:30

      Bureå IF P-12 (hemma) P-12


      12:30
    • 10:30

      Bureå IF (hemma) P-11


      12:30
    • 11:00

      Skellefteå FF F16 (borta) F-2016


      13:00
    • 11:30

      Bolidens FFI F 12-13 (hemma) F-13


      13:30
    • 11:30

      Bureå IF F-14 (hemma) F-14


      12:45
    • 12:00

      Kågedalens AIF P 2015 Gul (borta) P-2015


      13:00
    • 12:00

      Kågedalens AIF P 2015 Blå (borta) P-2015


      13:00
    • 12:30

      Fair play, bollflickor i matchkläder F-2015


      15:00
    • 13:00

      Bollstanäs SK (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      8st Jobba på Kiosk & Entré Dammatch Div 3 Damer


      15:00
    • 14:00

      Sorsele UIF Flickor 11/12 (borta) F-12


      16:00
    • 16:00

      Munksund Skuthamn SK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Kågedalens AIF 2014 svart (borta) P-14


      18:00
    • 16:00

      Clemensnäs IF P15 blå (borta) P-2015


      17:00
    • 18:00

      Storfors AIK (hemma) P-16


      20:00
    • 18:00

      Myckle IK 1 (hemma) F-11


      20:00
    • 18:00

      Match Clemensnäs P-2016


      19:00
    • 18:30

      Myckle IK (borta) P-11


      20:30
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 15:20

      Träning F-11


      16:30
    • 15:30

      Träning P-13


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning P-12


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning P-11


      16:30
    • 15:30

      Träning F-13


      16:30
    • 16:00

      Träning F-19


      17:30
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F16


      18:30
    • 17:45

      Träning F-14


      18:45
    • 18:00

      Bergsbyns SK p-12 (borta) P-12


      20:00
    • 18:30

      BODÅ F 11-12 (borta) F-12


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:05
    • 18:30

      Träning F-17


      19:45
    • 19:15

      Träning A-lag Damer


      20:15
    • 19:45

      Morön BK P08 (hemma) P-09


      21:45
    • 20:15

      Morön BK (hemma) Div 3 Damer


      22:15
  • 26Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:45

      Träning F-2017


      17:45
    • 16:45

      Träning P-2017


      17:45
    • 17:15

      Träning F-11


      18:35
    • 17:45

      Träning F-2016


      18:45
    • 17:45

      Träning F-13


      18:45
    • 17:45

      Träning F-17


      19:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:45

      Träning P-11


      20:00
    • 19:10

      Träning F-19


      20:10
    • 19:50

      Träning P-16


      21:00
    • 20:00

      Träningsmatch F16


      22:00
  • 27Tor
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:15

      Träning F-15


      17:45
    • 17:30

      Rönnskär Railcare IF F15 (borta) F-2015


      19:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:45
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:00
    • 18:45

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning F-17


      20:45
    • 19:30

      Träning F-19


      20:45
    • 19:45

      Träning Div 3 Damer


      21:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Piteå summer games 2024 F-11

    • 12:50

      Lappland SoccerCup P-12


      00:00
    • 12:50

      Halsøy IL (borta) P-12


      13:50
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 17:50

      Åga IL 2 (hemma) P-12


      18:50
  • 29Lör
    • Heldag

      Lappland SoccerCup P-12

    • Heldag

      Piteå summer games 2024 F-11

    • 13:00

      Gamla Upsala SK (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 15:30

      Hägglunds IOFK röd (borta) P-12


      16:30
    • 20:40

      Arnäs IF gul (hemma) P-12


      21:40
  • 30Sön
    • 00:00

      Lappland SoccerCup P-12


      13:50
    • Heldag

      Piteå summer games 2024 F-11

    • 10:45

      Kågedalens AIF P 2013 A (hemma) P-13


      12:45
    • 10:45

      Clemensnäs IF F14 blå (hemma) F-14


      12:45
    • 11:00

      Ostvik IK/Drängsmark IF 13 (borta) P-13


      13:00
    • 12:10

      Lycksele IF vit (borta) P-12


      13:10
    • 12:15

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK 2013/14 (hemma) P-14


      14:15
    • 13:00

      Hedens IF (borta) P-16


      15:00
    • 14:00

      Umedalens IF (borta) F-15


      16:00
    • 18:00

      Burträsk IK P13 (borta) P-13


      20:00